18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Ukraiński dziadek molestant - teraz popularne
Zydzi mordowali Polaków
bestkrz • 2013-05-26, 12:50
Dlaczego Gross nie pisze o tym ksziązek, tylko wymysla jakies głupoty ze my Polacy mordowalismy zydów???
Dlaczego w Filmie "Unsere Mütter, unsere Väter" pokazuje się AKowczów jakie antisemitów i banydytów a nie pokazuję się ze to zydzi wydawali Polaków w ręce POlszewików, którzy ich mordowali?

Dlaczego nie działa rząd Polski?
Dlaczego nie walczy on o prawa mniejszosci Polskiej w Niemczech?
Dlaczego się zamyka Polskie szkoły w Niemczech?
Dlaczego pisze w Niemieczkich podręcznikach o Polskich obozach smierczi i o tym ze Polacy pomagali Niemczom w mordowaniu zydów?
Gdy napisałem list do Polskiego Konsulatu w Monachium nie dostałem odpowiedzi.
Dlaczego głosowaliscie w Polsce na rząd Tuska który nie dba ani o Polaków ani o Polonie?
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-05-26, 13:26 9
jak ktoś na murze pierdolnie allaha z penisem to przejaw islamofobii i trzeba mu łeb nożem do masła opierdolić. jak żydek nie dostanie kasy od polskiego rządu za "utracone ziemie" przed polakiem (sądy rozpatrują żydowskie wnioski priorytetowo) to przejaw antysemityzmu, a z "polaczkami" można wszystko
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-05-26, 13:29 17
Dopóki dajemy sie dymać w dupe michnikom, tuskom, kaczynskim, durczokom, lisom i innym nigdy w tym kraju nie ebdzie dobrze
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-05-26, 13:40 8
"Dlaczego Gross nie pisze o tym ksziązek"

Ty napisz. Pośmiejemy się z Twojej ortografii.
Zgłoś
Avatar
Yashashi 2013-05-26, 14:04 3
Mordowali to mordowali, na chuj drążyć temat
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-05-26, 14:08 2
no nie wiem.. nie znam typa nie wierzyłbym mu tak od razu bo wygląda jak nazista w przebraniu. Po proszę dokumenty, dowody.
Zgłoś
Avatar
adekniejadek89 2013-05-26, 14:19 2
Rems napisał/a:

(...) Po proszę dokumenty, dowody.



Zgłoś
Avatar
danis008 2013-05-26, 14:23 184
Yashashi napisał/a:

Mordowali to mordowali, na chuj drążyć temat



Zgłoś
Avatar
Lang 2013-05-26, 14:52 2
Do autora: Jak długo mieszkasz poza krajem? Przyjmijmy korzystną hipotezę - powyżej 20 lat.

W każdym zdaniu są błędy ortograficzne, szacunek dla własnego języka winien iść w parze w patriotyzmem.
Zgłoś
Avatar
bestkrz 2013-05-26, 15:16 65
2 lata zyłem w Polsce, a 17 w Niemczech.
Masz racje ze mam wielkie problemy z orthografią Polską, ale ja się przynajmniej staram poprawnie pisać.
To źe ja mam problemy z tym, to nie jest znakiem ze ja nie jestem patriotą, tylko to jest znakiem ze miałem tylko 1x w tygodniu lekcje Polskiego. Wiele "Polaków" piszę poprawnie po Polsku a nie są Patriotami (Michnik, Tusk, Sroda, Palikot.....).
Wiele Polskich Patriotów potrafiło lepiej po Rosyjsku lub po Niemieczku bo się nie wychowali w Polsce.

Ja wypełniam obowiąski Polskie w Niemczech.
Pokazuję moim Niemieczkim kolegom Polską kulture, na historii w szkole trzymałem referaty o wojnie Polsko-Bolszewiczkiej, o Powstaniu w 44 o Sobieskim......
Nawet przed maturą zorganizowałem wyczeczke do Polski, zeby Niemczy zobaczyli jakim pięknym krajem jest Polska. Bylismy w Krakowie, na Wawelu i w Oswięcimie.
Przynajmniej 12 Niemczów "nawrócziłem", i jak my wróczilismy z wyczieczki i inni co byli w hispanii, w turcji lub w włoszech się smiali ze np. zostalismy okradzieni, i ze Polska jest brzydkim krajem, to ci Niemczy juz stawali w obronie Polski.
Przynajmniej jest krok do przodu. I oni chcą po studiach jescze raz do Polski przyjechac.

A teraz ja się pytam cebie. Co ty zrobiłes dobrego dla Polski?
Zgłoś
Avatar
sgt.peppers 2013-05-26, 15:22 20
@up
Ode mnie szacunek za to jak myślisz - po Polsku.
Natomiast co do wypowiedzi tego ostatniego pana z filmiku to potwierdzam na podstawie tego co mój dziadek opowiadał. Te same słowa; ' żydzi wydawali Polaków, mieli gotowe listy'.
Zgłoś
Avatar
bestkrz 2013-05-26, 15:35 11
@up

dziękuje.
Cieszę się ze nie kazdy gardzi Polonią

co do zydów.
Wiesz dlaczego AK, NSZ ..... działali tak dobrze w częsci Polski okupowanej przez Niemczów, a tak zle w tej częsci okupowanej przez Sowietów?

Dlatego bo Niemczy Zydów w Ghetta wsadzili i ich wybili, a Sowieczi nie.
Nie mówie ze kazdy zyd to jest zły, są tez uczcziwi, ale większosc to taczy jak Gross, Michnik....... i tak dalej
Zgłoś
Avatar
mat88 2013-05-26, 16:48 3
bestkrz napisał/a:

Dlaczego Gross nie pisze o tym ksziązek, tylko wymysla jakies głupoty ze my Polacy mordowalismy zydów???



Jak mnie wkurwia takie pierdolenie! Oczywiście, że Polacy również mordowali żydów. W porównaniu do nazistów był to ledwie margines ogółu wymordowanych żydów ale jednak. Oczywiście wielu Polaków pomagało żydom (ba, najwięcej Sprawiedliwych wśród Narodów jest właśnie z Polski), ale twierdzenie, że Gross "wymyśla jakieś głupoty" jest przejawem totalnej ignorancji.

Dla Ciebie Kolego wielkie piwo za życie w innym kraju z polską tożsamością narodową i za pokazywanie innym naszego wspaniałego kraju. Ale pogódz się z tym, że również w naszym kraju żyli ludzie, którzy dla kasy bądz ziemi potrafili sprzedąć lub mordować żydów - to jest historia, tego nie przeskoczysz choćbyś nie wiadomo jak długo to wypierał.

Uprzedzając pytania:
- nie, nie czytałem Grossa
- nie, nie mam pejsów
- tak, jestem Polakiem z dziada pradziada
- nie lubie żydów
- mam w dupie wasze hejty

Wyzywanie od żydów za
3.....
2....
1....
Zgłoś
Avatar
PogromcaDziewic 2013-05-26, 16:58 11
mat88 napisał/a:



Jak mnie wkurwia takie pierdolenie! Oczywiście, że Polacy również mordowali żydów. W porównaniu do nazistów był to ledwie margines ogółu wymordowanych żydów ale jednak. Oczywiście wielu Polaków pomagało żydom (ba, najwięcej Sprawiedliwych wśród Narodów jest właśnie z Polski), ale twierdzenie, że Gross "wymyśla jakieś głupoty" jest przejawem totalnej ignorancji.

Dla Ciebie Kolego wielkie piwo za życie w innym kraju z polską tożsamością narodową i za pokazywanie innym naszego wspaniałego kraju. Ale pogódz się z tym, że również w naszym kraju żyli ludzie, którzy dla kasy bądz ziemi potrafili sprzedąć lub mordować żydów - to jest historia, tego nie przeskoczysz choćbyś nie wiadomo jak długo to wypierał.

Uprzedzając pytania:
- nie, nie czytałem Grossa
- nie, nie mam pejsów
- tak, jestem Polakiem z dziada pradziada
- nie lubie żydów
- mam w dupie wasze hejty

Wyzywanie od żydów za
3.....
2....
1....



Owszem, masz rację, były elementy, które sprzedawały/mordowały żydków, ale tak jak napisałeś, to był naprawde mały odsetek. Właściwie Polska była takim krajem, gdzie nie było aktu kolaboracji, co bylo ewenementem. Najbardziej mnie śmieszy organizacja żydowska, która współpracowała z niemcami w czasie 2wś.(niestety nie pamiętam nazwy tej organizacji), ale faktem jest, że Gross po prostu nadużywa/przeinacza fakty oraz liczby, robiąc z Polaków oprawców. Cytując :"Amerykański pisze żyd, o waszej za holokaust winie, obce żydowi słowo wstyd, choć w Polskiej chował się rodzinie"
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-05-26, 17:29 1
Skoro was mordowali to znaczy, że sobie na to zasłużyliście.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie