18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-17, 22:08 3
Arashi91 napisał/a:

Zanim czegoś zaczniesz komuszku bronić to się z tym zapoznaj. W Hiszpanii edukacja seksualna polega np. na uczeniu 6 latków, że do grzebania w dupie partnera zakłada się rękawiczki. Przypomnij sobie teraz swoje życie w wieku 6 lat i czy to jest coś co Twoim lewackim zdaniem jest właściwe


Podziel się z nami informacją, skąd wziąłeś takie rewelacje. Bardzo chciałbym to wiedzieć i poznać więcej szczegółów.

Arashi91 napisał/a:

Potem sprawdź sobie jaki był odsetek nieletnich ciąż i aborcji wśród nastolatek przed wprowadzeniem edukacji seksualnej w takiej Wielkiej Brytanii albo Hiszpanii, a potem jak te statystyki się zmieniły po jej wprowadzeniu.


Edukację seksualną w W. Brytanii wprowadzono właśnie z powodu wysokiej ilości ciąż nieletnich. Nic to nie dało, odsetek ciężarnych nastolatek jest wciąż najwyższy w Europie. Za to w Szwecji najniższy, a tam też jest edukacja seksualna.
Jaki z tego wniosek? Ano, że Brytole robią ją źle, a Szwedzi dobrze. A nie, że sama w sobie jest złem.

I jeszcze jedno: wiesz, w której grupie etnicznej w Szwecji jest najwięcej ciąż u nieletnich? Wśród arabskich emigrantów, których konserwatywni rodzice nie pozwalają córkom uczestniczyć w tych zajęciach. Wnioski wyciągnij sam, jeśli potrafisz.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-09-17, 22:21 3
Heliar napisał/a:

Wysłany: Dzisiaj 21:09 @
Geraldinio napisał/a:
Jako niepraktykujący katolik

Nowomowa, coś takiego w kk nie istnieje, zwykły lewak się zwiesz.



Powtarzasz bełkot kato prawackich oszołomów. Jestem katolikiem tak długo, aż nie zostanę ekskomunikowany, albo nie dokonam apostazji. To są wasze zasady, nie ja to wymyśliłem.

i uwaga! zwiecha dla betonu: NIE PRAKTYKUJĘ! bo mam w dupie te zabobony i wyciąganie kasy z ciemnogrodu. i co mi zrobisz? Wierzę w Boga ale nie wierzę w kościół katolicki. fatal error 404?
Zgłoś
Avatar
Szwancolot 2024-09-17, 22:26
Słynny morderczy przystanek na Mickiewicza w Kato. Pechowy jakiś, raz prolajferzy, raz roztarta baba na ulicy...
Zgłoś
Avatar
Na_pohybel_ruskim 2024-09-17, 22:34 7
jebane lewaki
Zgłoś
Avatar
bobi140 2024-09-17, 22:40 4
Absolutnie sex tylko po ślubie, no chyba że z księdzem wcześniej w ramach praktyk przedmałżeńskich, coś jak szkolenie na żonę w Japonii.
Zgłoś
Avatar
Pathron 2024-09-17, 22:49 7
Ten co rzuca butelką to daun, rozstaw oczu jak u Sida w epoce lodowcowej + jakaś patusiara i pedał pokazujący fakera. W jakim to mieście kwiat narodu wyraża dezaprobatę antypedofili ? 😂
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-17, 23:07 4
Geraldinio napisał/a:

Wierzę w Boga ale nie wierzę w kościół katolicki.



To jeszcze zależy w jakiego boga wierzysz... bo jeśli w tego, którego wymyślił kościół katolicki, to by było całkiem śmieszne.
Zgłoś
Avatar
AdrianoItaliano 2024-09-17, 23:07 2
To pedofile niszczą ten samochód?
Zgłoś
Avatar
obccy22 2024-09-17, 23:12 3
Wiewór napisał/a:

To jest propaganda swingers klubu ordo iuris ktory jest w calosci finansowany przez kreml.



Pomyliłeś się, to Iustitia ma pieniążki z kremla.
Zgłoś
Avatar
mdmm 2024-09-17, 23:20 3
TwójCzarnyPan napisał/a:

Podziel się z nami informacją, skąd wziąłeś takie rewelacje. Bardzo chciałbym to wiedzieć i poznać więcej szczegółów.
Edukację seksualną w W. Brytanii wprowadzono właśnie z powodu wysokiej ilości ciąż nieletnich. Nic to nie dało, odsetek ciężarnych nastolatek jest wciąż najwyższy w Europie. Za to w Szwecji najniższy, a tam też jest edukacja seksualna.
Jaki z tego wniosek? Ano, że Brytole robią ją źle, a Szwedzi dobrze. A nie, że sama w sobie jest złem.
I jeszcze jedno: wiesz, w której grupie etnicznej w Szwecji jest najwięcej ciąż u nieletnich? Wśród arabskich emigrantów, których konserwatywni rodzice nie pozwalają córkom uczestniczyć w tych zajęciach. Wnioski wyciągnij sam, jeśli potrafisz.



To teraz porównaj sobie ile jest aborcji w UK a ile w ile w Szwecji w przeliczeniu na jednergo mieszkanca. Bo rozumiem, że "nie donoszone ciaze" nie liczą się w tych kalkulacjach. Szwedzka młodzież jest barziej rozpasana niz brytyjska. Możesz się zdziwić. Co do arabskich emigrantów - nie zapominaj, że w wielu krajach arabskich dziewczyny w bardzo młodym wieku wydaje się za maż. Do edukacji seksualnej lub jej braku ma sie to jak pienrik do wiatraka.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-09-17, 23:21 2
4-latja masturbacji
6-latka zgody na sex
9-latka orgazmu
czy wy kurwa jesteście tacy durni, czy tylko udajecie?
przecież takie dzieci nie znają seksualności, ani nie odczuwają potrzeb seksualnych, za wcześnie na burzę hormonów nawet u 9-latków! każdy, kto ma dziecko o tym wie!
to zwykła prymitywna propaganda z chwytliwym hasełkiem nawiązującym do pedofilii!
debile, po prostu debile!
Zgłoś
Avatar
TheJack22 2024-09-17, 23:25 3
Szczują na konkuręcję, gdyż do tej pory edukacja sexualna najczęściej odbywała się na miejscowej plebanii.
Zgłoś
Avatar
Pawel0991 2024-09-17, 23:27 2
Ja nie zgadzam się z lewackimi poglądami, a nie rzucam w tych debili butelkami
Zgłoś
Avatar
plkoikijuy 2024-09-17, 23:28 5
Geraldinio napisał/a:

Pewnie dlatego, że tłukliby go bejsbolami, przewrócili i obrzucili koktailami mołotowa, mają w tym doświadczenie z Marszów Niepodległości, ale to niesitotny szczegół.
Edukacja seksualna to wg ciebie pedofilia??? Dzwonili ze średniowiecznego ciemnogrodu, pytali kiedy wrócisz.



Gościu weź się zabij czy co bo taka osoba jak Twoja nie jest potrzebna społeczeństwu. Ha tfu...
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2024-09-17, 23:31 6
Jeśli dla moich dzieci miałbym wybierać miedzy tęczową edukacją seksualną a kościelną zmową milczenia o seksie to już wole to drugie.
Dziecko prędzej czy później samo dojrzeje do ciekawości cielesności, wtedy powinni reagować rodzice i w prosty sposów dziecku wytłumaczyć. Tak kurwa w prosty sposób bo seks jest prosty. Ale to właśnie lewica go komplikuje wpierdalając w to 64 płcie, wybór tożsamości płciowej, fetysze, trans ludzi, lgbt, dewiacje i inne rzeczy.

Pytanie retoryczne dla tęczowych: Dlaczego środowiska lgbt hejtują i zastraszają osoby po trans przemianie które jak dojrzały to zrozumiały że decyzja w młodym wieku o zmianie płci była pochopna i zrujnowała im życie? Dlaczego zamiast wsparcia to szczujecie na nich żeby były cicho?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie