18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Zydzi mordowali Polaków
bestkrz • 2013-05-26, 12:50
Dlaczego Gross nie pisze o tym ksziązek, tylko wymysla jakies głupoty ze my Polacy mordowalismy zydów???
Dlaczego w Filmie "Unsere Mütter, unsere Väter" pokazuje się AKowczów jakie antisemitów i banydytów a nie pokazuję się ze to zydzi wydawali Polaków w ręce POlszewików, którzy ich mordowali?

Dlaczego nie działa rząd Polski?
Dlaczego nie walczy on o prawa mniejszosci Polskiej w Niemczech?
Dlaczego się zamyka Polskie szkoły w Niemczech?
Dlaczego pisze w Niemieczkich podręcznikach o Polskich obozach smierczi i o tym ze Polacy pomagali Niemczom w mordowaniu zydów?
Gdy napisałem list do Polskiego Konsulatu w Monachium nie dostałem odpowiedzi.
Dlaczego głosowaliscie w Polsce na rząd Tuska który nie dba ani o Polaków ani o Polonie?
Zgłoś
Avatar
wacek6 2013-05-26, 21:04
"Dlaczego nie działa rząd Polski?
Dlaczego nie walczy on o prawa mniejszosci Polskiej w Niemczech?
Dlaczego się zamyka Polskie szkoły w Niemczech?"

Skoro nie mieszka w Polsce, to chuj mu do polskiego rządu, polskich wyborów i polskiej polityki. Ja jakoś nie wyprowadziłem się z tego kraju, choć jest chujowo i za granicą mógłbym żyć na wyższym poziomie. Dlatego śmieszy mnie oburzenie kogoś kto pojechał na dorobek i zza granicy drze jape jak to źle w kraju. Jego kraj to Niemcy, tam płaci podatki. Poza tym jeśli ma tamtejsze obywatelstwo, a podejrzewam że ma, to tam ma prawa wyborcze. Poza tym sorry, ale 2 lata mieszkania w polsce za niemowlaka - no comments.
Zgłoś
Avatar
mr W 2013-05-26, 21:08 2
Czemu nasz rząd nic nie robi kiedy przekłamuje się historię oczerniając Polaków? Bo to nie jest polski rząd. Nawet nie wiecie ile pieniędzy z naszych podatków idzie na potrzeby żydów w Polsce i izraelu.
Zgłoś
Avatar
Rottensparrow 2013-05-26, 21:11
polacy to gówno a nie naród
Zgłoś
Avatar
wacek6 2013-05-26, 21:18
Do autora: Twoja odpowiedź wiele wyjaśnia. Wygodny jesteś. W dodatku tak kaleczysz język polski, że aż szkoda czytać.
Podam Ci przykład, może zrozumiesz:
Moja matka urodziła się we Lwowie. Czy to daje jej prawo do wypowiadania się na temat Ukrainy i mówienie że jest Ukrainką? Nie. Jest Polką, ma polskie obywatelstwo i mieszka w Polsce. Jak nie chcesz wrócić do kraju, to jesteś Herr Niemiec i nic tego nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
chłop_małorolny 2013-05-26, 21:49
luka5z napisał/a:

Dopóki dajemy sie dymać w dupe michnikom, tuskom, kaczynskim, durczokom, lisom i innym nigdy w tym kraju nie ebdzie dobrze



Bo to Pierdolone żydy
Zgłoś
Avatar
chujwtorcie 2013-05-26, 22:08
Yashashi napisał/a:

Mordowali to mordowali, na chuj drążyć temat

Ty psie, mam nadzieje, że przydarzy ci się jakaś tragedia dzięki której zmądrzejesz.
Zgłoś
Avatar
saimon292 2013-05-26, 22:08 1
Loaloa napisał/a:

Skoro was mordowali to znaczy, że sobie na to zasłużyliście.



CO KU***??????
Zdechnij z głodu!
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-26, 22:10
wacek6 napisał/a:

Nie rozumiem tego - skoro żyjesz w Niemczech, to po co wypowiadasz się na temat Polski i Polaków, skoro cie to nie dotyczy? Jak chcesz być Polakiem, to wróć do kraju, zagraniczny patrioto od siedmiu boleści.



Ja tego nie napisałem.
Zgłoś
Avatar
chujwtorcie 2013-05-26, 22:11 1
Rottensparrow napisał/a:

polacy to gówno a nie naród

a ty jesteś bezwartościowym ścierwem.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-26, 22:17 1
wacek6 napisał/a:

Do autora: Twoja odpowiedź wiele wyjaśnia. Wygodny jesteś. W dodatku tak kaleczysz język polski, że aż szkoda czytać.
Podam Ci przykład, może zrozumiesz:
Moja matka urodziła się we Lwowie. Czy to daje jej prawo do wypowiadania się na temat Ukrainy i mówienie że jest Ukrainką? Nie. Jest Polką, ma polskie obywatelstwo i mieszka w Polsce. Jak nie chcesz wrócić do kraju, to jesteś Herr Niemiec i nic tego nie zmieni.



Tak daje jeżeli czuła by się Ukrainką.
To co narzekać mamy prawo tylko My mieszkający w kraju tak?
A jeżeli ktoś chce wrócić ale wie że nie znajdzie pracy w kraju albo znajdzie taką za która ledwo co wyżywi rodzinę?
Mamy przymusowo WSZYSCY Polacy żyć w ubóstwie bo nas sąsiedzi wyruchali bez mydła?
W ogóle kto dał Ci prawo do wyznaczania tych którzy mogą narzekać na sytuację w Polsce a którzy nie?!
Jest chłop za granicą czuje się Polakiem, chciał by wrócić ale widzi że nie ma perspektyw i go to boli, to co? Ma sobie zacząć czytać "mein kampf" i udawać że jest niemcem?
Zgłoś
Avatar
bestkrz 2013-05-26, 22:33 2
wacek6 napisał/a:

"Dlaczego nie działa rząd Polski?
Dlaczego nie walczy on o prawa mniejszosci Polskiej w Niemczech?
Dlaczego się zamyka Polskie szkoły w Niemczech?"

Skoro nie mieszka w Polsce, to chuj mu do polskiego rządu, polskich wyborów i polskiej polityki. Ja jakoś nie wyprowadziłem się z tego kraju, choć jest chujowo i za granicą mógłbym żyć na wyższym poziomie. Dlatego śmieszy mnie oburzenie kogoś kto pojechał na dorobek i zza granicy drze jape jak to źle w kraju. Jego kraj to Niemcy, tam płaci podatki. Poza tym jeśli ma tamtejsze obywatelstwo, a podejrzewam że ma, to tam ma prawa wyborcze. Poza tym sorry, ale 2 lata mieszkania w polsce za niemowlaka - no comments.



To co mam twoim zdaniem zrobic?
Polske zdradzic?
To ze mam papierek na którym piszę ze jestem Niemczem nie znaczy ze nim jestem. Mam drógi na którym piszę ze jestem Polakiem.
Niemczy to nie mój kraj, lecz kraj który znam, w którym moge normalnie funktionowac, pracowac i zyc, ale w moich zyłach płynie Polska krew. A to się liczy.
Na swiecie mieszka poza Polską ponad 40.000.000 Polaków co się czują Polakami. Czy ty im tez odmawiasz Polskosc?

U nas w Niemczech mieszka ponad 2.000.000 Polaków.
Ludzie jak ty przyczyniają sie do tego ze Polonia czuje się zniechęczona i słabsze jednostki assymiliją się w kraju zamieszkania

ty mówisz ze jestem wygodny?
Co bys zrobił gdy miałbys wybór pomiędzy 3000 Euro na mieszącz a 2000 zł?
Wiele znajomych dobrze zarabia na wysokich stanowiskach a jak by wyjechali do Polski to by najwyzej w Mac Donaldzie pracy by znalezli
Zgłoś
Avatar
wacek6 2013-05-26, 22:38
bestkrz napisał/a:

Co bys zrobił gdy miałbys wybór pomiędzy 3000 Euro na mieszącz a 2000 zł?



Mam taki wybór i wybrałem pracę w Polsce.

Każdy polonus tylko umie pierdolić że czuje sie polakiem. W tym kraju da się żyć i nieźle zarabiać - jestem tego przykładem, zdobyłem wykształcenie i mam pracę - nikt tego nikomu nie broni. Mam w dupie 3000 euro, jeśli zarabiając je nie mógłbym mieszkać w swoim kraju. Dlatego dla mnie taki kosmopolityzm jaki uprawiasz, jest żenujący.
Zgłoś
Avatar
bestkrz 2013-05-26, 22:42 2
To ze tutaj pracują to nie znaczy ze nie są Polakami.
Dlaczego zamknięto tyle Firm w Polsce?
Dlaczego nie ma Polskich Konzernów swiatowych?
Dlaczego Polacy z wysokom wykształczeniem pracują tutaj dla Mercedesa, VW, Audi i Porsche, zamiast zeby w Polsce na Polskie produkty pracowac?
Niemyslisz ze my bysmy nie woleli konstruowac i produkowac Polskie Produkty i pracowac dla Polskiej Gospodarki i dla silnego Polskiego Panstwa?

Wiesz co ?
PASZOŁ WON wacek6 ty zydowski smiecu. Przestan obrazac Polonii.
Wypowiedzi jak twoje obrazają Polonie

ty masz napewno tylko prace bo twój dziadek był komuchem i rozkradł polski kapitał i go zydom sprzedał

przeciętny Polak albo haruje za marne pieniądze albo wyjezda, a potomką zydokomuny to się dobrze zyje w Polsce
Zgłoś
Avatar
H................a 2013-05-26, 22:43 2
@up
Nie przejmuj się, niektórzy obrali sobie za punkt honoru jałmużnę - umowa zlecenie za 1000 zł i VAT 23 %.

Ludzie zawsze wyjeżdżali za chlebem i nic na to nie poradzicie. Nie nazywajcie ich tchórzami, nazywajcie tak tych, którzy wam przed wyborami gruszki na wierzbie obiecali. Szkoda tylko, że do polityki nie da się jakoś wcisnąć czegoś w rodzaju ochrony praw konsumenta. No bo co? Nie czujecie się oszukani? Chyba jak kupię kompa w markecie i mi nawali za pół roku to mam prawo starać się o coś? Jakaś gwarancja? Szkoda, że w przypadku wyborów tak nie ma.
Zgłoś
Avatar
bestkrz 2013-05-26, 22:43 2
wacek6 napisał/a:

W tym kraju da się żyć i nieźle zarabiać - jestem tego przykładem



To POwiedz nam kto jest twoim dziadkiem i ojczem?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie