18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
zydowskie kamienice
bestkrz • 2013-03-30, 19:54
jestem Polakiem mieszkajacym w niemczech przes cale moje zycie.
Boli mnie serce gdy widzie ze niemcy i zydzi przeklamywuja Polska historie i przedstawiaja nas jako antisemitöw mordercöw .....

W Filmie "Unsere Mütter, unsere Väter" ktörego widzieli prawie 8.000.000 Niemczöw, oni sa przedstawieni jako zydofilöw ktörzy pröbuja ratowac zydköw, i tylko nieliczni niemczy zydköw morduje.
A AK jest przedstawiona jako Organisacja antisemiczka i AKowscy chca Zydöw w tym filmie zabic.

A zydzi (zwykle bardzo glosni) milcza. A to przeciesz niemczy ich Przodköw mordowali a nie my.

A to nie jest pierwszy film o takiej tresci, i napewno nie ostatni,

A co robi Polski rzad??? Nic, a powinni byc protesty na caly swiat.

Muszimy cos robic bo za pare lat okarze sie ze to naszi dziadkowie zydköw mordowali a niemczy ich chronili.

Zgłoś
Avatar
Given 2013-03-31, 10:02 7
Nie potrzebnie po nim jedziecie.. Chlop dobrze prawi, a wy mu dupe trujecie...
Zgłoś
Avatar
T................d 2013-03-31, 10:17 8
Mój pradziadek miał kamienicę przed wojną. Potem ją dostał jakiś czerwony włazidup i dziś mieszkają w USA, sukinsyny. Budynek po dziś dzień stoi i niszczeje, pewnego pięknego dnia się zawali i wszystko szlag trafi... Kuźwa jak mnie czerwoni i żydki wkurwiają...
Zgłoś
Avatar
czorny88 2013-03-31, 11:03
do gazu !
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-03-31, 11:27
Niemcy i żydzi mają interes do ubicia w polsce i zobaczycie że go ubiją
Zgłoś
Avatar
Rumcajs_Rozpruwacz 2013-03-31, 12:34 4
Barany jebane Hitler też był socjalistą. Jak i Stalin
Zgłoś
Avatar
Koperek 2013-03-31, 15:05
jaguar_master napisał/a:

Hitler Jak Zaczął Mógł Skończyć Swoja Robote !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Przecież Hitler wybijał tylko tych dziadowskich europejskich żydów. Bogate amerykańskie kliki w najmniejszym stopniu nie zostały ruszone ,a właśnie te grupy najwięcej krzyczą w temacie roszczeń po IIwś.
Zgłoś
Avatar
szysza 2013-03-31, 16:11
bloodwar napisał/a:



"Deutsche Sieg Heil Konzentration Lager"



Rozpierdoliło mnie to na łopatki.
Zgłoś
Avatar
mr W 2013-03-31, 20:30
Czemu polski rząd nic nie robi w takich sprawach? No bo to tak naprawdę nie jest polski rząd. Polska stała się hodowlą sług dla przyszłych panów.
Zgłoś
Avatar
slawekfmx 2013-03-31, 22:08
piszesz jak puchałke z fb a wiem że ten chuj tu jest.
Zgłoś