18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12

Forrest Gump? Nie. Tym razem prawdziwa, realistyczna alegoria życia. Jeśli chodzi o tło akcji: Smoking Man [Palacz], chyba najczarniejszy charakter filmowy w historii kina, postanawia zerwać ze swoją pracą w agencji rządowej, w której przez lata zabijał [nawet Kennediego] ludzi i tuszował afery. Pisze książkę o swoim życiu. Wszyscy wydawcy uznają, że książka jest denna i zupełnie nierealna, a postacie przerysowane. W końcu jednak pojawia się wydawca oczarowany jego książką i mówi, że zostanie ona wydana w czasopiśmie w egzemplarzach. Palacz podpisuje kontrakt, rzuca palenie i jednocześnie zawiadamia agencję, ze odchodzi z pracy. Jak się potem okazuje, jego książka pojawia się jedynie wewnątrz czasopisma fragmentarycznie, jako tanie i kiczowate science fiction. Załamany siada z papierosem i z czekiem na 2500$, wygłasza tezę o życiu, tuż koło menela jedzącego czekoladki. Ostatecznie mógłby dać ten czek bezdomnemu, ale od czego jest najczarniejsza postać filmowa? Oczywiście drze czek na kawałki i wrzuca do śmietnika.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-04-15, 16:41 8
Najlepszy serial jaki powstał. Browar!

Polecam odcinek "Musings of a Cigarette Smoking Man". Tam jest opowiedziana historia jego młodości, między innymi zamach na Kennedy'ego.
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-04-15, 20:55 1
up
Nie gadaj. Lepsze są "Band of Brothers ", "Twin Peaks " i "Deadwood".
Zgłoś
Avatar
marna 2013-04-15, 21:49 8
ja tam się bałam Tumsa, który wyjadał wątroby i czaił się w kratkach wentylacyjnych
Zgłoś
Avatar
teken 2013-04-15, 22:06 1
Kurwa jak ja się bałem tego serialu. Ale był zajebisty. Człowiek lepiący gniazda z ludzkich wątrób, wchodzący do domu przez kibel, potwór ze śmieci, który pilnował czystości na dzielnicy. To było coś.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2013-04-15, 22:10 4
Serial miał klimat, choć zabrakło momentami lepszego scenariusza.
Zgłoś
Avatar
hudziel 2013-04-15, 22:11 1
Życie jest jak pudełko czekoladek ...
jeśli masz uczulenie na orzechy to masz przejebane oraz u grubasów szybko się kończy.
Zgłoś
Avatar
koloalu 2013-04-16, 0:11
człowiek skurwiel w pełnej okazałości
Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2013-04-16, 3:33
Nie za bardzo lubiłem motyw polityczny, bardziej wolałem pojedyncze historie paranormalne.
Jeżeli ktoś pamięta jeszcze trzech Samotnych Strzelców to polecam spin-off - The Lone Gunmen.
Zgłoś
Avatar
tofur 2013-04-16, 4:04 2
Wychowałem się na tym serialu (jak większość mojego pokolenia). Na początku rodzice nie pozwalali mi oglądać, więc oglądałem przyczajony za drzwiami. Muzyka z czołówki nadal wywołuje dreszcze. Ale jakiś rok temu chciałem do niego wrócić i wydał mi się boleśnie kiczowaty, sztampowy, płaski i ogólnie chujowy. A dzieciństwo rozsypało się jak domek z kart....

edit
@chlusniembousniem
Lone Gunmen zajebiste. Jak zobaczyłem odcinek z zamachem na world trade center, nakręcony PRZED faktycznym atakiem, rozjebało mi mózg to chyba pierwszy odcinek jest.

@Policeman
Cytat:

Ostatecznie mógłby dać ten czek bezdomnemu, ale od czego jest najczarniejsza postać filmowa? Oczywiście drze czek na kawałki i wrzuca do śmietnika.



czeki są zwykle na konkretne nazwisko
Zgłoś
Avatar
Policeman 2013-04-16, 13:16
@ A czek na okaziciela? Zresztą w Ameryce można przepisać czek w 5 sekund, tam jest dodatkowe pole przepisania czeku.
Zgłoś
Avatar
kwiatusheck 2013-04-16, 19:50
To nie byl smoking man tylko cancer man.
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-04-16, 21:20
przestalem lubic z archiwum x po paru odcinkach. jakos po tym odcinku gdzie byl sobowtor protagonisty
Zgłoś