18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
Asuritta 2020-11-07, 12:56 29
divide et impera dziel i rządź

Debilne jednostki łatwo skłócić ze sobą aby nie widziały prawdziwego wroga ... który ich legalnie morduje, okrada, niewoli...
Zgłoś
Avatar
Besteher 2020-11-07, 12:57 8
Kiedy na siłę chcesz pokazać jaki ty to jesteś "inny" od zwykłego szarego społeczeństwa
Zgłoś
Avatar
BolekMaku 2020-11-07, 13:01 17
Płaskkoziemcy i antymaseczkowcy do jednego wora. Jestem poliglota ale za kurwę nie wiem w jakim on języku mówi. Już załapałem to nasza kochana Brazylia lub Portugalia.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-11-07, 13:05 3
BolekMaku napisał/a:

Już załapałem to nasza kochana Brazylia lub Portugalia.


to drugie mistrzu
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-11-07, 13:07 6
Asuritta napisał/a:

Debilne jednostki łatwo skłócić ze sobą aby nie widziały prawdziwego wroga ... który ich legalnie morduje, okrada, niewoli...



Rothschildowie i spółka
Zgłoś
Avatar
garota 2020-11-07, 13:17 29
BolekMaku napisał/a:

Płaskkoziemcy i antymaseczkowcy do jednego wora. Jestem poliglota ale za kurwę nie wiem w jakim on języku mówi. Już załapałem to nasza kochana Brazylia lub Portugalia.



A lemingi twojego pokroju to wora i do rzeki. System cię rucha w dupę czarnym kutasem a ty tylko wzdychasz...
Zgłoś
Avatar
BolekMaku 2020-11-07, 13:54 1
garota napisał/a:


A lemingi twojego pokroju to wora i do rzeki. System cię rucha w dupę czarnym kutasem a ty tylko wzdychasz...



Z całym szacunkiem proszę Pana Garota, nikt mnie nie ruchał a tym bardziej czarny czarnuch z czarnym kutasem. Może Ciebie przyduszali garotą za młodu? Wszystkiego dobrego.

Halman napisał/a:

to drugie mistrzu



Portugalsko- brazylijski jest bardziej zrozumiały niż portugalski. Bo więcej jest materiału z tej pięknej amerykańskiej matni. Dzieki.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-11-07, 14:01 34
BolekMaku napisał/a:

Płaskkoziemcy i antymaseczkowcy do jednego wora. Jestem poliglota ale za k***ę nie wiem w jakim on języku mówi. Już załapałem to nasza kochana Brazylia lub Portugalia.



Cwele z maskami tak mają... Naszczasz im do mordy powiesz, że deszcz i będzie sie cieszył jeden z drugim.

Ostatni raz wytłumacze takim niedojebom jak ty. Maska ci nie pomoze... robisz cwelu zakupy i dotykasz paczek, chodzi po swiecie gdzie jest wirus, sa inni ktorzy go maja lub mieli... Zaslaniasz ryj od wirusów, ale przynosisz go na calym ciele jebany matole.... Nie ma zagrozenia poniewaz pozwalaja aby transport i biznesy sie krecily... Ilosc zgonow taka sama lub nizsza niz lata wczesniej, liczba chorych na grype najnizsza od lat (ciekawe dlaczego). wirus jest byl i bedzie. Jedyne co sie zmienilo to liczba pierdolonych debili twojego pokroju . Srebro przeciw orzechom, ze masz przecietny iloraz inteligencji i nic konstruktywnego nie wnosisz do spoleczenstwa oprocz tego swojego pierdolenia. Nie pozdrwaiem i oby ten wirus zabral cie na ostatnia przejazdzke w zyciu
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2020-11-07, 14:05 1
Co sie kurwa z nami, ludźmi, stało.....

Żartowalem, dobrze jest
Zgłoś
Avatar
BolekMaku 2020-11-07, 14:09 1
ProVVe napisał/a:


Cwele z maskami tak mają... Naszczasz im do mordy powiesz, że deszcz i będzie sie cieszył jeden z drugim.

Ostatni raz wytłumacze takim niedojebom jak ty. Maska ci nie pomoze... robisz cwelu zakupy i dotykasz paczek, chodzi po swiecie gdzie jest wirus, sa inni ktorzy go maja lub mieli... Zaslaniasz ryj od wirusów, ale przynosisz go na calym ciele jebany matole.... Nie ma zagrozenia poniewaz pozwalaja aby transport i biznesy sie krecily... Ilosc zgonow taka sama lub nizsza niz lata wczesniej, liczba chorych na grype najnizsza od lat (ciekawe dlaczego). wirus jest byl i bedzie. Jedyne co sie zmienilo to liczba pierdolonych debili twojego pokroju . Srebro przeciw orzechom, ze masz przecietny iloraz inteligencji i nic konstruktywnego nie wnosisz do spoleczenstwa oprocz tego swojego pierdolenia. Nie pozdrwaiem i oby ten wirus zabral cie na ostatnia przejazdzke w zyciu



Pozdrawiam Ciebie serdecznie.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-11-07, 14:11 6
Cel osiągnięty, społeczeństwo i narody podzielone
Zgłoś
Avatar
Ghost39 2020-11-07, 14:16 47
ProVVe napisał/a:

Cwele z maskami tak mają... Naszczasz im do mordy powiesz, że deszcz i będzie sie cieszył jeden z drugim.
Ostatni raz wytłumacze takim niedojebom jak ty. Maska ci nie pomoze... robisz cwelu zakupy i dotykasz paczek, chodzi po swiecie gdzie jest wirus, sa inni ktorzy go maja lub mieli... Zaslaniasz ryj od wirusów, ale przynosisz go na calym ciele jebany matole.... Nie ma zagrozenia poniewaz pozwalaja aby transport i biznesy sie krecily... Ilosc zgonow taka sama lub nizsza niz lata wczesniej, liczba chorych na grype najnizsza od lat (ciekawe dlaczego). wirus jest byl i bedzie. Jedyne co sie zmienilo to liczba pierdolonych debili twojego pokroju . Srebro przeciw orzechom, ze masz przecietny iloraz inteligencji i nic konstruktywnego nie wnosisz do spoleczenstwa oprocz tego swojego pierdolenia. Nie pozdrwaiem i oby ten wirus zabral cie na ostatnia przejazdzke w zyciu



Cepie. Kura już inteligentniejsza od ciebie jest. Maseczka nie chroni ciebie! Chyba że nosisz specjalistyczne jak N95. Maseczka chroni innych. Przed twoimi drobinkami płynów ustrojowych, które mogą zawierać w sobie wirus i zostają na maseczce zmniejszając ilość i zasięg rozgoszczenia wirusa.
Zgłoś
Avatar
N................y 2020-11-07, 14:28 20
Ghost39 napisał/a:

Cepie. Kura już inteligentniejsza od ciebie jest. Maseczka nie chroni ciebie! Chyba że nosisz specjalistyczne jak N95. Maseczka chroni innych. Przed twoimi drobinkami płynów ustrojowych, które mogą zawierać w sobie wirus i zostają na maseczce zmniejszając ilość i zasięg rozgoszczenia wirusa.



To jest zbyt skomplikowane, musisz to ubrać w prostsze słowa żeby dotarło.
Coś w tym stylu

Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-11-07, 14:42 3
ProVVe napisał/a:

Nie ma zagrozenia poniewaz pozwalaja aby transport i biznesy sie krecily... Ilosc zgonow taka sama lub nizsza niz lata wczesniej, liczba chorych na grype najnizsza od lat (ciekawe dlaczego). wirus jest byl i bedzie.



Ghost39 napisał/a:

Nie pozdrwaiem i oby ten wirus zabral cie na ostatnia przejazdzke w zyciu



Jakoś tak przeczysz sam sobie w jednym wpisie. To jak to jest z tym zagrożeniem? Jest czy nie ma.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie