18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
Avatar
K................z 2014-03-25, 23:22 14
zmiótłbym tym czarnym gównem podłoge. Śmieć. Wielki bohater. Brazylia smieszny kraj. Ciekawe czy angielskie czarnuchy beda mowily jak przed Euro żeby nie jechac na MŚ bo wrócą w worku
Zgłoś
Avatar
doskok 2014-03-25, 23:26 33
Wniosek: jeśli brak ci konkretnego argumentu, to wykonuj co lump każe, wydawaj kase, nie kozakuj i nie próbuj zostać bohaterem, bo szybciej ty pójdziesz "na wczasy" niż lump...w tym kraju.
Zgłoś
Avatar
argi 2014-03-25, 23:30 10
Odstrzelić jaja i patrzeć jak wykrwawia się w agonii...
Zgłoś
Avatar
doskok 2014-03-25, 23:30
W tej konkretnej sytuacji subtelny obywatel- obserwator, mógłby czymś przypierdolić młodemu w potylicę, w końcu to "dziesiona" a to najcięższa kategoria tzn p-ko życiu i zdrowiu.
Zgłoś
Avatar
Paweł92 2014-03-26, 0:56 2
Jeden z miliona argumentów pokazujący, że w cywilizowanym państwie powienien obowiązywać CAŁKOWITY zakaz sprzedaży broni i amunicji.

Ogólnie mam prawicowe poglądy, ale z tym co mówi prawica w tej kwestii całkowicie się nie zgadzam. Uważanie, że każdy by miał taką broń tylko do obrony jest bardzo naiwne. To ułatwienie przestępcom dostępu do broni i nie mam tutaj na myśli jakiś mafii (bo pewnie dla nich to żaden problem zdobyć broń), ale właśnie takich drobnych złodziejaszków jak na filmie, kieszonkowców, włamywaczy... . Legializacja sprzedaży broni powoduje, że na ulicach ludzie mają GTA na żywo..
Zgłoś
Avatar
B................S 2014-03-26, 1:39 52
@Pawel92 tyle lat, a taki glupi. Oczywiscie, ze 16 latek poszedl do sklepu i kupil sobie te spluwe za kieszonkowe od mamy bo matula popiera jego przyszla 'kariere'. Taki zlodziejaszek moze miec noz zamiast spluwy, a ty i tak nie masz czym sie bronic. Ja jestem za bronia dla ludu, ale tylko po przejsciu odpowiedniego szkolenia i badan psychologicznych oraz rejestracji takiej broni, zgubisz/sprzedaz masz bardzo duzy problem tyle.
Zgłoś
Avatar
Nameless 2014-03-26, 2:01 6
Według mnie ten koleś przy drugiej kasie jest większym śmieciem od tego dzieciaka, któremu pewnie nie miał kto wpoić właściwych wartości.
Jak można patrzeć spokojnie jak ktoś celuje do innego człowieka z broni, a tym bardziej do koleżanki z pracy? Tym bardziej, że mógł zapobiec tragedii bez większego problemu.
Zgłoś
Avatar
lapps 2014-03-26, 3:05
Nameless napisał/a:

Według mnie ten koleś przy drugiej kasie jest większym śmieciem od tego dzieciaka, któremu pewnie nie miał kto wpoić właściwych wartości.
Jak można patrzeć spokojnie jak ktoś celuje do innego człowieka z broni, a tym bardziej do koleżanki z pracy? Tym bardziej, że mógł zapobiec tragedii bez większego problemu.



ta sklepikarka tez go w dupie miala. skad mieli przypuszczac, ze gowniarz bedzie mial prawdziwa naladowana bron, skoro nawet oni nie maja skad jej wziasc, ani nie znaja nikogo kto by mial
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2014-03-26, 8:16 2
Nie miała wydać grosika. Skończyła z kulą w skroni.
Zgłoś
Avatar
en-em 2014-03-26, 8:45
kolega z pracy jaki poruszony napadem...
Zgłoś
Avatar
q800 2014-03-26, 9:42 1
Pawel92. Pierdolisz dzieciaku o czymś, o czym pojęcia nie masz. Prawicowe poglądy? Ty normalny, durny komuch jesteś.
Zgłoś
Avatar
C................1 2014-03-26, 9:44
Szkoda tej kobiety ale to jest patologia jak skurwysyn. Tyle im na tych kasach płacą że warto karku nadstawiać? A nawet jak to jest ich sklep to kurwa ryzykować kulkę za 100-200dolców bo "może to pistolet na kapiszony"? Świat jest pokurwiony i pełen zjebów i na to nic nie można poradzić ale można poradzić coś na to żeby samemu nie być zjebem i potrafić się odpowiednio zachować do sytuacji.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-03-26, 10:04 1
"Tyle im na tych kasach płacą że warto karku nadstawiać? A nawet jak to jest ich sklep to kurwa ryzykować kulkę za 100-200dolców bo "może to pistolet na kapiszony"?"

Nie. Szczawik wyjebał jej kulkę na moje oko przypadkiem, kasjerka otwierała kasę chyba.
Pracownik w drugiej kasie rządzi jak dla mnie .
Zgłoś
Avatar
leszkowiecki 2014-03-26, 10:10
co ten kolo z tylu robil? przeciez jak by mu gonga w leb zajebal to by smiec padl.
a poza tym, ZAWSZE jak masz pistolet przy glowie to grzecznie oddajesz pieniazki i przepraszasz kladac sie na ziemi!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie