18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
Zwyrodniała madka
J................k • 2020-10-11, 12:05
Matka trzymała dziecko w szafie przez 6 miesięcy



Translotar z rosyjskiego:
Podczas uczty goście znaleźli w szafie sześciomiesięczne dziecko.

37-letnia Julia z Karpińska w obwodzie swierdłowskim urodziła dziecko we własnym mieszkaniu sześć miesięcy temu. Kobieta nie zgłosiła się do lekarzy w sprawie ciąży, a dziecko nie zostało zarejestrowane.

To było trzecie dziecko kobiety, nie chciała wychowywać i wspierać dziecka. Nie mogła zabić dziewczynki i schować jej do szafy, mając nadzieję, że dziewczyna sama umrze, ale czasami karmił ją 13-letni syn Julii.

Dziewczyna została przekazana władzom opiekuńczym, ma ciężką postać wyczerpania. Wszczęto sprawę karną, sama Julia została wysłana na badanie psychiatryczne.
Zgłoś
Avatar
freaky 2020-10-11, 14:57 5
Jak się wmawia kobietom, że pod sercem noszą tylko płody i że ich ciało to ich sprawa, to takie są później efekty.
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-10-11, 15:31 15
StalowyNożyk napisał/a:

Zlecieli się pizdowaci tatusiowie i rozpoczął się płacz i zgrzytanie pizdy. Jej bachor, jej sprawa, może z nim robić co chce, a wam chuj do tego, a i jeszcze jedno - chuja byście jej zrobili i dobrze o tym wiecie.



Trollujesz, czy poważnie wylałeś tu gówno, które wyprodukował twój zjebany mózg? Bo jeśli pisałeś to na poważnie, to:

Szkoda, ze twoja rodzicielka nie doszła do takiego samego wniosku i nie zamknęła cię w szafie zjebany łbie.

Jakie "jej ciało, jej sprawa" pajacu? To nowe życie, mały, bezbronny człowiek- dziecko to dziecko i należy mu się odpowiednie traktowanie. Skoro urodziła, a dziecka nie chciała wychowywać, to mogła dziecko oddać instytucji, która by tym dzieckiem się godnie zajęła, a tak to sąd zajmie się wyrodną matką. Mam nadzieję, że odbiorą jej pozostałe dzieci, a ona dostanie wysoki wyrok- taki o chlebie i wodzie...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-10-11, 16:12 1
Salieri16000 napisał/a:

Trollujesz, czy poważnie wylałeś tu gówno, które wyprodukował twój zjebany mózg? Bo jeśli pisałeś to na poważnie, to:

Szkoda, ze twoja rodzicielka nie doszła do takiego samego wniosku i nie zamknęła cię w szafie zjebany łbie.

Jakie "jej ciało, jej sprawa" pajacu? To nowe życie, mały, bezbronny człowiek- dziecko to dziecko i należy mu się odpowiednie traktowanie. Skoro urodziła, a dziecka nie chciała wychowywać, to mogła dziecko oddać instytucji, która by tym dzieckiem się godnie zajęła, a tak to sąd zajmie się wyrodną matką. Mam nadzieję, że odbiorą jej pozostałe dzieci, a ona dostanie wysoki wyrok- taki o chlebie i wodzie...



Oczywiście, wrażliwy, sadolowy harcerzyk, jak zwykle musiał się obsrać. Idź człowieku do lekarza i poproś o HTZ, albo przenieś się na jakieś forum dla karmiących matek, bo pierdolisz tak, jakbyś naprawdę przejmował się losem jakiegoś małego bękarta.
Zgłoś
Avatar
Hollow_Man 2020-10-11, 16:21 8
StalowyNożyk napisał/a:

Zlecieli się pizdowaci tatusiowie i rozpoczął się płacz i zgrzytanie pizdy.


To że matka cię z ojcem zamykają w szafie to nie znaczy że każdy chce mieć takie życie, ciesz się że chociaż masz dostęp do internetu. Powiedz mi tylko jedno, szafę w której siedzisz masz przesuwną czy drzwiczki otwierane.
Zgłoś
Avatar
Seksiaczek 2020-10-11, 17:03
Jedno jest pewne. Spasł się jak świnia
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2020-10-11, 17:08 3
Po chuj dyskutujecie z łbem, który na tym forum chwalił się żółtymi papierami
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2020-10-11, 17:11 2
Zostaje zaprowadzić do lasu, przywiązać za nogę metalową liną do drzewa i niech tam żre liście i mech, a potem niech zdycha z głodu, powoli wpierdalana przez mrówki
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-10-11, 17:24
ale o co chodzi w tym filmie ?
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2020-10-11, 17:32 2
kurwa jebana, jak bym tak stal, tak bym ją jebnął młotkiem...takim fest, półtorakilowym. Nie byłoby co zbierać. Wyrwałbym chwasta...

Ale sie wkurwiłem.
Co taki pierdolony kurwiszon robi na tym swiecie? Jak tak kurwa mozna...ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
alucard321 2020-10-11, 18:25
Zajebałbym taką matkę pierwszą ciężką rzeczą jaką bym miał pod ręką.
Zgłoś
Avatar
kamilo731 2020-10-11, 18:32
W dzisiejszych czasach - to już chyba normalne.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-10-11, 18:42 1
Zamurować kurwe w ścianie pustostanu i tyle.....
Zgłoś
Avatar
wizzPL 2020-10-11, 18:53 1
szok że to maleństwo przeżyło 6 miesięcy, szacun dla starszego brata że utrzymywał ja przy życiu
Zgłoś
Avatar
s................d 2020-10-11, 19:00 2
StalowyNożyk napisał/a:

Oczywiście, wrażliwy, sadolowy harcerzyk, jak zwykle musiał się obsrać. Idź człowieku do lekarza i poproś o HTZ, albo przenieś się na jakieś forum dla karmiących matek, bo pierdolisz tak, jakbyś naprawdę przejmował się losem jakiegoś małego bękarta.



Pomyśl o tym co napisałeś , jak Twoje dziecko będzie umierać na raka . miłego dnia i dużo zdrowia !
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2020-10-11, 19:01 2
Halman napisał/a:

ale o co chodzi w tym filmie ?



Ona zostala zamknięta w szafie czyli podobnie jak ty w piwnicy. Wiem ciężko to ogarnąć, ale na prawdę inni żyją inaczej.
Ps. Omega 3, tran, olej z lnu, batony matrix, BCAA, ECOMAX Mega Up Gainerz kreatyna i będzą z niej ludzie, jeszcze napierdoli matkę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie