18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Heliar 2024-09-17, 23:48 3
Geraldinio napisał/a:

Powtarzasz bełkot kato prawackich oszołomów. Jestem katolikiem tak długo, aż nie zostanę ekskomunikowany, albo nie dokonam apostazji. To są wasze zasady, nie ja to wymyśliłem.
i uwaga! zwiecha dla betonu: NIE PRAKTYKUJĘ! bo mam w dupie te zabobony i wyciąganie kasy z ciemnogrodu. i co mi zrobisz? Wierzę w Boga ale nie wierzę w kościół katolicki. fatal error 404?



To że zostałeś ochrzczony, nie oznacza, że jesteś katolikiem, nie na tym wiara polega, bełkot zidiociałego lewactwa. Jak napisałeś, sam się z tego wykreśliłeś bo masz to w dupie W jakiego Boga teraz wierzysz, chuj mnie obchodzi, równie dobrze może to być jakiś cherubinek bóg pedofili.
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2024-09-18, 0:02 1
Jest taki film Goscie Goscie. No i to taki typ ze średniowiecza w tym aucie. Dziwne tylko, że go tak nieładnie przyjęli. Przecież on upośledzony jest.
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-09-18, 0:12 5
TwójCzarnyPan napisał/a:

Podziel się z nami informacją, skąd wziąłeś takie rewelacje. Bardzo chciałbym to wiedzieć i poznać więcej szczegółów.
Edukację seksualną w W. Brytanii wprowadzono właśnie z powodu wysokiej ilości ciąż nieletnich. Nic to nie dało, odsetek ciężarnych nastolatek jest wciąż najwyższy w Europie. Za to w Szwecji najniższy, a tam też jest edukacja seksualna.
Jaki z tego wniosek? Ano, że Brytole robią ją źle, a Szwedzi dobrze. A nie, że sama w sobie jest złem.
I jeszcze jedno: wiesz, w której grupie etnicznej w Szwecji jest najwięcej ciąż u nieletnich? Wśród arabskich emigrantów, których konserwatywni rodzice nie pozwalają córkom uczestniczyć w tych zajęciach. Wnioski wyciągnij sam, jeśli potrafisz.



W Hiszpanii w regionach Katalonii i Kraju Basków edukacja seksualna jest wprowadzana już w przedszkolu i podstawówce (4-6 lat). Tam są te wszystkie chore jazdy z transami czytającymi dzieciom książki (ciekawe, że transy nie pójdą poczytać do hospicjum, do szpitala, do domu starców tylko zawsze lubią czytać małym dzieciom). Dzieci od początku tresuje się na homolubnych i wręcz popycha w kierunku homoseksualizmu czy zmiany płci. Polecam tutaj wywiad GEJA Łukasza Sakowskiego z Moniką Jaruzelską (tak tak, z tą lewaczką, córką czerwonego generała każdy powinien w wolnej chwili obejrzeć).

No i oczywiście legendarna Szwecja. W Szwecji jest tak samo masa ciąż wśród nieletnich - podobnie jak przerażająca skala wszelkich chorób wenerycznych wynikająca z kulturowej mody na seks bez zabezpieczeń. Tam ciąż jest mniej bo masowo się skrobią kobiety i traktują to jak antykoncepcję.

Edukacja seksualna oczywiście powinna istnieć, ale na etapie liceum, a nie kurwa przedszkola. Fantazje lewackich pedofili zostawmy tam gdzie ich miejsce.
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2024-09-18, 0:12 1
Geraldinio napisał/a:


Edukacja seksualna to wg ciebie pedofilia??? Dzwonili ze średniowiecznego ciemnogrodu, pytali kiedy wrócisz.



No właśnie komentujący prześcigają się w pokazywaniu, który jest bardziej twardy i konserwatywny, a nie zajarzyli prostej sprawy. To ciężarówka środowisk, które nie chcą edukacji seksualnej dzieci, by móc dalej nimi manipulować i je wykorzystywać. Cała idea jest ośmieszana różnymi przypadkami z zachodu, gdzie na takie zajęcia sprowadzają faktycznie jakichś wariatów. Ale sama idea jest szczytna...
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-09-18, 0:17 5
robsonx79 napisał/a:

No właśnie komentujący prześcigają się w pokazywaniu, który jest bardziej twardy i konserwatywny, a nie zajarzyli prostej sprawy. To ciężarówka środowisk, które nie chcą edukacji seksualnej dzieci, by móc dalej nimi manipulować i je wykorzystywać. Cała idea jest ośmieszana różnymi przypadkami z zachodu, gdzie na takie zajęcia sprowadzają faktycznie jakichś wariatów. Ale sama idea jest szczytna...



Aha, czyli to edukacja seksualna wyzwoli rasę ludzką z okowów manipulacji i wykorzystywania xD Ja pierdole, nie dziwię się, że Biedroń bijący matkę ma wasze głosy. Wy jesteście tak sprani ideologią, że jakakolwiek dyskusja traci sens. Won od dzieci i tyle. W Polsce nie ma komu matematyki czy polskiego uczyć, a wy chcecie co przyteleportować wybitną kadrę specjalistów z zakresu edukacji seksualnej w modelu Szwedzkim? XD To może jeszcze średnia hawajska dla wszystkich? To będą kolejne zajęcia z propagandy - tym razem genderowskiej.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-09-18, 0:31 5
To jest wolność słowa według lewaków ..... Jak oni to jest git a jak jesteś przeciwko i masz jakieś ale to zaraz muszą cię zniszczyć zajebać itd ..... No zwykle kurwa imbecyle. Nie mówię że druga strona jest lepsza noo ale tutaj to lewica jest w chuj agresywna i niebezpieczna
Zgłoś
Avatar
Vm4x 2024-09-18, 1:21 7
Jakim trzeba być zjebem żeby pozwolić staremu chłopowi czy tam babie 6 letnim dzieciom pokazywać i tłumaczyć jak się ruchać. W wieku 6 lat to się w przedszkolu klocki uklada i kolorowanki maluje.

Jebać lewackie ścierwo i tą pedalską tęczową felgę.
Jebane wynaturzenia.
Zgłoś
Avatar
Dario19850602 2024-09-18, 2:11
Pod kościół z tym gównem, żeby kieckowi dzieci nie gwałcili
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-18, 3:36 3
Komunistyczna młodzieżówka z uśmiechem na twarzy.
A niby to obok cyganów to strach stanąć na światłach
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-09-18, 5:02 6
Geraldinio napisał/a:

A ja bym zajebał takiemu, który zajebałby kolorowemu przyjebowi.
Jako niepraktykujący katolik i człowiek o liberalno prawicowych poglądach brzydzi mnie taka skurwysyńska propaganda Ordo Iuris. Powinni tych zakłamanych szkodników zdelegalizować.



Gówno bys zrobil. Za to możesz polecieć w ślinę z tym jebanym pedałem od butelki... Nawet możecie sobie antysyfiarze rowy lizać byle u siebie na jakimś squacie... Kurwa jak mnie takie komuchy brzydzą. Edukacja seksualna według UE to 5 latek wiedzący jak walic konia i że pedały biora w dupe i to jest ok... poczytaj programy zanim zaczniesz pierdolic lewaku i podszywać się pod normalnego człowieka. Zresztą najzwyczajniej pozdychajcie...
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-09-18, 5:55 1
BigLebovsky napisał/a:

I to w miejscu gdzie Basię autobusem powiozło.



no ja to miałem tu se napisac. :/
witam somsiada
uturbiona baronina tez z Kato, widze.

[ Dodano 2024-09-18, 05:59 ]
silwerbalk napisał/a:

To jest wolność słowa według lewaków ..... Jak oni to jest git a jak jesteś przeciwko i masz jakieś ale to zaraz muszą cię zniszczyć zajebać it



jebać pedo i wszelkich tęczowych zboków. no ale kurwa, szanujmy sie.
jest napisane na tym skurwiałym busie: "Rząd Tuska chce uczyc czterolatków masturbacji"
odpowiedz, gdzie i kiedy Tusk cos takiego odjebał. słucham.
bo co innego opinia, krytyka, czy nawet bluzgi.
ale tu mamy jawne kłamstwo, i w sumie zniesławienie. to jest dozwolone, wg ciebie?
Zgłoś
Avatar
Cosmo00 2024-09-18, 6:51
@Geraldinio:

ss84 napisał/a:

Smutna prawda jest taka że gdyby ten bus był obklejony w tęczowe barwy to za takie agresywne zachowanie prawacy wyłapali by po 3 lata bezwzględnego. Jak ta studentka za teczową torebkę za 15 ziko.



A ja bym zajebał takiemu co zajebał temu który stanął w obronie dzieci. Nędzna kreaturo
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2024-09-18, 8:16 1
Te krucyfiksy tak głęboko wam weszły do dup, że już smyrają mózgi od spodu
Zgłoś
Avatar
ss84 2024-09-18, 10:17 1
PieronJasnySzlag napisał/a:

Jeśli dla moich dzieci miałbym wybierać miedzy tęczową edukacją seksualną a kościelną zmową milczenia o seksie to już wole to drugie.
Dziecko prędzej czy później samo dojrzeje do ciekawości cielesności, wtedy powinni reagować rodzice i w prosty sposów dziecku wytłumaczyć. Tak kurwa w prosty sposób bo seks jest prosty. Ale to właśnie lewica go komplikuje wpierdalając w to 64 płcie, wybór tożsamości płciowej, fetysze, trans ludzi, lgbt, dewiacje i inne rzeczy.
Pytanie retoryczne dla tęczowych: Dlaczego środowiska lgbt hejtują i zastraszają osoby po trans przemianie które jak dojrzały to zrozumiały że decyzja w młodym wieku o zmianie płci była pochopna i zrujnowała im życie? Dlaczego zamiast wsparcia to szczujecie na nich żeby były cicho?


W punkt!
Zgłoś
Avatar
encoder178 2024-09-18, 10:47
Geraldinio napisał/a:

A ja bym zajebał takiemu, który zajebałby kolorowemu przyjebowi.
Jako niepraktykujący katolik i człowiek o liberalno prawicowych poglądach brzydzi mnie taka skurwysyńska propaganda Ordo Iuris. Powinni tych zakłamanych szkodników zdelegalizować.



No ale jakie ma znaczenie kto to oglasza? Wazne co.
Bardzo dobrze gadaja, jebać kolorowe gówno.
Na szczęście obrońcy tęczy potrafią co najwyżej wsadzić komuś chuja w dupę więc jedyne co mogę ci powiedzieć to udanego wieczoru
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie