18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:24
🔥 Poskromienie hotelowej Karyny - teraz popularne
🔥 Zaczepna samica - teraz popularne
Avatar
djoshin 2024-07-06, 22:35 13
Najbardziej znienawidzony odłam żydostwa wyrżnął bym ich w pień tak samo jak pierdolonych cyganów
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-06, 22:38 19
djoshin napisał/a:

Najbardziej znienawidzony odłam żydostwa wyrżnął bym ich w pień tak samo jak pierdolonych cyganów



Piszesz o ortodoksach czy syjonistach?
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-07-06, 22:39 31
to Heradim, Żydzi ultra ortodoksyjni, nie wiem o co im teraz chodzi, może o tą służbę wojskową, bo do tej pory się migali, a teraz rząd uznał, że jednak oni też muszą odbywać obowiązkową służbę wojskową tak samo jak wszyscy inni Żydzi
Heradim nie są popularni w Izraelu, nikt ich nie lubi, mnożą się jak króliki, chłopy nie pracują tylko się modlą, żyją z zasiłków i drą mordy o wszystko
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-07-06, 22:41 20
Są normalne Żydy i pierdolnięte Żydy, jak w każdym innym społeczeństwie. ale ja nie o tym, tę policjantkę to bym otworzył jak Mojżesz Morze Czerwone...
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-07-06, 22:41
dżonyłojlker napisał/a:

Piszesz o ortodoksach czy syjonistach?



wszyscy Żydzi w Izraelu są ortodoksyjni, nie ma tam reformowanych, ci są w Kanadzie i USA, ci tutaj to ultraortodoksyjni
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-06, 22:46
Nome napisał/a:

wszyscy Żydzi w Izraelu są ortodoksyjni, nie ma tam reformowanych, ci są w Kanadzie i USA, ci tutaj to ultraortodoksyjni



Wiesz w jakim państwie na świecie jest największy odsetek osób niewierzących?
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2024-07-06, 22:50 4
Nome napisał/a:

wszyscy Żydzi w Izraelu są ortodoksyjni, nie ma tam reformowanych, ci są w Kanadzie i USA, ci tutaj to ultraortodoksyjni



Co Ty pierdolisz, w Izraelu są Syjoniści w dupę jebani a Ci tutaj to Chasydzi albo inni Litwisze, tak czy inaczej Syjoniści, to banda jakich mało, sorry, ale już wolę Ortodoksów, bo jak Syjonistka Izraelska mi kiedyś nagadała, tak do dzisiaj mam uraz a Chasyd, to mnie leczył i żyję.
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-07-06, 22:50 7
do gazu z nimi
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-07-06, 22:57 3
krasnal_hałabała napisał/a:

[...]z a Chasyd, to mnie leczył i żyję.


cieszę się, że tak cenisz Chasydów, ale jak gołym okiem widać, to nie są Chasydzi
poza tym wyluzuj, nie będziemy się przecież napierdalać jak ci powyżej
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-07-06, 22:58 1
GeorgeHarvey1 napisał/a:

Stop oil chyba nie, może stop gas?

"

Give me your money..."...
Zgłoś
Avatar
slupczanin 2024-07-06, 23:09 17
Gazem ich, albo szablą, może sobie przypomną stare czasy.

Zgłoś
Avatar
piterpiotrek 2024-07-06, 23:49 10
Co roku te kurwy widze w moim miescie w Leżajsku jak się zjeżdżają pielgrzymkami na jakiś grób swojego cydyka. Czują się tam jak ryba w wodzie przechodzą sobie przez ulice gdzie im sie to tylko podoba a policja patrzy i chuja robi bo im nowe radiowozy kupili to są już nietykalni haha raz była akcja jak chuje za dużo świeczek najebali na tym grobie co sie modlili i się troche zjarało

Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-06, 23:59 1
dżonyłojlker napisał/a:

Piszesz o ortodoksach czy syjonistach?


O nieleczących się alkoholikach. Idź na terapię. Ukraińców w Polsce na NFZ napewno wezmą więc walczmy siebie.
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-07, 0:02 3
Łeb obcięty ma krótko a broda po klatę. Wszy musiały wyprowadzić się na dół, bo ma łbie by pozdychały
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie