18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Zydzi mordowali Polaków
bestkrz • 2013-05-26, 12:50
Dlaczego Gross nie pisze o tym ksziązek, tylko wymysla jakies głupoty ze my Polacy mordowalismy zydów???
Dlaczego w Filmie "Unsere Mütter, unsere Väter" pokazuje się AKowczów jakie antisemitów i banydytów a nie pokazuję się ze to zydzi wydawali Polaków w ręce POlszewików, którzy ich mordowali?

Dlaczego nie działa rząd Polski?
Dlaczego nie walczy on o prawa mniejszosci Polskiej w Niemczech?
Dlaczego się zamyka Polskie szkoły w Niemczech?
Dlaczego pisze w Niemieczkich podręcznikach o Polskich obozach smierczi i o tym ze Polacy pomagali Niemczom w mordowaniu zydów?
Gdy napisałem list do Polskiego Konsulatu w Monachium nie dostałem odpowiedzi.
Dlaczego głosowaliscie w Polsce na rząd Tuska który nie dba ani o Polaków ani o Polonie?
Zgłoś
Avatar
bestkrz 2013-05-26, 19:55
@Hurtownia

tak bywało ze Polacy wydawali Zydów Niemcom, ale zato były wyroki smierci od sądów podziemnych i kula w łeb

@xts

ale fajne XD
tak to było
Polscy faszysci zmusili biednych Niemców do mordowania Zydów.
Jutro ten obrazek będzie w Gazetcie Wyborcej
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-05-26, 19:56
Hangman108 napisał/a:

Musisz się jeszcze nauczyć, kiedy pisze się ,, c", a kiedy ,, cz" (Niemcy, a nie Niemczy), bo piszesz rozsądnie, ale momentami czytanie twoich postów to męczarnia.



ty tak naprawdę?

wkurwia mnie twój nick, straszna męczania, zmienisz?

typ napisał bo go coś boli i miał wenę. Sam jak mam natchnienie to chcę jak najszybciej wylać swoje żalę na ramkę na monitorzę ale nie bo kurwa męczarnia.
Zgłoś
Avatar
Hangman108 2013-05-26, 20:08 2
@up Ja pierdole, już nawet nie można na coś kulturalnie zwrócić uwagi, bo cię zjedzie koleś, który też ma czasami wenę i musi bronić braci, pisarzy.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-26, 20:11 1
Hangman108 napisał/a:

Musisz się jeszcze nauczyć, kiedy pisze się ,, c", a kiedy ,, cz" (Niemcy, a nie Niemczy), bo piszesz rozsądnie, ale momentami czytanie twoich postów to męczarnia.



Czytałeś wszystkie komentarze?
Napisał że mieszka 17 lat za granicą (tylko 2 w Polsce)
Jestem ciekaw jak Ty byś pisał nie mając z Polskim za dużo wspólnego?
Niektórzy nasi rodacy po pół roku na obczyźnie zapominają języka więc weź się ogarnij albo nie wiem, piwa się napij.

Hangman108 napisał/a:

@up Ja pierdole, już nawet nie można na coś kulturalnie zwrócić uwagi, bo cię zjedzie koleś, który też ma czasami wenę i musi bronić braci, pisarzy.



A po co się przypierdalasz?
Internetowy nauczyciel języka polskiego?
Korepetytor z Bożej łaski?
Zgłoś
Avatar
kombbatant 2013-05-26, 20:12 2
besktrz. a ja czuje sie dumny z Ciebie-moze nie masz racji w czesci z tego co piszesz ale znasz historie Polski-na obczyznie. Jestes tam a mimo to pozostales z narodem Polskim! Dla wiekszosci to chuj ale zaufajcie ze za granicami PL wiekszosc sie wypina na Polske, popieram polonie co zostaje nadal Polska!
Zgłoś
Avatar
bestkrz 2013-05-26, 20:14
przestancie się kłóczic o duperełki.
Nie podoba mi się obrazek Hangmana, ale cieszę się ze on mi zwrócził kulturalnie uwage, i przynajmniej czegos się nauczyłem.
Muszę przyznac ze lepiej piszę po Niemiecku niz po Polsku, ale po Polsku perfekczyjnie mówię (choc mam akzent niemiecki)

P.S co to jest "wena"
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-26, 20:20 2
bestkrz napisał/a:

przestancie się kłóczic o duperełki.
Nie podoba mi się obrazek Hangmana, ale cieszę się ze on mi zwrócził kulturalnie uwage, i przynajmniej czegos się nauczyłem.
Muszę przyznac ze lepiej piszę po Niemiecku niz po Polsku, ale po Polsku perfekczyjnie mówię (choc mam akzent niemieczki)

P.S co to jest "wena"



Wena = natchnienie

"mam wenę więc coś napiszę" innymi słowy czujesz że akurat teraz jest ten moment aby coś napisać
Zgłoś
Avatar
bestkrz 2013-05-26, 20:21 1
Najwazniejsze dwje Polskie Institucje w Niemczech to Polski Kosciół i Polska szkoła (finansowana przez Polonię), czyli ruchy oddolne. (Niemieczkie Koscioły to są puste, a Polskie pełne)
Polski rząd powinien dofinansowywac te Institucje, bo własnie one utrzymują zar Patriotyzmu i Polskosci w sercach Polonii.

Ci co ani nie idą do Koscioła ani do Polskiej szkoły to widze ze się germanizują, i zaczynają lecziec za ciapatymi i brudasami i murzynami, i wstyd mi jest gdy widzię jak Polka idzie z mulatnym lub pół ciapatym dzieckiem.
Ale to jest wina tego ze odcieła się (lub jej rodzice i ją tak wychowali) od Polskich korzen.

Ja sobię na 100% wezmę zone z Polski!!!!
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-26, 20:24
bestkrz napisał/a:

Najwazniejsze dwje Polskie Institucje w Niemczech to Polski Kosciół i Polska szkoła (finansowana przez Polonię), czyli ruchy oddolne. (Niemieczkie Koscioły to są puste, a Polskie pełne)
Polski rząd powinien dofinansowywac te Institucje, bo własnie one utrzymują zar Patriotyzmu i Polskosci w sercach Polonii.

Ci co ani nie idą do Koscioła ani do Polskiej szkoły to widze ze się germanizują, i zaczynają lecziec za ciapatymi i brudasami i murzynami, i wstyd mi jest gdy widzię jak Polka idzie z mulatnym lub pół ciapatym dzieckiem.
Ale to jest wina tego ze odcieła się (lub jej rodzice i ją tak wychowali) od Polskich korzen.

Ja sobię na 100% wezmę zone z Polski!!!!



Co do ciapatych zgoda w 100% ale co ci murzyn przeszkadza?
O ile jest katolikiem nic się zasadniczo nie zmieni.
Osobiście wolał bym aby Polki wychodziły za mąż za Polaków, ale jeżeli już wyjechały to co za różnica czy niemiec czy murzyn?
Zgłoś
Avatar
buku 2013-05-26, 20:24 2
Yashashi napisał/a:

Mordowali to mordowali, na chuj drążyć temat



Szkoda, że nie zajebali twojego pra pra dziadka. W sumie jakby wiedział że takiego zjeba jego ród wyda na świat, to by popełnił samobójstwo.
Zgłoś
Avatar
bestkrz 2013-05-26, 20:30
Jezeli jest Katholikiem to nie mam nic przeciwko, ale większosc murzynów tutaj to muzułmanie.
A muzułman czarny to jeszcze gorszy niz arab muzułmanin (mam kolegów arabów chrzescijan co byli przesladowani w Egipcje). Czarni muzułmanie obcinają swoim córką narządy płciowe (nawet w Niemczech)

wpisz : female genital mutiliation
Zgłoś
Avatar
wacek6 2013-05-26, 20:40
Nie rozumiem tego - skoro żyjesz w Niemczech, to po co wypowiadasz się na temat Polski i Polaków, skoro cie to nie dotyczy? Jak chcesz być Polakiem, to wróć do kraju, zagraniczny patrioto od siedmiu boleści.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-26, 20:48 3
wacek6 napisał/a:

Nie rozumiem tego - skoro żyjesz w Niemczech, to po co wypowiadasz się na temat Polski i Polaków, skoro cie to nie dotyczy? Jak chcesz być Polakiem, to wróć do kraju, zagraniczny patrioto od siedmiu boleści.



A mówi ci coś że wyjechał tam z rodzicami w wieku 2 lat?
Myślisz że to tak prosto wszystko zostawić i wrócić do kraju?
Moim zdaniem z niego jest większy patriota niż z większości Polaków mieszkających w kraju.
Ps. Dlaczego wg ciebie go to nie dotyczy?
Czuje się Polakiem, utożsamia się z narodem więc dotyczy go to
tak samo jak mnie czy ciebie.
Jak widzisz on nie wypowiada się na temat budżetu Parzymiechów dolnych czy stanu drogi krajowej nr 478 a o czymś co wykracza poza granicę Polski.
Zgłoś
Avatar
poloo89 2013-05-26, 20:53 2
Yashashi napisał/a:

Mordowali to mordowali, na chuj drążyć temat



usłyszał gimbus tekst od swoich przygłupich koleżków i myśli, że jest fajny jak pierdolnie go w każdej sytuacji beż użycia 'musku'
Zgłoś
Avatar
bestkrz 2013-05-26, 21:03 3
SZAJBAAA napisał/a:

Nie rozumiem tego - skoro żyjesz w Niemczech, to po co wypowiadasz się na temat Polski i Polaków, skoro cie to nie dotyczy? Jak chcesz być Polakiem, to wróć do kraju, zagraniczny patrioto od siedmiu boleści.



Dlaczego nie wracam do mojego kraju?
Mówię i piszę perfekczyjnie po Niemieczku. Mam Niemieczkom mature i Niemieczkie obywatelstwo. Moge studiowac w Niemczech lub Ausbildung tutaj zrobic i zarabiac normalne pieniądze. To jest smutne, ale jestem tez tylko człowiekiem który chcze kiedys miec własną rodzine, a za wypłate w Polsce to jest niemozliwe. Ja mam większe szanszy w Niemczech niz w Polsce, i mogę Polscę tutaj więcej pomóc niz jak bym był w Ojczyznie.

Gdyby się obaliłoby rząd i system w Polsce i by się poprawiło, to napewny wyemigrowałbym do Polski, tak jak moi rodzice 17 lat temu wyemigrowali do Niemiec.

PS: Ty mi nieodbierzez Polskosci, poniewasz w moich zyłach płynie w 100% Polska krew, i Polski duch we mnie jest
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie