18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
Zydzi mordowali Polaków
bestkrz • 2013-05-26, 12:50
Dlaczego Gross nie pisze o tym ksziązek, tylko wymysla jakies głupoty ze my Polacy mordowalismy zydów???
Dlaczego w Filmie "Unsere Mütter, unsere Väter" pokazuje się AKowczów jakie antisemitów i banydytów a nie pokazuję się ze to zydzi wydawali Polaków w ręce POlszewików, którzy ich mordowali?

Dlaczego nie działa rząd Polski?
Dlaczego nie walczy on o prawa mniejszosci Polskiej w Niemczech?
Dlaczego się zamyka Polskie szkoły w Niemczech?
Dlaczego pisze w Niemieczkich podręcznikach o Polskich obozach smierczi i o tym ze Polacy pomagali Niemczom w mordowaniu zydów?
Gdy napisałem list do Polskiego Konsulatu w Monachium nie dostałem odpowiedzi.
Dlaczego głosowaliscie w Polsce na rząd Tuska który nie dba ani o Polaków ani o Polonie?
Zgłoś
Avatar
bestkrz 2013-05-26, 17:48 5
PogromcaDziewic napisał/a:



Owszem, masz rację, były elementy, które sprzedawały/mordowały żydków, ale tak jak napisałeś, to był naprawde mały odsetek. Właściwie Polska była takim krajem, gdzie nie było aktu kolaboracji, co bylo ewenementem. Najbardziej mnie śmieszy organizacja żydowska, która współpracowała z niemcami w czasie 2wś.(niestety nie pamiętam nazwy tej organizacji), ale faktem jest, że Gross po prostu nadużywa/przeinacza fakty oraz liczby, robiąc z Polaków oprawców. Cytując :"Amerykański pisze żyd, o waszej za holokaust winie, obce żydowi słowo wstyd, choć w Polskiej chował się rodzinie"



Ta Organizacja to był tzw "Judenrat". To była instytucja w Ghettach rządzona przez wpływowych zydów którzy wypełniali zleczenia Niemczów. Np. organizowali listy zydów na wywózke do obozów KZ i kierowali Zydami w Ghettach. Za to zyło im się lepiej i mieli często obiecane bilety do Ameryki.

Co do "Polskich morderców". Podcas II RP Zydzi uciekali z Niemiec do Polski, inne kraje jak np. Stany, Francja i nawet Australia zamkneli Granice dla Zydów. W Polsce się nie mordowało się Zydów, zyło im się nawet lepiej niz Polakom, a 300.000 z 3.000.000, czyli 10% byli Polakami wyznania Mojrzeszowego, czyli Polskimi Patriotami tylko ze mieli inną wiare. Walczyli w Kampanii wrzesniowej, w AK, i w NSZ, nawet niektórzy z nich zostali zamordowani w Katyniu przez innych Zydów (NKWD było pełne Zydów).
Konkluzia: Zydzi to mordowali Polaków i zdradziali Polaków i pracowali dla Sowjetów i Niemczów (Kto spalał zwłoki w Auschwitz? "Sonderkomando")
Polacy wyznania Mojrzeszowego byli takimisamymi Patriotami jak Katholiczczy Polacy.
Jest róznica pomiędzy zydem a Polakiem wyznania Mojrzeszowego.

A Polacy zabijali takzwanych Szmalczowników, którzy praczowali z Niemczami, a w Jedwabnym mordowali Niemczy. I nawet jezeli gdzies jaksi Polak zabił niewinnego zyda to Niemczy to dozwolili, i są za to odpowiedzialni a nie Polacy.

mat88 napisał/a:



Jak mnie wkurwia takie pierdolenie! Oczywiście, że Polacy również mordowali żydów. W porównaniu do nazistów był to ledwie margines ogółu wymordowanych żydów ale jednak. Oczywiście wielu Polaków pomagało żydom (ba, najwięcej Sprawiedliwych wśród Narodów jest właśnie z Polski), ale twierdzenie, że Gross "wymyśla jakieś głupoty" jest przejawem totalnej ignorancji.

Dla Ciebie Kolego wielkie piwo za życie w innym kraju z polską tożsamością narodową i za pokazywanie innym naszego wspaniałego kraju. Ale pogódz się z tym, że również w naszym kraju żyli ludzie, którzy dla kasy bądz ziemi potrafili sprzedąć lub mordować żydów - to jest historia, tego nie przeskoczysz choćbyś nie wiadomo jak długo to wypierał.

Uprzedzając pytania:
- nie, nie czytałem Grossa
- nie, nie mam pejsów
- tak, jestem Polakiem z dziada pradziada
- nie lubie żydów
- mam w dupie wasze hejty

Wyzywanie od żydów za
3.....
2....
1....



Ja cebię nie wyzywam od zyda.
czasami jakis Polak wydawał zyda lub zabił, ale wtedy organizacje jak AK i NSZ zabijali go za to. Nie było przyzwolenia na zabijanie niewinnych zydów. Dlatego nie mozna mówic ze to Polacy mordowali zydów.
Zgłoś
Avatar
mat88 2013-05-26, 18:12 3
@up
Twierdzisz, że nie było przyzwolenia do mordowania niewinnych żydów więc nie można mówić o tym, że byli mordowani (sic!). Popisujesz się tutaj znajomością historii ale tylko tej, która jest dla Ciebie wygodna. Otóż kolego drogi, w dwudziestoleciu międzywojennym w Polsce panowały nastroje antysemickie, dochodziło do bojkotowania przedsiębiorstw żydowskich, nie dopuszczano żydów do rad miejskich (mimo, że w niektórych miastach ponad 40% ludności stanowili żydzi) itd. A Ty twierdzisz, że nie było przyzwolenia do mordowania żydów. Otóż było, choć na szczęście korzystało z tego niewielu Polaków. Takie nastroje utrzymywały się przez podczas wojny ale też przez kilka lat po niej (poczytaj sobie o pogromie kieleckim, czy pogromie w Krakowie w latach 1945-1949). Sorry kolego ale my też jako nacja mamy skaze w historii.

pozdro
Zgłoś
Avatar
bestkrz 2013-05-26, 18:24 7
@up
dlatego bo niebyło przyzwolenia do mordowania zydów nie mozna mówic o tym ze Polacy ich mordowali lecz o tym ze bandyci ich mordowali.
Tutaj w Niemczech np. gruppa Nationalsozialischtischer Untergrund w ostatnich lat zamordowała ponad 10 turków, lecz nie ma spoółecznego przyzwolenia, i dla tego nie mówi się ze to Niemczy ich mordowali lecz grupa bandytów.

Jezeli Zydom zyło się tak zle w Polsce to dlaczego do niej ucziekali?.

Progrom Kieleczki to była prowokacja komunistów zeby pocazac jacy zli są Polacy. Sprawdz date progromu.
To był dzien swieta niepodległosci Stanów Zjednoczonych. Dlaczego? W ten dzien Ambasada była pełen dziennikarzów. Komuchy wbiegli po "Progromie " do ambasady i powiedzieli ze Polacy wymordowali Zydów w Kielcach i pokazali z tym ze my niemorzemy sami sobą rządzic bo my jestesmy takim "złym" narodem.

Nie wierz wrzystkiego co Zydokomuna wczisneła naszym dziadkom i rodzicom.
Zgłoś
Avatar
PogromcaDziewic 2013-05-26, 18:25 1
mat88 napisał/a:

@up
Twierdzisz, że nie było przyzwolenia do mordowania niewinnych żydów więc nie można mówić o tym, że byli mordowani (sic!). Popisujesz się tutaj znajomością historii ale tylko tej, która jest dla Ciebie wygodna. Otóż kolego drogi, w dwudziestoleciu międzywojennym w Polsce panowały nastroje antysemickie, dochodziło do bojkotowania przedsiębiorstw żydowskich, nie dopuszczano żydów do rad miejskich (mimo, że w niektórych miastach ponad 40% ludności stanowili żydzi) itd. A Ty twierdzisz, że nie było przyzwolenia do mordowania żydów. Otóż było, choć na szczęście korzystało z tego niewielu Polaków. Takie nastroje utrzymywały się przez podczas wojny ale też przez kilka lat po niej (poczytaj sobie o pogromie kieleckim, czy pogromie w Krakowie w latach 1945-1949). Sorry kolego ale my też jako nacja mamy skaze w historii.

pozdro



W dwudziestolecie były nastroje antysemickie, ale nie na zasadzie socjalizmu Hitlera(zabij bo wolno, bo to podludź itd, itd.), lecz miało to swoje podłoże. Otóż żydzi planowali na terenie II Rzeczpospolitej utworzyć państwo żydowskie. Do tego dochodziła rewolucja bolszewicka, której głównymi inicjatorami byli zydzi ( Wołodia i Trocki, w Polsce Dzierżyński i Kon, swoją drogą najokrutniejsi działacze, twórcy Czeki). Ale wśród żydów, byli również patrioci, tacy jak Lange czy Leśmian oraz sporo oficerów( którzy w katyniu zostali wymordowani) i żołnierzy. A co do pogromów 45-49 sądze, że raczej komunistyczna propaganda, która dostawała rozkazy z kremla to rozpoczęła.
Zgłoś
Avatar
raskolnikov74 2013-05-26, 18:56 1
"ze to zydzi wydawali Polaków w ręce POlszewików, którzy ich mordowali?"

Zmień dealera, ćwoku.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-05-26, 19:04
No no, jakaś inteligentna dyskusja Rzadkość na Sadolu

@up - Twój wpis wiele wniósł do dyskusji...
Zgłoś
Avatar
kulwon przez f 2013-05-26, 19:06
slowo "zyd" samo w sobie brzmi jak obelga. gdy bylem maly znajomy po przegranym meczu powiedzial do mnie "ty zydzie". nie wiedzialem o co mu chodzi, myslalem, ze zyd to cos jak smiec czy tez kurwa. jakie bylo moje zdziwienie, gdy okazalo sie, ze to po prostu semickie plemie.
Zgłoś
Avatar
użyszkodnik 2013-05-26, 19:14
Cytat:

Dlaczego Gross nie pisze o tym ksziązek, tylko wymysla jakies głupoty ze my Polacy mordowalismy zydów???
Dlaczego w Filmie "Unsere Mütter, unsere Väter" pokazuje się AKowczów jakie antisemitów i banydytów a nie pokazuję się ze to zydzi wydawali Polaków w ręce POlszewików, którzy ich mordowali?

Dlaczego nie działa rząd Polski?
Dlaczego nie walczy on o prawa mniejszosci Polskiej w Niemczech?
Dlaczego się zamyka Polskie szkoły w Niemczech?
Dlaczego pisze w Niemieczkich podręcznikach o Polskich obozach smierczi i o tym ze Polacy pomagali Niemczom w mordowaniu zydów?
Gdy napisałem list do Polskiego Konsulatu w Monachium nie dostałem odpowiedzi.
Dlaczego głosowaliscie w Polsce na rząd Tuska który nie dba ani o Polaków ani o Polonie?



Bo zupa była za słona...
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-26, 19:19 1
Ale w czym problem?
Mordowali żydów to mordowali!
Jakoś nie mam problemu z tym faktem.
Szkoda że ich więcej nie utłukli! Byłby teraz spokój i nie było by michnika i jemu podobnych skurwysynów.
Mi szkoda tylko Polaków którzy zostali zamordowani przez niemców czy ruskich (tak jak kolega pisze Polak wyznania mojżeszowego to co innego niż żyd).
Teraz mamy idealnie pokazane jak oni się odwdzięczają za ukrywanie przed niemcami, pomoc itd.
Przychodzą i żądają odszkodowań + wmawiają reszcie świata ciemnotę!
Jebać poprawność polityczną.
Zgłoś
Avatar
bestkrz 2013-05-26, 19:30 14
SZAJBAAA napisał/a:

Ale w czym problem?
Mordowali żydów to mordowali!
Jakoś nie mam problemu z tym faktem.
Szkoda że ich więcej nie utłukli! Byłby teraz spokój i nie było by michnika i jemu podobnych skurwysynów.
Jebać poprawność polityczną.



Jest róznica pomiędzy zabijaniem POjebów komunistycznych jak Gross, Michnik....... a mordowaniem niewinnych zydowskich dzieci i kobiet. Jestem dumny ze nasz naród nie brał udziału w holokaustcie (tak jak np. Francja)

@SZAJBAAA
Zgłoś
Avatar
H................a 2013-05-26, 19:30 2
@bestkrz
Krata piwa Ci się należy, za poruszenie bardzo drażliwego tematu.

Taka jest prawda, w gettach nawet powoływano specjalne osoby, które przeprowadzały segregację i wydawali nazistom swoich sąsiadów, nawet własne rodziny i dzieci. Nawet w jakiejś książce o tym było wspomniane, chyba "Zdążyć przed Panem Bogiem" Hanny Krall.

Jeśli chodzi o Polaków którzy wydawali Żydów - jest to bolesna prawda. Tak samo z tematem dotyczącym UPA - też można znaleźć kilku Polaków, którzy wykazywali się podobnym okrucieństwem. W historii znanym przykładem była rabacja galicyjska - Polak Polakowi wrogiem. Chłopi zachęceni pieniędzmi i przywilejami mordowali szlachtę (Jakub Szela coś wam mówi?). Też smutna prawda, ale pokazuje, jak bardzo podzielone było i jest społeczeństwo w naszym kraju.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-26, 19:32
bestkrz napisał/a:



Jest róznica pomiędzy zabijaniem POjebów komunistycznych jak Gross, Michnik....... a mordowaniem niewinnych zydowskich dzieci i kobiet. Jestem dumny ze nasz naród nie brał udziału w holokaustcie (tak jak np. Francja)



O to mi własnie chodziło.
Najbardziej wkurwia mnie tekst "Polskie obozy zagłady"
Sami sobie kurwa wojnę zrobiliśmy, rozjebaliśmy pół kraju co by ileś tam żydków wytępić...

Polecam serial "Czas Honoru" tam to jest fajnie pokazane jak było.
Zgłoś
Avatar
bestkrz 2013-05-26, 19:45
Ja rozumię (choc brzydzę się takiego podjsczia )zydków co opowiadają te bajki, bo chcą zeby Polska im zapłaciła odszkodowania, a zydzi są chcziwi.

Ja tylko nie rozumię dlaczego rząd Polski nie walczy z tymi mitami, i nie przedstawie takie postacie jak rtm. Witold Pileczki i temu podobne.
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-05-26, 19:51 3
thruth is out here
Zgłoś
Avatar
Hangman108 2013-05-26, 19:52 2
Musisz się jeszcze nauczyć, kiedy pisze się ,, c", a kiedy ,, cz" (Niemcy, a nie Niemczy), bo piszesz rozsądnie, ale momentami czytanie twoich postów to męczarnia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie