18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
Avatar
Paweł92 2014-03-26, 18:23
Chuck_Taylor napisał/a:

Pawel92 piszesz ze jestes prawicowcem a jestes przeciwko powszechnemu dostepie do broni palnej i chcesz przymusowej sluzby wojskowej. Wszystko z Toba ok?



A co ma jedno do drugiego? Prawice cechuje m.in. autorytaryzm a właśnie lewicę cechują wolnościowcy domagający się wszelkich praw i brak przymusów. Także nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi...
Zgłoś
Avatar
rew123321 2014-03-26, 19:26 2
BojtaS napisał/a:

@Pawel92 tyle lat, a taki glupi. Oczywiscie, ze 16 latek poszedl do sklepu i kupil sobie te spluwe za kieszonkowe od mamy bo matula popiera jego przyszla 'kariere'. Taki zlodziejaszek moze miec noz zamiast spluwy, a ty i tak nie masz czym sie bronic. Ja jestem za bronia dla ludu, ale tylko po przejsciu odpowiedniego szkolenia i badan psychologicznych oraz rejestracji takiej broni, zgubisz/sprzedaz masz bardzo duzy problem tyle.


czyli tak jak jest obecnie...

głupio mądre komentarze...jestem za nawet przeciw, chociaż nie wiem jak jest...
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-03-26, 20:14
Up

Ojć mądre słowa. Tyle narzekania, że nie można mieć broni i w ogóle- a ilu z narzekających się o nią starało?
A ludzie jakoś na szczęście mają broń i strzelają.
Zgłoś
Avatar
B................S 2014-03-26, 20:21 3
Paweł92 napisał/a:



Łatwiej również rozbroić nożownika od człowieka z bronią palną rzucając w jego ręce czymś lub jak w tym przypadku, facet za ladą gdyby malolat miał nóż mógłby prostymi kopnięciami po rękach rozbroić lub przepędzić malolata...



BUHAHAHA wyjdz do ludzi i popros by ktos ci grozil nozem i nagraj jak go prostymi kopniakami rozbrajasz. Nie ma o czym z toba dyskutowac
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-03-26, 20:25
Tylko, że nie można twierdzić, że nóż nadaje się do mordowania ludzi równie dobrze co pistolet. Nie, nie nadaje się równie dobrze. Oraz unieszkodliwienie napastnika z nożem jest o wiele łatwiejsze niż napastnika z pistoletem. Pacjentowi z nożem można zapierdolić krzesłem w głowę i tyle. Pacjent z pistoletem sobie spokojnie może pozwolić na nie dopuszczenie do takiej sytuacji. Czemu? Bo zasięg noża to dł ramienia+dł noża. Zasięg pistoletu to więcej niż szerokość sklepu na który napada... I parkingu (jak trafi).
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2014-03-26, 21:26
Kurwa, ale czemu go tak olewali od samego początku co za ludzie? Co oni kurwa napad mają 5 razy w tygodniu, że takie nic? O co tam kurwa chodzi? Ja pierdole i rozjebał łep babie. No kurwa nie wierzę????? WTFFFFF

Ps.
lapps napisał/a:



ta sklepikarka tez go w dupie miala. skad mieli przypuszczac, ze gowniarz bedzie mial prawdziwa naladowana bron, skoro nawet oni nie maja skad jej wziasc, ani nie znaja nikogo kto by mial


O czym ty pierdolisz ty siebie w ogóle słyszysz? Jakby jakiś dzieciak kurwa do ciebie z broni mierzył to co dalej byś krzyżówkę rozwiązywał czy jednak jakoś zareagował? Myślę, że kobieta zginęła przez swoją ignorancję i lekceważenie dzieciaka tz. małego psychopaty. Kurwa nie mogę się nadziwić jak ci ludzie nie szanują swojego życia poza tym nie był tam tylko ten 2 kasjer a jeszcze przechodzień czy klient chuj wie..??? Masa-kurwa-kabra
Zgłoś
Avatar
S................l 2014-03-26, 22:26 1
Cytat:

@Pawel92 tyle lat, a taki glupi. Oczywiscie, ze 16 latek poszedl do sklepu i kupil sobie te spluwe za kieszonkowe od mamy bo matula popiera jego przyszla 'kariere'. Taki zlodziejaszek moze miec noz zamiast spluwy, a ty i tak nie masz czym sie bronic. Ja jestem za bronia dla ludu, ale tylko po przejsciu odpowiedniego szkolenia i badan psychologicznych oraz rejestracji takiej broni, zgubisz/sprzedaz masz bardzo duzy problem tyle.



Aż kurwa nie wytrzymałem. Pytanie - po chuja Ci:
- szkolenie
- badania psychologiczne
- rejestracja (to najbardziej)
...skoro twierdzisz, że broń można i tak dostać nielegalnie oraz że przestępca traktuje broń tylko jako narzędzie, a ja dodam że badania psychologiczne to tylko formalność i zbędne napychanie kasy lekarzom, bo na pytanie "Czy masz ochotę zabijać?" tylko kretyn odpowie, że tak?

Jest tu również wyraźna niekonsekwencja w myśleniu. Traktujesz ludzi jak odpowiedzialnych, czy nie? Można traktować jako odpowiedzialnych, ale tylko trochę? Zakładam, że traktujesz jak odpowiedzialnych, skoro chcesz im dać do łapek broń. Zatem jest WYŁĄCZNIE ICH ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ odbycie stosownego szkolenia i badań lub ich zignorowanie. To za niepoprawne użycie broni w miejscu publicznym powinno się karać, a nie powielać schemat "państwo wie lepiej". Dziękuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2014-03-27, 0:24
w Brazylii nikt nie zakłada , że dzieciak ma zabawkę , tam prawie każdy ma broń i każdy może mieć bez najmniejszego problemu, dzieci pracują dla gangów w favelach a te mają więcej broni niż mogłaby unieść nasza aktualna armia

tam nikt nie cwaniakuje ani w jedną ani w drugą stronę, ktoś wyciaga gnata i chce zegarek to go grzecznie oddajesz, nawet jeśli by się trafił super gigant hero po lekturze głównej na sadistcu, wyrwał broń i gnojka przegonił to jest to obraza zmywna tylko krwią , w najgorszym przypadku zajebią całą rodzinę a jak dla mexów nie ma dla nich granic, to jest punkt honoru i dopadną cię wszędzie , wyrok najczęściej brzmi "wose ta akabo" (fonetycznie)

jedyna opcja, żeby się z tego wykaraskać to udawać pierdolniętego mocno na punkcie religii, Chrystusa itp, to może zadzałać w momencie samego napadu jak i w razie późniejszych komplikacji

w drugą strone jest tak, że ponieważ każdy ma lub może mieć broń, na rzucone przez patrol policji (zwłaszcza miliarnej) hasło "kamiza'(fonetycznie) jeśli nie podciągniesz koszulki i nie pokażesz, że nie masz broni to możesz dostać kulkę - wybitny pech dla turysty niezaznajomionego z podstawowymi zwrotami i zwyczajami
Zgłoś
Avatar
B................S 2014-03-27, 12:09
Stetryczały_Skurwiel napisał/a:


Aż kurwa nie wytrzymałem. Pytanie - po chuja Ci:
- szkolenie
- badania psychologiczne
- rejestracja (to najbardziej)
...skoro twierdzisz, że broń można i tak dostać nielegalnie oraz że przestępca traktuje broń tylko jako narzędzie, a ja dodam że badania psychologiczne to tylko formalność i zbędne napychanie kasy lekarzom, bo na pytanie "Czy masz ochotę zabijać?" tylko kretyn odpowie, że tak?



Az ci kurwa odpowiem. Jeżeli uwazasz, ze broni nie mozna dostac nielegalnie to nie wiem w jakim swiecie zyjesz. Przestepca nie uzywa broni jako narzedzia masz racje, to bron nim kieruje i kazde mu napadac i mordowac. Stary skad ty te logike bierzesz? Badania sa formalnoscia? Czyli rowniez uwazasz, ze przychodzisz i oto pytania:
-zabije pan kogos?
-szybko pan sie wkurza?
Dwa razy nie i mamy pozwolenie na bron? No kurwa sam siebie slyszysz?

Stetryczały_Skurwiel napisał/a:


Jest tu również wyraźna niekonsekwencja w myśleniu. Traktujesz ludzi jak odpowiedzialnych, czy nie? Można traktować jako odpowiedzialnych, ale tylko trochę? Zakładam, że traktujesz jak odpowiedzialnych, skoro chcesz im dać do łapek broń. Zatem jest WYŁĄCZNIE ICH ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ odbycie stosownego szkolenia i badań lub ich zignorowanie. To za niepoprawne użycie broni w miejscu publicznym powinno się karać, a nie powielać schemat "państwo wie lepiej". Dziękuję, dobranoc.



To zes mnie zgasil, dlaczego nie isc tym twoim pomyslem. Rozdajmy ludziom bron i ten kto bedzie chcial to sobie pojdzie na szkolenie, a kto nie to nie. Tylko w przypadku 'niepoprawnego' uzycia broni nie ma odwrotu, a zapewne duzy procent ludzi byloby odsianych podczas tych bezuzytecznych testow. Zero sensownych argumentow z twojej strony niestety, ale dalej mysl, ze pelna swoboda obywatelska sprawdza sie w kazdym aspekcie zycia
Zgłoś
Avatar
to_tylko_on 2014-03-27, 15:10 1
@Paweł92

"Rozwiązaniem jest kara śmierci za zabojstwo z premedytacją. Bandyta pięc razy się zastanowi zanim zaatakuje wiedząc, że grozi mu kula w łeb. "

Czyli dasz się zabić i umrzesz spełniony wiedząc, że bandyta i tak trafi na krzesło?
Zgłoś
Avatar
S................l 2014-03-28, 20:35
BojtaS napisał/a:

Az ci kurwa odpowiem. Jeżeli uwazasz, ze broni nie mozna dostac nielegalnie to nie wiem w jakim swiecie zyjesz. Przestepca nie uzywa broni jako narzedzia masz racje, to bron nim kieruje i kazde mu napadac i mordowac. Stary skad ty te logike bierzesz? Badania sa formalnoscia? Czyli rowniez uwazasz, ze przychodzisz i oto pytania:
-zabije pan kogos?
-szybko pan sie wkurza?
Dwa razy nie i mamy pozwolenie na bron? No kurwa sam siebie slyszysz?

To zes mnie zgasil, dlaczego nie isc tym twoim pomyslem. Rozdajmy ludziom bron i ten kto bedzie chcial to sobie pojdzie na szkolenie, a kto nie to nie. Tylko w przypadku 'niepoprawnego' uzycia broni nie ma odwrotu, a zapewne duzy procent ludzi byloby odsianych podczas tych bezuzytecznych testow. Zero sensownych argumentow z twojej strony niestety, ale dalej mysl, ze pelna swoboda obywatelska sprawdza sie w kazdym aspekcie zycia



Naucz się czytać, bo właśnie dowiodłem braku logiki w twoim myśleniu. Bo skoro uważasz, że broń można łatwo dostać, to dlaczego chcesz wprowadzać jakiekolwiek ograniczenia, skoro one nie działają (czyli dotyczą tylko ludzi uczciwych)? Nie ogarniasz bezsensu tego zamiaru? W badaniach wyklucza się choroby psychiczne, które są niedopuszczalne wedle ustawy, jak również pytania o ukryty alkoholizm itp - więc mogą być teoretycznie takie pytania lub pytania o ciągoty do alkoholu - w formie odpowiedzi tak/nie. Jeśli myślisz, że poprzeinaczasz moją wypowiedź, żeby wyjść na swoje, to się kurwa zdziwisz. Nigdzie nie napisałem, że przestępca nie traktuje broni jak narzędzie, ani że broń nim kieruje. Nie wiem skąd się urwałeś, ale skoro twoje "ukochane państwo" jest be, to dlaczego oddajesz mu ciągle władzę w rzeczach, które zupełnie nie wymagają jego kompetencji? Gdyby było, jak opisujesz, w Ameryce dawno by się powystrzelali. Szkolenia są nieobowiązkowe, a mimo to ludzie sami chętnie się edukują w zdecydowanej większości. Zero sensownych argumentów? Nie dziwię się, że się nie doszukałeś, jak masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem i wyłapywaniem ironii - a także logiki:

- przestępcy mogą bez problemu dostać broń nielegalnie
- więc ograniczmy ludzi prawych w tym aspekcie

FUCK LOGIC, kurwa

Bo jak na razie też za bardzo argumentów nie masz. Dla mnie jesteś tylko kolejnym facetem, co wywala jakieś przypadkowe pomysły, bo "brzmiom mondrze i sensownie", ale mają małe pokrycie w rzeczywistości i nie są logicznie wynikającym ciągiem myślenia.
Zgłoś
Avatar
B................S 2014-03-29, 2:32
Stetryczały_Skurwiel napisał/a:



Naucz się czytać, bo właśnie dowiodłem braku logiki w twoim myśleniu. Bo skoro uważasz, że broń można łatwo dostać, to dlaczego chcesz wprowadzać jakiekolwiek ograniczenia, skoro one nie działają (czyli dotyczą tylko ludzi uczciwych)? Nie ogarniasz bezsensu tego zamiaru?

Widze, ze ty nie ogarniasz sytuacji Nigdzie nie pisze, ze jest to latwe. Jest to mozliwe i tyle. To co piszesz ma racje bytu w obecnej sytuacji, a nie gdzie zaczna pojawiac sie sklepy z bronia ktora bedzie mozna nabyc legalnie. Oczywiscie o tym nie pomyslisz bo przeciez ja nie moge miec racji

Stetryczały_Skurwiel napisał/a:



W badaniach wyklucza się choroby psychiczne, które są niedopuszczalne wedle ustawy, jak również pytania o ukryty alkoholizm itp - więc mogą być teoretycznie takie pytania lub pytania o ciągoty do alkoholu - w formie odpowiedzi tak/nie. Jeśli myślisz, że poprzeinaczasz moją wypowiedź, żeby wyjść na swoje, to się kurwa zdziwisz.



To ty masz problem z tym zeby takie badania sie pojawily nie ja. Zacznij czytac co piszesz

Stetryczały_Skurwiel napisał/a:


Nigdzie nie napisałem, że przestępca nie traktuje broni jak narzędzie, ani że broń nim kieruje.


Stetryczały_Skurwiel napisał/a:


(...)skoro twierdzisz, że broń można i tak dostać nielegalnie oraz że przestępca traktuje broń tylko jako narzędzie


Nigdzie nie napisalem, ze przestepca traktuje bron jako narzedzie, a jednak wysunales takie wnioski czyli masz problem, ze robie to samo co ty? Niezly hipokryta z ciebie.

Stetryczały_Skurwiel napisał/a:


Nie wiem skąd się urwałeś, ale skoro twoje "ukochane państwo" jest be, to dlaczego oddajesz mu ciągle władzę w rzeczach, które zupełnie nie wymagają jego kompetencji?


Znow chcesz wepchac w moje usta slowa ktorych nie powiedzialem, wskaz gdzie pisze cos o moim ukochanym panstwie? Czlowieku doskonale sie opisujesz tym zdaniem:
Cytat:


jesteś tylko kolejnym facetem, co wywala jakieś przypadkowe pomysły, bo "brzmiom mondrze i sensownie", ale mają małe pokrycie w rzeczywistości i nie są logicznie wynikającym ciągiem myślenia


Wymyslasz jakies bajki i jeszcze mi piszesz, ze nie wyczuwam ironii w twoich tekstach, sluchaj moze tak chujowo piszesz, ze nie da sie jej odczytac?

Stetryczały_Skurwiel napisał/a:


Gdyby było, jak opisujesz, w Ameryce dawno by się powystrzelali. Szkolenia są nieobowiązkowe, a mimo to ludzie sami chętnie się edukują w zdecydowanej większości. Zero sensownych argumentów? Nie dziwię się, że się nie doszukałeś, jak masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem i wyłapywaniem ironii - a także logiki:

- przestępcy mogą bez problemu dostać broń nielegalnie
- więc ograniczmy ludzi prawych w tym aspekcie

FUCK LOGIC, kurwa



O widzisz i tu jest roznica tego typu, ze w USA traktuja to jako hobby, jada sobie postrzelac i sila rzeczy maja z tym kontakt i chca sie rozwijac (w koncu hobby) zupelnie tak jak u nas z wiatrowkami. Wiesz, ze jezeli piszesz o przestepcach to piszesz o ludziach ktorzy swiadomie lamia prawo? Wiec skoro pragniesz tak tej logiki to prosze bardzo:
Nie ograniczajmy obywateli prawem ->zlapmy jakiegos menela z bronia -> nic nie robimy bo to przeciez obywatel i moze sobie bron nosic -> 15min pozniej dostajemy wezwanie, ze byla strzelanina i 'nasz' gosc okazuje sie morderca.
Moze ta sytuacja zobrazuje ci twe glupie myslenie jak nie to nawet nie masz po co pisac bo tylko sie pograzysz.
Zgłoś
Avatar
S................l 2014-03-30, 23:11
Skoro jest to możliwe i o tym wspominasz, to jest to wystarczająco łatwe. Przypominam o broni drukowanej z plastiku lub broni czarnoprochowej, które w ogóle nie jest kontrolowana przez rząd.

Cytat:

To co piszesz ma racje bytu w obecnej sytuacji, a nie gdzie zaczna pojawiac sie sklepy z bronia ktora bedzie mozna nabyc legalnie.



Możesz popracować nad składnią? Tego nie da się zrozumiale odczytać.

Wypowiedź o badaniach odnosiła się do twojej wypowiedzi jakoby nie mogłyby się pojawić pytania, na które odpowiedź brzmiałaby TAK/NIE.
Zdanie o przeinaczanie mojej wypowiedzi odnosiło się do tekstu dalej.

Owszem, z twojego tekstu można wyciągnąć takie wnioski albo sam nie wiesz, co piszesz:
Cytat:

Przestepca nie uzywa broni jako narzedzia masz racje, to bron nim kieruje i kazde mu napadac i mordowac.


Posłużyłeś się jasną ironią. No chyba, że uważasz inaczej, to by od razu klasyfikowało cię jako idiotę. Więc lepiej również załóż, że zastosowałeś ironię i wycofaj zarzut o hipokryzji.

Również nie piszesz wprost, ale domagasz się kontroli ze strony państwa /rządu. "Ukochane państwo" to mój zwrot celowo zaopatrzony w te dzyndzle, zwane cudzysłowem, aby wyraźnie zaznaczyć ironię w wypowiedzi.

Cytat:

O widzisz i tu jest roznica tego typu, ze w USA traktuja to jako hobby, jada sobie postrzelac i sila rzeczy maja z tym kontakt i chca sie rozwijac (w koncu hobby) zupelnie tak jak u nas z wiatrowkami. Wiesz, ze jezeli piszesz o przestepcach to piszesz o ludziach ktorzy swiadomie lamia prawo?



Że co kurwa? W USA są na punkcie broni bardziej poważni, niż w Polsce. Traktują się nawzajem jak odpowiedzialne istoty i to indukuje odpowiedzialne zachowania. Wiedzą, że policja nie przyjedzie na czas i tylko od ich przygotowania zależy czy będą bezpieczni, czy też nie. Strzelectwo rekreacyjne to mały ułamek tego, o czym mówisz - bo ja przywołuję tu tysiące szkoleń taktyczno-policyjno-wojskowych, bo tak je można nazwać - ostro szlifują umiejętności nie celowania na stojąco do tarczy, tylko stricte walkę i użycie bojowe broni, więc nie gadaj głupot o "hobby".

Dokładnie tak. Łamią prawo - czyli nie stosują się do steku pierdół i ograniczeń. Oznacza to, że możesz wymyśleć tysiąc ograniczeń, a oni i tak je złamią, robiąc rzeczy po swojemu. Jak traktujesz każdego jak mordercę, to głupotą jest w ogóle zezwalać na broń. A jak traktujesz tak każdego, co zarabia mniej niż średnia krajowa, to też nieźle masz zryte w bani. Żule nie mają i tak kasy na gnata - za darmo go nie dostaną. I znowu... nożem już nie może nikogo zabić taki "żul"? To musi mieć gnata, żeby stać się pełnym nienawiści dupkiem mordującym kobiety i dzieci? Teraz takie coś robią? Bo można zajść od tyłu i poderżnąć gardło, zabrać torebkę i uciec, ale nie. Tak się nie dzieje i nie będzie działo po zwiększonym dostępie do broni. Ale wiesz co? Jak miałbym dostać broń nielegalnie (zakładając, że wczuwam się w rolę skurwiela-przestępcy), to zaczaję się na policjanta/obywatela z bronią - poderżnę gardło od tyłu i zabiorę broń. Voila! Trudne? No kurwa nie. Jak na razie traktuję cię jak zwykłego idiotę, któremu wydaje się, że uzbiera wirtualne piwa u społeczności sadola za "rozsądne wolnościowe myślenie", a gówno prawda.
Zgłoś
Avatar
B................S 2014-03-31, 3:24
Stetryczały_Skurwiel napisał/a:

Skoro jest to możliwe i o tym wspominasz, to jest to wystarczająco łatwe. Przypominam o broni drukowanej z plastiku lub broni czarnoprochowej, które w ogóle nie jest kontrolowana przez rząd.


Wystarczajaco latwe bo wiem, ze mozna? No niezle Drukowac? Narazie nie zbyt oplacalne. Czarnoprochowa? Jeden strzal i po zabawie.

Stetryczały_Skurwiel napisał/a:


Możesz popracować nad składnią? Tego nie da się zrozumiale odczytać.

Postaraj sie

Stetryczały_Skurwiel napisał/a:


Wypowiedź o badaniach odnosiła się do twojej wypowiedzi jakoby nie mogłyby się pojawić pytania, na które odpowiedź brzmiałaby TAK/NIE.


Takie pytania na bank by sie pojawily bo czlowiekowi wydaje sie, ze wtedy najlatwiej sklamac.

Stetryczały_Skurwiel napisał/a:


Posłużyłeś się jasną ironią. No chyba, że uważasz inaczej, to by od razu klasyfikowało cię jako idiotę. Więc lepiej również załóż, że zastosowałeś ironię i wycofaj zarzut o hipokryzji.
Również nie piszesz wprost, ale domagasz się kontroli ze strony państwa /rządu. "Ukochane państwo" to mój zwrot celowo zaopatrzony w te dzyndzle, zwane cudzysłowem, aby wyraźnie zaznaczyć ironię w wypowiedzi.


Posluzylem sie ironia ktora da sie odczytac bez twoich "dzyndzlow" wiec 1:0 dla mnie.

Stetryczały_Skurwiel napisał/a:


Że co kurwa? W USA są na punkcie broni bardziej poważni, niż w Polsce. Traktują się nawzajem jak odpowiedzialne istoty i to indukuje odpowiedzialne zachowania. Wiedzą, że policja nie przyjedzie na czas i tylko od ich przygotowania zależy czy będą bezpieczni, czy też nie. Strzelectwo rekreacyjne to mały ułamek tego, o czym mówisz - bo ja przywołuję tu tysiące szkoleń taktyczno-policyjno-wojskowych, bo tak je można nazwać - ostro szlifują umiejętności nie celowania na stojąco do tarczy, tylko stricte walkę i użycie bojowe broni, więc nie gadaj głupot o "hobby".


Co drugi grubas w USA biega po poligonie w ramach szkolen taktyczno-policyjno-wojskowych xD

Stetryczały_Skurwiel napisał/a:


Dokładnie tak. Łamią prawo - czyli nie stosują się do steku pierdół i ograniczeń. Oznacza to, że możesz wymyśleć tysiąc ograniczeń, a oni i tak je złamią, robiąc rzeczy po swojemu. Jak traktujesz każdego jak mordercę, to głupotą jest w ogóle zezwalać na broń. A jak traktujesz tak każdego, co zarabia mniej niż średnia krajowa, to też nieźle masz zryte w bani. Żule nie mają i tak kasy na gnata - za darmo go nie dostaną.


Nawet nie wiesz ilu przestepcow minales w swoim zyciu, mozliwe, ze i mordercow. Ale nie jestem jakims histerykiem po prostu obcy maja pewna doze mojej nieufnosci cos w tym dziwnego? Powiedz mi jeszcze, ze najwieksza patologia to ci co zarabiaja ponad srednia krajowa
Stetryczały_Skurwiel napisał/a:


I znowu... nożem już nie może nikogo zabić taki "żul"? To musi mieć gnata, żeby stać się pełnym nienawiści dupkiem mordującym kobiety i dzieci? Teraz takie coś robią? Bo można zajść od tyłu i poderżnąć gardło, zabrać torebkę i uciec, ale nie. Tak się nie dzieje i nie będzie działo po zwiększonym dostępie do broni. Ale wiesz co? Jak miałbym dostać broń nielegalnie (zakładając, że wczuwam się w rolę skurwiela-przestępcy), to zaczaję się na policjanta/obywatela z bronią - poderżnę gardło od tyłu i zabiorę broń. Voila! Trudne? No kurwa nie.


Poszukaj sobie historie ludzi ktorzy podczas zwiedzania opuszczonych miejsc zostali zaatakowani przez meneli, oni nie maja niczego do stracenia i dzieki temu sa tak niebezpieczni. Slyszales za to przypadek o gliniarzu z podcietym gardlem?

Stetryczały_Skurwiel napisał/a:


Jak na razie traktuję cię jak zwykłego idiotę, któremu wydaje się, że uzbiera wirtualne piwa u społeczności sadola za "rozsądne wolnościowe myślenie", a gówno prawda.


A ja za to uwazam cie za nikogo bo pieknie pokazales, ze argumenty zostaly ci wytracone z reki wspominajac o piwach i poparciu od tej smiesznej spolecznosci. I skoro ja nie mysle rozsadnie to ty to zapewne robisz tak? Wiec po prostu kazdy kto ma inne zdanie od ciebie to juz jest idiota tak? Widac peka ci dupka z powodu braku atencji. Hahaha smieszny czlowieku idz sobie konia zwal do tych swoich wypocin bo ja juz skonczylem. Jako tako nam sie dyskutowalo, ale ostatnim zdaniem pokazales swoje prawdziwe nedzne ja. Nie pozdrawiam
Zgłoś