18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
Zydzi mordowali Polaków
bestkrz • 2013-05-26, 12:50
Dlaczego Gross nie pisze o tym ksziązek, tylko wymysla jakies głupoty ze my Polacy mordowalismy zydów???
Dlaczego w Filmie "Unsere Mütter, unsere Väter" pokazuje się AKowczów jakie antisemitów i banydytów a nie pokazuję się ze to zydzi wydawali Polaków w ręce POlszewików, którzy ich mordowali?

Dlaczego nie działa rząd Polski?
Dlaczego nie walczy on o prawa mniejszosci Polskiej w Niemczech?
Dlaczego się zamyka Polskie szkoły w Niemczech?
Dlaczego pisze w Niemieczkich podręcznikach o Polskich obozach smierczi i o tym ze Polacy pomagali Niemczom w mordowaniu zydów?
Gdy napisałem list do Polskiego Konsulatu w Monachium nie dostałem odpowiedzi.
Dlaczego głosowaliscie w Polsce na rząd Tuska który nie dba ani o Polaków ani o Polonie?
Zgłoś
Avatar
wacek6 2013-05-26, 22:46 1
O, komuś tu puściły nerwy i obraża się jak małe dziecko. Wiesz co, wypierdalaj. Nie będziesz wyzywał mnie, mojej rodziny ani moioch korzeni, niemcu. Mam cię w dupie i gówno mnie obchodzi twoje zdanie, jak przyjedziesz do kraju to wtedy sie wypowiadaj.

Umiesz wyzywac ludzi od żydów i komunistów, a chuja wiesz, małolacie. Do książek, poczytaj trochę o historii.

Przecietny polak - a co ty możesz o tym wiedzieć. Nie masz pojęcia o sytuacji w Polsce, więc siedź w niemczech i zamknij jape.
Zgłoś
Avatar
bestkrz 2013-05-26, 22:51 1
Wiesz co?
ja mam w 100% Polskie korzenie. Moi dziadkowie i pracadkowie walczyli dla Polski.
i co? Mój dziadek dostawał głodową emeryturę a jakis zydowski komuch dostaję ogromną emeryture.
To ze ci się zyje sie dobrze w Polsce to znak ze twoi przodkowie pracowali albo dla sowietów albo dla zydów.
Bo normalny Polak to ma ogromne Problemy z wyrzywieniem rodzinny. Ja wiem jak idzie moim krewnym w Polsce.

Przestan mnie nazywac Niemczem, ty zydowski kollaborant
Zgłoś
Avatar
Michazzz 2013-05-26, 22:54 1
Polak co siedzi w niemczech się odezwał. A gdzie Ty kurwa byłeś, jak w Polsce na Tuska głosowano ?!
Zgłoś
Avatar
wacek6 2013-05-26, 22:56
Zdaje się że masz papierek który mówi o tym - sam to przyznałeś. Przecietny nieudacznik który wyjechał na zachód "bo co kurwa będę tu siedzieć, za granicą sie dorobie". A co do moich przodków, to nie wiem czy wiesz czym było AK, ale mój dziadek jest kombatantem.
Boisz się żydów? Przyjdą w nocy i przegryza Ci gardło?
Zgłoś
Avatar
bestkrz 2013-05-26, 23:02 2
Michazzz napisał/a:

Polak co siedzi w niemczech się odezwał. A gdzie Ty kurwa byłeś, jak w Polsce na Tuska głosowano ?!



byłem niepełnoletnim.
a ty?
mój ojciec z znajomymi pojechał 200km do konsulatu w Monachium i zagłosował.
A tobie napewno szkoda było 30 min na głosowanie, lub na palikota chuja zydowskiego głosowałes.

do wacka6
ja nie wyjechałem, lecz moi rodzice za chlebem, bo jakis zyd wykupił i zamkną zakłady lotnicze w Mielcu.
Witold Pileczki tez był "sądzony" przez byłego AKowcza.
Widac ze ty jestes zadowolony z sytuacji w Polsce. Większosc Polaków nie jest.
Zgłoś
Avatar
wacek6 2013-05-26, 23:11
AK walczyła z Niemcami podczas 2WŚ, nikt inny, więc nie pierdol bo aż żal czytać twoje mądrości.
Zakłady w mielcu pracują, ale tego zapewne nie wiesz. Sikorsky doinwestował i jakoś ciągną. Gdyby nie oni, prawdopodobnie zostały by zamknięte.

Zadowolony nie jestem, ale nie jestem też ciamajdowatą pizdą która wszystkie swoje niepowodzenia zwala na politykę i kraj. Wziąłem swój los w swoje ręce i nie jest mi tu źle, w przeciwieństwie do tych którzy spierdalają na amen bo im się nie chce. Na dorobek to mozna na pare miesięcy wyjechać i z kasą wrócić tutaj.
Zgłoś
Avatar
bestkrz 2013-05-26, 23:26 2
produkują polskie samoloty?
Nie HAmerykanskie.
cała kasa do zydków plynie.
a co do AK, ja ich szanuje. ale były tez inne organizacje.

Dlaczego w Polsce zarabia sie kilkarazy mniej niz w Niemczech, chociaz Polacy są mądrziejsi od Niemczów?
Ja nie spierdoliłem na amen.
Wiesz co?
Ide spac bo trzeba rano wstac .dobra noc
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-05-27, 13:32 1
Ja jestem zdania, że w czasie wszystkich wojen, i dwóch światowych i nieco mniejszych konfliktów wszystkie wojska i narody świata, oprócz oczywiście Polaków, wykazywały się niebywałym skurwysyństwem, sadyzmem, mordowaniem niewinnych, biednych i bezbronnych oraz przywłaszczaniem majątków.

Oczywistym jest, że amerykańskie wojsko w Wietnamie i Korei gwałciło kobiety, zabijało cywilną ludność, to samo robili hitlerowcy i Armia Czerwona. Skurwysynami były ukraińskie bandy UPA, znany jest też sadyzm japoński, tatarski i islamskich wojowników od stuleci.

Czyngis Chan, Hun Attyla, Wikingowie, Wizygoci, Żydzi, Arabowie, dzicy murzyni odcinający głowy, gwałciciele z RPA to naturalnie znane narody i przedstawicie wszelkiej maści kurewstwa i bestialstwa szerzonego w czasie konfliktów zbrojnych i napaści wojskowych!

Wiadomo, że Polacy nigdy nie dopuścili się zabicia czy ograbienia kogokolwiek innej nacji, nigdy nie pełnili funkcji kapo w obozach koncentracyjnych, wiadomo powszechnie także, że Polacy są najszlachetniejszym narodem wśród sprawiedliwych a każdy zarzut dotyczący morderstwa czy złodziejstwa jest wyssany z chuja przez Żydów i masonów!
Zgłoś
Avatar
Michazzz 2013-05-31, 0:11 1
bestkrz napisał/a:



byłem niepełnoletnim.
a ty?
mój ojciec z znajomymi pojechał 200km do konsulatu w Monachium i zagłosował.
A tobie napewno szkoda było 30 min na głosowanie, lub na palikota chuja zydowskiego głosowałes.



Łał, wielki mi wyczyn. Dorobili się? Czemu nie wrócą? Bo im kurwa za ciepło od tłuszczu z niemieckiego żarcia. A Ty czemu nie wrócisz jak jesteś pełnoletni? Bo się kurwa w Polsce nie dorobisz. A wiesz dlaczego? Bo jesteś chujowy jak cały system niemiecki.

Nie da się w Polsce zarobić i godnie żyć? To zapytaj tych, którym to się udaje. Ja jestem programistą, nie narzekam. I mam nadzieje, że Korwin się dostanie do sejmu bo wyczyści takie zajebane i zakłamane lewactwo jak Ty i całe pierdolone muslinarium wraz z żydami.

Przepraszam za ten bulwers, ale nie będzie mi niemco - żydo - muslim mówił, jak żyje się w kraju, w którym on nawet nie mieszka.
Zgłoś