18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Żywot faceta...
_S810 • 2009-12-23, 14:42
Nie rozumiem kobiet:
Przekłuwają sobie uszy, nosy, pępki, brodawki, rodzą dzieci, często mają cesarkę, wstrzykują silikon w różne części ciała,
depilują gorącym woskiem włosy na nogach, pod nosem, na wzgórkach łonowych; robią sobie lifting, tatuaże,
odsysają sobie tłuszcz, zmniejszają pośladki; usuwają żebra, operują biusty, usuwają skórki na palcach
i robią mnóstwo innych bolesnych rzeczy...

a nie można ich bzyknąć, ... bo je, KURWA, głowa boli!

pewnie suchar ale nie znalazłem
Zgłoś
Avatar
Balbados 2009-12-23, 14:46
To nie suchar, to oczywista oczywistość.
I chyba wiesz, że to taka wymówka jest tylko ... To tak samo prawda jak mówienie przepraszam jak się chce gdzieś przecisnąć.
Zgłoś
Avatar
Modliszka 2009-12-23, 14:48 6
Balbados napisał/a:

To nie suchar, to oczywista oczywistość.
I chyba wiesz, że to taka wymówka jest tylko ...



Jeśli kobiety tak wam mówią to macie problem panowie , nic bez powodu sie nie dzieje
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2009-12-23, 14:50 18
Kobiety przekłuwają sobie uszy, nosy, pępki, brodawki, rodzą dzieci, często mają cesarkę, wstrzykują silikon w różne części ciała,
depilują gorącym woskiem włosy na nogach, pod nosem, na wzgórkach łonowych; robią sobie lifting, tatuaże,
odsysają sobie tłuszcz, zmniejszają pośladki; usuwają żebra, operują biusty, usuwają skórki na palcach
i robią mnóstwo innych rzeczy...

a nie można ich walić w dupe, ... bo to je boli!
Zgłoś
Avatar
A................g 2009-12-23, 15:22 15
mit nad mitami, bo mi się ciągle chce ruchać. : )
Zgłoś
Avatar
sveq 2009-12-23, 15:36 3
heh właściwie to moja dziewczyna stwierdziła, że nie rozumie jak to kobiety może głowa boleć, żeby nie uprawiać sexu;>

Swioją drogą słyszałem podobnie, tylko że puentą było:
"Wstrzykują se botox, malują sie, operują piersi, odsysają tłuszcz, malują paznokcie, noszą kolorowe soczewki, farbują włosy ...
A gadają, że tak trudno znaleść prawdziwego faceta"
Zgłoś
Avatar
AleToNieDoMnieTak 2009-12-23, 15:56 1
ziomicz napisał/a:

mit nad mitami, bo mi się ciągle chce ruchać. : )



szkoda,ze nie mam takich kolezanek
Zgłoś
Avatar
Dalione 2009-12-23, 16:00
Niema to jak bash D:
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2009-12-23, 16:13 1
Po pierwsze - jak już ktoś powiedział, nic nie dzieje się bez przyczyny. po2- nie udawaj takiego rozpłodowego buhaja, bo jakbyś miał dziewczynę, która zawsze ma ochotę, to byś pewnie zdezerterował po 1 tygodniu
Zgłoś
Avatar
Silvermoons 2009-12-23, 16:31 3
A właśnie to chuj a nie wymówka bo seks POMAGA na wszelkiego rodzaju bóle Skutecznie Je uśmierza Testowane przez naukowców ;P

Ciekawe czy na zwierzętach ;D
Zgłoś
Avatar
Skupek 2009-12-23, 17:00 5
Spytaj taty, hue hue hue.
Zgłoś
Avatar
axtxn 2009-12-23, 17:21 1
wszyscy wiecyy ruchacze widze
Zgłoś
Avatar
_S810 2009-12-23, 17:42
Dalione napisał/a:

Niema to jak bash D:



"87,5% cytatów na bashu są wymyślane przez administrację i dodawane do bazy, po to, by inni ludzie myśleli, że nie tylko oni wchodzą na tą stronę." - za Nonsensopedia
jestem z administracji i

a jak jesteś taki dociekliwy to znalazłem to na space.tami
'hapy'?
Zgłoś
Avatar
sensi 2009-12-23, 19:01
mam to samo co ziomicz. Mówią tak bo słabi jesteście i przyjemności im nie sprawiacie...
Zgłoś
Avatar
grauper 2009-12-23, 19:22
"Przekłuwają sobie uszy, nosy, tatuaże" - a faceci to przepraszam bardzo niby nie ??
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie