18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Ronoaro 2018-12-30, 17:36 64
Typowe zachowanie lewaka. Nieważne w sklepie, podczas marszu, w Parlamencie Europejskim czy w studiu telewizyjnym.

Zgłoś
Avatar
petru23 2018-12-30, 17:38 4
@up
Jebnij sie w łeb tym lewakiem. Pewnie nawet nie wiesz co to oznacza.
A ta ruda małpa.ie powinna być pod kluczem? Drze sie jak baba jakaś
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-12-30, 17:41 11
Nie obsłuż pedała = hurr durr, dyskryminacja, pozwy, rozprawa odszkodowanie.
Nie obsłuż niby-prawicę = hurra bohater, antyfaszysta, nr 1 w programach śniadaniowych.

Takie mamy standardy wolności osobistej i słowa
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-12-30, 17:53 9
Nie wiem kurwa, czy ten sprzedawca jest lewakiem.
Jedno jest pewne, na pewno jest pierdolnięty...
Zgłoś
Avatar
a................h 2018-12-30, 18:01 19
@up wyzywa ludzi od rasistów i jest pierdolniety. Lewak/Liberał/Demokrata zwał jak zwał
Zgłoś
Avatar
son_of_urza 2018-12-30, 19:36 7
Zaraz po wyjściu z tego sklepu koleś wszedł do kolejnego.
Przez chwilę porozmawiał sobie z ekspedientką, ona przedstawiła się jako liberał, on mówił, ze jest konserwatystą. Przyjemnie sobie pogadali i koniec. Sprzedawcę z pierwszego sklepu zwolniono następnego dnia (Xhalecity)

Wkleił bym źródło ale nie mogę i w sumie mi się nie chce.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-12-30, 19:56 15
Nie wiem jak w USA ale w PL prawo handlowe zabrania odmowy sprzedaży komuś bez wyraźnego powodu.
Za takie coś grozi kara.
Można odmówić sprzedaży alko pijanemu/nieletniemu itp. a także fajek nieletnim. Można również odmówić sprzedaży komuś kto kradnie... bla bla bla. Dużo by mówić ale zakładam, że w USA jest podobnie.
Do tego ten sprzedawca zachowuje się gorzej niż przedszkolak. Rozkapryszony i oburzony czyjąś czapką czy tam koszulką z trumpem. Boże kochany dorosły chłop a zachowuje się jak jebane dziecko.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2018-12-30, 20:49 2
Przykro mi, ale ktoś postanowił, że będziemy stawiać tylko puste kufle. Bez kurwa pierdolonego piwa.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-30, 21:17 2
Ronoaro napisał/a:

Typowe zachowanie lewaka. Nieważne w sklepie, podczas marszu, w Parlamencie Europejskim czy w studiu telewizyjnym.


Przecież faszysci to narodowy socjalizm a socjalizm to lewica...
Zgłoś
Avatar
tadek899 2018-12-30, 21:24 3

gdzie są kurwa normalne piwa!!
Zgłoś
Avatar
AlaksanderLukaszenka 2018-12-30, 21:25 3
Typowe spierdolenie umysłowe zwane lewactwem. Takich ludzi powinno się utylizować, bo i tak świat nie ma z nich pożytku. Wręcz przeciwnie. Stwarzają zagrożenie dla normalnych ludzi.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-12-30, 21:30 1
I oczywiście ta pizda umysłowa nie wytrzymała napięcia i w końcu sprzedała gościowi co chciał... też taki jestem (jak gość od maga), nieustępliwy jak ktoś odwala manianę, cały dzień bym się po czymś takim śmiał!
Zgłoś
Avatar
TłustyManat 2018-12-30, 21:32 1
Proszę (zajebane z Facebooka tego sklepu):

Xhale City
Cytat:

To our friends and customers,

Tonight, we had an employee act improperly toward a customer. Xhale City does not tolerate this kind of behavior from its employees. When we identified the employee at fault, we fired him immediately. We've also spoken to the customer and apologized. We value our clients and treat them with respect and dignity, regardless of their political views.



facebook.com/xhalecity/

Jest tam również filmik z tym samym typem (niestety burak), sklep tak się obsrał całą akcją że załatwili mu darmowy płyn dla gejów do końca życia.
Zgłoś
Avatar
Dzikiżółw 2018-12-30, 21:48
Ekspertem nie jestem, ale sprzedawca ewidentnie potrzebuje lobotomii.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie