18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Według notatki, do której dotarł prawicowy publicysta Stanisław Michalkiewicz, kwestia restytucji mienia żydowskiego wróci po wyborach parlamentarnych w Polsce. Do tej pory strona amerykańska liczy na porozumienie z Żydami na stopie nieformalnej.

Notatka pochodzi z 25 października ubiegłego roku. Dotyczy rozmowy, która odbyła się w MSZ z udziałem ambasadora Jacka Chodorowicza, pełniącego również funkcję pełnomocnika ministra spraw zagranicznych ds. kontaktów z diasporą żydowską z Thomasem Yazdgerdim - jego amerykańskim odpowiednikiem. Jak tłumaczył Michalkiewicz, dokument zawiera swego rodzaju harmonogram działań polskiej i amerykańskiej dyplomacji ws. restytucji mienia.

Ciekawe jakie oszustwo i szwindel kombinuja by zrobić skok na kasę. Przypomne że chodzi o zwrócenie mienia osób, które zgineły podczas wojny i nie mają spadkobierców. W prawie nie ma takiej mozliwości, pewnie będą jakies przelewy dla kolejnej pasozytniczej organizacji.

https://wiadomosci.wp.pl/michalkiewicz-ujawnia-tajna-notatke-msz-chodzi-o-zwrot-majatkow-6371403548461185a

du...........ck
2019-04-17, 20:25
Przyjdzie pora na rewitalizację niemieckich instalacji na terenie Polski, tym razem bedzie tam zdychać chazarskie gówno nie Polacy... Mokry sen.

2019-04-17, 20:30
lol, powiedźcie mi jak to jest, że to niby żydzi upominają się o kamienice a one i tak kończą w rękach jakiegoś Janusza z partii?

2019-04-17, 20:40
SirMajkel napisał/a:

lol, powiedźcie mi jak to jest, że to niby żydzi upominają się o kamienice a one i tak kończą w rękach jakiegoś Janusza z partii?
Wierzcie sobie dalej w bajkę o złych żydach i niech was dalej pewne 2 partie na zmianę dymają co kadencje.



Widać masz spore problemy z czytaniem ze zrozumieniem, chodzi o mienie bezspadkowe. O mienie, które ma spadek każdy moze się ubiegać przed polskim sądem. Ale tak jak mówisz tu działa mafia i dzieją się cuda, mozesz się sądzić 8 lat a jak sprzedasz roszczenia urzedniczej mafi to zalatwia sobie sprawę w pół roku. Znajdą nawet 120 letnich spadkobierców, przepisza roszczenia na niezyjąca matkę, a jak im to wypomnisz to sadowa kasta wlepi ci wyrok, vide Pan Śpiewak.

2019-04-17, 20:42
poligon6 napisał/a:

Widać masz spore problemy z czytaniem ze zrozumieniem, chodzi o mienie bezspadkowe. O mienie, które ma spadek każdy moze się ubiegać przed polskim sądem. Ale tak jak mówisz tu działa mafia i dzieją się cuda, mozesz się sądzić 8 lat a jak sprzedasz roszczenia urzedniczej mafi to zalatwia sobie sprawę w pół roku. Znajdą nawet 120 letnich spadkobierców, przepisza roszczenia na niezyjąca matkę, a jak im to wypomnisz to sadowa kasta wlepi ci wyrok, vide Pan Śpiewak.



masz rację.

2019-04-17, 23:04