18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
Avatar
Zwyrol5000 Wczoraj 14:33 3
Geraldinio napisał/a:

A ja bym zajebał takiemu, który zajebałby kolorowemu przyjebowi.
Jako niepraktykujący katolik i człowiek o liberalno prawicowych poglądach brzydzi mnie taka skurwysyńska propaganda Ordo Iuris. Powinni tych zakłamanych szkodników zdelegalizować.



Howno, nie katolik jesteś, zwykła posoborowa ekumeniczna pipka, szabes goy.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Wczoraj 14:35 2
mdmm napisał/a:

To teraz porównaj sobie ile jest aborcji w UK a ile w ile w Szwecji w przeliczeniu na jednergo mieszkanca. Bo rozumiem, że "nie donoszone ciaze" nie liczą się w tych kalkulacjach. Szwedzka młodzież jest barziej rozpasana niz brytyjska. Możesz się zdziwić.


No to szybko wyguglałem i porównałem. Dane za 2019 rok:
UK - 18,4 aborcji na 1000 kobiet.
Szwecja - 17.
Czyli, w Szwecji, nie dość, że mniej ciąż wśród nieletnich, to aborcji też mniej. Co miałoby mnie zdziwić? To dowód, że edukacja seksualna działa, jak jest robiona porządnie, a nie po brytyjsku.

mdmm napisał/a:

Co do arabskich emigrantów - nie zapominaj, że w wielu krajach arabskich dziewczyny w bardzo młodym wieku wydaje się za maż.


I to niby dobrze? To tragedia. Ktoś tu wspominał o pedofilii?

[ Dodano 2024-09-18, 14:40 ]
Arashi91 napisał/a:

W Hiszpanii w regionach Katalonii i Kraju Basków edukacja seksualna jest wprowadzana już w przedszkolu i podstawówce (4-6 lat). Tam są te wszystkie chore jazdy z transami czytającymi dzieciom książki (ciekawe, że transy nie pójdą poczytać do hospicjum, do szpitala, do domu starców tylko zawsze lubią czytać małym dzieciom). Dzieci od początku tresuje się na homolubnych i wręcz popycha w kierunku homoseksualizmu czy zmiany płci. Polecam tutaj wywiad GEJA Łukasza Sakowskiego z Moniką Jaruzelską (tak tak, z tą lewaczką, córką czerwonego generała każdy powinien w wolnej chwili obejrzeć).


W dupie mam wywiad komucha z pedałem, podaj jakieś konkretne źródła. Skąd to wszystko wiesz? Bo gdzieśtam usłyszałeś i uwierzyłeś, bo pasuje do twoich poglądów?

Arashi91 napisał/a:

No i oczywiście legendarna Szwecja. W Szwecji jest tak samo masa ciąż wśród nieletnich - podobnie jak przerażająca skala wszelkich chorób wenerycznych wynikająca z kulturowej mody na seks bez zabezpieczeń. Tam ciąż jest mniej bo masowo się skrobią kobiety i traktują to jak antykoncepcję.


No, ta Szwecja jest faktycznie legendarna, ale w prawicowej propagandzie. Symbol zepsucia i seksualnego rozpasania, strefy szariatu i meczet w każdej wiosce, prawda?
Tyle, że to nieprawda. Ale ty wiesz najlepiej, bo w prawicowych internetach widziałeś. A może rusz dupsko i tam jedź zobaczyć, nie masz daleko.

Arashi91 napisał/a:

Edukacja seksualna oczywiście powinna istnieć, ale na etapie liceum, a nie kurwa przedszkola. Fantazje lewackich pedofili zostawmy tam gdzie ich miejsce.


W szkole średniej to już za późno.

[ Dodano 2024-09-18, 14:43 ]
viking19 napisał/a:

no ja to miałem tu se napisac. :/
witam somsiada
uturbiona baronina tez z Kato, widze.
jebać pedo i wszelkich tęczowych zboków. no ale kurwa, szanujmy sie.
jest napisane na tym skurwiałym busie: "Rząd Tuska chce uczyc czterolatków masturbacji"
odpowiedz, gdzie i kiedy Tusk cos takiego odjebał. słucham.
bo co innego opinia, krytyka, czy nawet bluzgi.
ale tu mamy jawne kłamstwo, i w sumie zniesławienie. to jest dozwolone, wg ciebie?


Otóż to. Wszyscy pierdolą o jakichś urojonych podręcznikach z instrukcjami masturbacji dla przedszkolaków. Każdy o nich słyszał i wie, co w nich jest.
Ale nikt ich nie widział.
Zgłoś
Avatar
Coffey Wczoraj 17:46
Arashi91 napisał/a:

W Hiszpanii w regionach Katalonii i Kraju Basków edukacja seksualna jest wprowadzana już w przedszkolu i podstawówce (4-6 lat). Tam są te wszystkie chore jazdy z transami czytającymi dzieciom książki (ciekawe, że transy nie pójdą poczytać do hospicjum, do szpitala, do domu starców tylko zawsze lubią czytać małym dzieciom). Dzieci od początku tresuje się na homolubnych i wręcz popycha w kierunku homoseksualizmu czy zmiany płci. Polecam tutaj wywiad GEJA Łukasza Sakowskiego z Moniką Jaruzelską (tak tak, z tą lewaczką, córką czerwonego generała każdy powinien w wolnej chwili obejrzeć).
No i oczywiście legendarna Szwecja. W Szwecji jest tak samo masa ciąż wśród nieletnich - podobnie jak przerażająca skala wszelkich chorób wenerycznych wynikająca z kulturowej mody na seks bez zabezpieczeń. Tam ciąż jest mniej bo masowo się skrobią kobiety i traktują to jak antykoncepcję.
Edukacja seksualna oczywiście powinna istnieć, ale na etapie liceum, a nie kurwa przedszkola. Fantazje lewackich pedofili zostawmy tam gdzie ich miejsce.



Ale dalej nie odpowiedziałeś- czekamy na rzetelne źródło
Zgłoś
Avatar
Geraldinio Wczoraj 18:01
dżonyłojlker napisał/a:

To jeszcze zależy w jakiego boga wierzysz... bo jeśli w tego, którego wymyślił kościół katolicki, to by było całkiem śmieszne.



Żaden bóg nie wymyślił rytuaów i całej organizacji kościoła katolickiego, to urodziło się w chorych głowach ludzi.
Zgłoś
Avatar
Radian1 Wczoraj 19:01 2
PsikutaBezS napisał/a:

Widzę, że zwolennicy pedofili szybko otoczyli ten samochód... A stanął tylko na światłach.



Zwolennicy pedofili siedzą grzecznie w kurii i na plebaniach czekając na sobotni wieczór
Zgłoś
Avatar
JanzDukli Wczoraj 22:38
TwójCzarnyPan napisał/a:

Podziel się z nami informacją, skąd wziąłeś takie rewelacje.
.
.
I jeszcze jedno: wiesz, w której grupie etnicznej w Szwecji jest najwięcej ciąż u nieletnich? Wśród arabskich emigrantów, których konserwatywni rodzice nie pozwalają córkom uczestniczyć w tych zajęciach. Wnioski wyciągnij sam, jeśli potrafisz.



Rozpieprzyłeś system bajką o muzułmankach-ruchaczkach.
No po prostu leżę i kwiczę ze śmiechu.
Dawno nie czytałem takiego samozaorania jak Twoje.
W islamie, gdzie dziewczyna nie ma żadnych praw, ale posiada jakąś wartość dla siebie i rodziny o ile jest dziewicą i w tym islamie co za seks przedmałżeński skraca się dziewczynę o głowę i właśnie tam jest wysyp wpadek i niechcianych ciąż???
To jest tak głupie jak obecne baby-ministry i poślice z lewicy.
Zgłoś
Avatar
LukaResoviak Dzisiaj 5:04
Lewacko tęczowe ścierwo
Zgłoś
Avatar
zotrix Dzisiaj 9:38
Geraldinio napisał/a:

A ja bym zajebał takiemu, który zajebałby kolorowemu przyjebowi.
Jako niepraktykujący katolik i człowiek o liberalno prawicowych poglądach brzydzi mnie taka skurwysyńska propaganda Ordo Iuris. Powinni tych zakłamanych szkodników zdelegalizować.



tak samo jak wszelkiej maści pedalskie tęczowe marszy i pochody
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 10:44
JanzDukli napisał/a:

Rozpieprzyłeś system bajką o muzułmankach-ruchaczkach.
No po prostu leżę i kwiczę ze śmiechu.
Dawno nie czytałem takiego samozaorania jak Twoje.
W islamie, gdzie dziewczyna nie ma żadnych praw, ale posiada jakąś wartość dla siebie i rodziny o ile jest dziewicą i w tym islamie co za seks przedmałżeński skraca się dziewczynę o głowę i właśnie tam jest wysyp wpadek i niechcianych ciąż???
To jest tak głupie jak obecne baby-ministry i poślice z lewicy.



Kto się zaorał? Każdy Arab to pobożny muzułmanin? Rusz dupę gdzieś do Europy i zobacz, jak się bawi arabska młodzież w weekendy, to ci kopara opadnie.
Za to ci pobożni wydają nieletnie córki za obleśnych staruchów i taka ciąża może i jest pożądana, ale to wciąż tragedia.

Ogólnie, w dupie byłeś, gówno widziałeś, piwniczny ekspercie. Naoglądałeś się wypierdów prawackich propagandzistów i myślisz, że wiesz coś o świecie.
Zgłoś