18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Cytat:

Policja poszukuje ok. 30-letniego pracownika jednej z warszawskich bibliotek w związku z makabrycznym morderstwem, które zostało odkryte w środę – ustalił dziennikarz śledczy tvn24.pl. Ciało młodej kobiety z odciętą głową zostało znalezione w mieszkaniu przy ulicy Potockiej.

Z informacji dziennikarza tvn24.pl Roberta Zielińskiego wynika, że mężczyzna umówił się z kobietą na lekcję języka obcego, a później przewiózł zwłoki bez głowy do swojego mieszkania przy ulicy Potockiej. Tam zostały znalezione przez służby.

Zgłoszenie, które w środę po południu dotarło do służb nie brzmiało dramatycznie. Strażacy pojechali do niewielkiego pożaru na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Potockiej 60. Weszli do mieszkania po drabinie i szybko ugasili ogień. Jednak w środku natknęli się na makabryczny widok - zwłoki młodej kobiety. Ciało było związane i wsadzone do worka, a odcięta głowa znajdowała się w innym miejscu. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że pożar wywołano, aby zatrzeć ślady zbrodni.



żydowskie źródło: tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,zwloki-mlodej-kobiety-na-zoliborz...

Zgłoś
Avatar
k................0 2016-02-04, 16:45 1
Powolujesz sie na tvn, ale zaznaczasz niby dowcipnie, ze to żydowskie źródło, żeby sie przypodobac Sadolom. Wspaniala hipokryzja! Sie kurwa zdecyduj, czy jestes im wdzieczny, bo dali ci temat, czy to żydowo i nimi gardzisz!
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2016-02-04, 16:48 5
kevin2000 napisał/a:

Powolujesz sie na tvn, ale zaznaczasz niby dowcipnie, ze to żydowskie źródło, żeby sie przypodobac Sadolom. Wspaniala hipokryzja! Sie kurwa zdecyduj, czy jestes im wdzieczny, bo dali ci temat, czy to żydowo i nimi gardzisz!



A co to ma za znaczenie, jakie to źródło? Czy żydowskie, arabskie, z marsa, czy od pana Staszka zza GS-u? Jeśli to prawda, to chuj mnie obchodzi z jakiego źródła.
Zgłoś
Avatar
k................0 2016-02-04, 16:50 2
Mnie tez nie obchodzi,ale nie lubie, jak ktos sie probuje przypodobac kazdemu na kazdy sposob jak sprzedajna kurwa.

Jakby napisal po prostu tvn, to chuj mu w dupe, ale musial napisac, ze zydowskie, zeby sie kazdemu podobalo.
Zgłoś
Avatar
marcin1414 2016-02-04, 16:55 3
Wróżę mu długi pobyt w takiej bibliotece
Zgłoś
Avatar
loveandpeace 2016-02-04, 17:01 9
kevin2000 napisał/a:

nie lubie, jak ktos sie probuje przypodobac kazdemu na kazdy sposob jak sprzedajna kurwa.

nazywasz mnie sprzedajną kurwą bo dopisałem, że źródło jest żydowskie? Tak się zbulwersowałeś jakbyś był żydem
Zgłoś
Avatar
G................D 2016-02-04, 17:09
ma ktoś link do całości ?
Zgłoś
Avatar
klono 2016-02-04, 17:13 2
Mistrz zbrodni... Myslal ze sie nie pokapuja ze pozar glowy nie urwie.
Zgłoś
Avatar
loveandpeace 2016-02-04, 17:15
GODDAMNED napisał/a:

ma ktoś link do całości ?

przecież podałem źródło...
Zgłoś
Avatar
k................0 2016-02-04, 17:19 2
loveandpeace napisał/a:

nazywasz mnie sprzedajną kurwą bo dopisałem, że źródło jest żydowskie? Tak się zbulwersowałeś jakbyś był żydem


Nie, pacanie. Dlatego, ze korzystasz ze źródła, ktore potem obrazasz, zeby sie komus przypodobac. Za trudne do zrozumienia, nie?
Zgłoś
Avatar
loveandpeace 2016-02-04, 17:25 7
kevin2000 napisał/a:


Nie, pacanie. Dlatego, ze korzystasz ze źródła, ktore potem obrazasz, zeby sie komus przypodobac. Za trudne do zrozumienia, nie?

nazwanie TVNu żydowskim to nie obraza tylko stwierdzenie faktu. Weź mi już nie spamuj, robisz z igły widły, a z siebie idiotę.
Zgłoś
Avatar
k................0 2016-02-04, 17:28
@up to korzystaj dalej z zydowskich zrodel. Nastepnym razem proponuje wstawic jakis artykul z Wybiorczej, bedzie ci pasowalo do poziomu.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2016-02-04, 17:38 2
kevin2000 napisał/a:


Nie, pacanie. Dlatego, ze korzystasz ze źródła, ktore potem obrazasz, zeby sie komus przypodobac. Za trudne do zrozumienia, nie?


Nazwanie tvn-u żydowskim to obraza?
UWAGA!! Jude alert!
Zgłoś
Avatar
loveandpeace 2016-02-04, 17:42 3
kevin2000 napisał/a:

@up to korzystaj dalej z zydowskich zrodel. Nastepnym razem proponuje wstawic jakis artykul z Wybiorczej, bedzie ci pasowalo do poziomu.

No i zrobiłeś z siebie idiotę. Nie popłakałeś się przynajmniej? Najwidoczniej sadol to nie miejsce dla ciebie skoro jedno słowo cię tak szybko bulwersuje.
Zgłoś
Avatar
G................D 2016-02-04, 17:49
loveandpeace napisał/a:

przecież podałem źródło...



Japierdole to była ironia tłoku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie