18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Ezoteryk 2013-05-19, 11:22 6
Pedofile i żydzi cóż za kumulacja dodaj coś o muslimach i dam Piwo.
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-05-19, 11:25 10
Ezoteryk napisał/a:

Pedofile i żydzi cóż za kumulacja dodaj coś o muslimach i dam Piwo.


Proszę:
Zgłoś
Avatar
straatveger 2013-05-19, 11:37
No dobra wszystko ładnie ale czemu taki tytuł a dwa różne obrazki ?
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-05-19, 11:39 2
straatveger napisał/a:

No dobra wszystko ładnie ale czemu taki tytuł a dwa różne obrazki ?


Ja pieprzę, przecież widać wyraźnie że na pierwszym obrazku ojciec ma skłonności pedofilskie, a na drugim po kształcie nosa tych typów, widać że to żydzi. Kapiszi?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-05-19, 19:42 8
Wczoraj na showup tiwi dwie głupie 13stki rozebrały się na kamerce i lizały sobie muszelki. Zgadnijcie ile było komentarzy "to jeszcze dzieci, nieświadome tego co robią, zawołajcie moderatora i zablokujcie!" a ile "Teraz wyliż jej kakaowe oczko i wsadź paluszka". Pedofilia to mit bo wszyscy w takim momencie stajemy przed dylematem "co robić jeżeli jest już trawa a sędzia jeszcze nie pozwala grać w piłkę"...
Zgłoś
Avatar
babycow 2013-05-19, 21:24
@UP
Kurwa troche racji... wszyscy krzycza 'na stos z pedofilami, kulka w leb im' a jak jakies 13-15 letnie siksy sie rozbieraja to najwieksza ogladalnosc...
Zgłoś
Avatar
SzczesliwyGimbus 2013-05-19, 21:54
bloodwar napisał/a:

Wczoraj na showup tiwi dwie głupie 13stki rozebrały się na kamerce i lizały sobie muszelki...



A ja tego nie widziałem
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-05-19, 22:03
bloodwar napisał/a:

Wczoraj na showup tiwi dwie głupie 13stki rozebrały się na kamerce i lizały sobie muszelki. Zgadnijcie ile było komentarzy "to jeszcze dzieci, nieświadome tego co robią, zawołajcie moderatora i zablokujcie!" a ile "Teraz wyliż jej kakaowe oczko i wsadź paluszka". Pedofilia to mit bo wszyscy w takim momencie stajemy przed dylematem "co robić jeżeli jest już trawa a sędzia jeszcze nie pozwala grać w piłkę"...



Ruchanie 13-to latki to nie jest pedofilia !!! Niektórzy ludzie i nawet dziennikarze nadużywają tego określenia !!!
PS.
Podaj nick tych małolatek, może sobie dzisiaj pooglądam
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-05-19, 22:14 1
@SzczesliwyGimbus

Bo były krotko, koło 18 miały jedną sesję może z 10-15 min, potem przerwa i była druga, gdzieś kolo 20 chyba, kilka privów po 5 minut i zniknęły na stałe

@PANxxxBDSM

"SamSex3" ale podejrzewam, że już się nie pojawią bo dostały bana bo jak tylko oglądalność im skoczyła do 2000, miały kilkaset żetonów wpłacone i biły na rekord oglądalności tego dnia (za rekord jest 200 zł wypłaty) to zaczeły się złazić "moralistki" z innych kanałów, zazdrosne że im nagle po 200-300 osób znikneło w porze największej oglądalności i żetony nie lecą dla nich tylko dla "młodszej" konkurencji i drzeć ryja "jest tu mod, one mają maks 14 lat, dajcie moda". Ale swoje zarobiły a i kilka litrów spermy pewnie poleciało po drugiej stronie kabli. Ale to był ciekawy eksperyment psychologiczny, zachowanie samców pokazuje, że nawet w okolicach 12-15, mimo penalizacji prawnej, nie ma czegoś takiego jak "odrażająca pedofilia" bo jakoś te 2000 ludzi chyba nie trafiło tam przypadkiem i nie patrzyli się w pasek "Start" tylko na te młode ciałka. A najgłośniej o "zboczeniu" i "chorych rzeczach" krzyczały tylko kobiety. Może jakby na czacie pojawiły się "prawdziwe" dzieci, po 8-10 lat i by zaczeły się rozbierać - rekacja byłaby inna, ale w przypadku nastolatek, już ogolonych, już po rozdziewiczeniu i po pierwszych eksperymentach les, nie ma chyba mowy o krzywdzeniu dzieci.

Ja tam mimo wszystko (żeby nie było że dzieciarnię tylko oglądam jestem fanem troszkę bardziej rozwiniętych ciał a moją szołapową idolką jest Konefka - nie pierdoli się w tańcu i za dwie dyszki pokazuje co jej najlepszego natura dała na ogólnym A inne kanały traktuje jako eksperyment psychologiczny o dziwnych zachowaniach ludzkich - zwłaszcza debili którzy wyzywają kolesi którzy występują w filmikach z parami i nie dają rady jako mężczyźni - jak można upaść tak nisko, żeby płacić obcym ludziom za to, ze uprawiają seks przy innych a jednocześnie nabijać się z chwilowej niedyspozycji kogoś, kto mimo wszystko stoi na drabinie ewolucyjnej o mile wyżej bo MA DZIEWCZYNĘ!
Zgłoś
Avatar
chrucik 2013-05-21, 22:54
uwielbiam rysunki skoczka!
Zgłoś