18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
zydowskie kamienice
bestkrz • 2013-03-30, 19:54
jestem Polakiem mieszkajacym w niemczech przes cale moje zycie.
Boli mnie serce gdy widzie ze niemcy i zydzi przeklamywuja Polska historie i przedstawiaja nas jako antisemitöw mordercöw .....

W Filmie "Unsere Mütter, unsere Väter" ktörego widzieli prawie 8.000.000 Niemczöw, oni sa przedstawieni jako zydofilöw ktörzy pröbuja ratowac zydköw, i tylko nieliczni niemczy zydköw morduje.
A AK jest przedstawiona jako Organisacja antisemiczka i AKowscy chca Zydöw w tym filmie zabic.

A zydzi (zwykle bardzo glosni) milcza. A to przeciesz niemczy ich Przodköw mordowali a nie my.

A to nie jest pierwszy film o takiej tresci, i napewno nie ostatni,

A co robi Polski rzad??? Nic, a powinni byc protesty na caly swiat.

Muszimy cos robic bo za pare lat okarze sie ze to naszi dziadkowie zydköw mordowali a niemczy ich chronili.

Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-03-30, 20:04 4
Fajnie imitujesz "nieudolny polski język "Polaka" mieszkającego całe życie w Niemczech", ściemniaczu.
Zgłoś
Avatar
HotSzot 2013-03-30, 20:23 11
bloodwar napisał/a:

Fajnie imitujesz "nieudolny polski język "Polaka" mieszkającego całe życie w Niemczech", ściemniaczu.

A chuj z tym czy go imituje, czy tez nie. Madrze prawi.
Zgłoś
Avatar
bestkrz 2013-03-30, 20:32 11
bloodwar napisał/a:

Fajnie imitujesz "nieudolny polski język "Polaka" mieszkającego całe życie w Niemczech", ściemniaczu.



Ja nie imituje Polaka, ja mam czysta Polska krew. wszyscy moi przodkowie byli Polakami i ja bede mial kiedys Polska zone.
To ze ja pisze z bledami ortograficznymi ma ten powöd ze nie posiadam polskiej klawiatury.
Zgłoś
Avatar
b................z 2013-03-30, 20:37
tak niestety jest naprawdę !
Zgłoś
Avatar
bestkrz 2013-03-30, 20:39 15
ja mysle ze wlasnie Polonia moze Polaka w Polsce dobre rady dac, bo wszystkie nowe "prawa" ktöre chce polski rzad wprowadzic, juz istnieja na zachodzie, i my widzimy do czego to prowadzi.
My widzimy jak lewica zniszczyla rodziny w niemczech.... i teraz te czerwone podludzie chca to samo w Polsce zrobic, podlizuja sie zydom niemca..... i wstydza sie Polskosci. ja nierozumie jak Polski politik moze powiedziec ze Polskosc to nienormalnosc.
a co by bylo jak by powiedzal ze bycie zydem to nienormalnosc????
Zgłoś
Avatar
jolmen13 2013-03-30, 22:42 15
Nie da się ukryć, że masz rację. Każdy naród na świecie ma pełne prawo do tego by mówiono o nim prawdę, czasem gorzką, czasem słodką ale nigdy nie kłamliwą jak w filmie o którym wspominasz.

I niech tam się nikt nie czepia jego języka, tylko niech się cieszy, że Polak mieszkający całe życie zagranicą polski język zna i czuje się Polakiem; a nie jest to łatwe gdy wszędzie dookoła słyszy się obcy dialekt.
Zgłoś
Avatar
forspam88 2013-03-31, 0:39
TĘ kamienicę, a nię TĄ :/
z resztą się w 100% zgadzam
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-03-31, 0:47 37
gen Dwight Eisenhower powiedział kiedyś: "Zebrać jak najwięcej dowodów, filmów, zeznań świadków, ponieważ
nadejdzie dzień, kiedy jakiś skurwysyn powie, że to się nigdy nie
wydarzyło"

o wojnie i zbrodniach hitlerców

jak widać nie mylił sie,
Zgłoś
Avatar
jaguar_master 2013-03-31, 1:39 3
Hitler Jak Zaczął Mógł Skończyć Swoja Robote !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
vass 2013-03-31, 3:03 4
up
Dokładnie mógł skończyć na twoim dziadku, nie pierdolił byś bzdur.
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-03-31, 4:24 7
Żeby się Vass'owi przypodobać musisz popierać Stalina... te lewackie ścierwa już tak mają
Zgłoś
Avatar
vass 2013-03-31, 5:49 2
szer.Lucjan napisał/a:

Żeby się Vass'owi przypodobać musisz popierać Stalina... te lewackie ścierwa już tak mają


Następny mądry inaczej. Wyznawco Adolfa, oszołomie.
Po co się w ogóle odzywasz, jak nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz ?
Ale wybaczam, bo jeszcze młody i głupi jesteś.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-03-31, 7:54 8
bestkrz napisał/a:



Ja nie imituje Polaka, ja mam czysta Polska krew. wszyscy moi przodkowie byli Polakami i ja bede mial kiedys Polska zone.
To ze ja pisze z bledami ortograficznymi ma ten powöd ze nie posiadam polskiej klawiatury.



To przyjedź sobie do Polski i kup sobie "polską klawiaturę" Debilu, polskie znaki możesz sobie ustawić na dowolnej klawiaturze, w dowolnym punkcie świata! (ja np. mam angielski laptop i mieszkam w Holandii a znaki mam) Popatrz w prawy dolny róg ekranu, tam masz taką malutką ikonkę klawiatury, kliknij na nią i zamiast "Deutsche Sieg Heil Konzentration Lager" wybierz "Polish (programmers)". A jak jesteś kompletnym debilem to wpisz sobie w google "jak ustawic na zagranicznej klawiaturze polskie znaki" i cie poprowadzi za rączkę. I przestań udawać Niemca bo te nieudolne próby imitowania błędów językowych są śmieszne
Zgłoś
Avatar
karolas123 2013-03-31, 9:01 2
@up , zajebisty flame...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie