18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
bezimienny90 2013-03-06, 11:02 3
a później się dziwię czemu mam tak skrzynkę na interii zawaloną
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-03-06, 11:25
gdybyś w Polsce tak zapierdalał to byś i z ulotek był milionerem a oni za grosze zapierdalają
Zgłoś
Avatar
stankry 2013-03-06, 12:13 1
Kitajce to na wszystko znajdą "system"
Zgłoś
Avatar
C................1 2013-03-06, 13:04 6
Mistrzyni palcówki Tajwan 2003
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-03-06, 13:05 26
Osiągnąć w pracy perfekcję to nie lada sztuka. I to obojętnie czy jesteś kucharzem, prawnikiem, artystą czy "żywym smapbootem".
Zgłoś
Avatar
WiktorS 2013-03-06, 13:08
Ile kosztuje taki automat do roznoszenia ulotek? ;>
Zgłoś
Avatar
jebacwas 2013-03-06, 13:08
Suty_dziobaka napisał/a:

Osiągnąć w pracy perfekcje to jest sztuka. I to obojętnie czy jesteś kucharzem, prawnikiem, artystą czy "żywym smapbootem"



Tutaj raczej nie można mówić o perfekcji bo pracę może wykonywać każdy każdy głupi, czysta mechanika i wyćwiczenie. Ktoś wrzucał kompilacje takich filmików, gdzie było właśnie to o czym mówisz - ziomek robił zajebistą pizze w minutę, albo pakowanie tych paczek z wełną czy chuj wie z czym (ten co ciężarówką bez wychodzenia je obrócił a potem załadował)
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-03-06, 13:24
co jak co ale bym ją puknął
Zgłoś
Avatar
Avoid 2013-03-06, 13:29 2
jak mnie to wkurwia jak po tyg mam zapchaną skrzynkę ogłoszeniami, z których potem muszę wyszukiwać korespondencje.
Zgłoś
Avatar
tysonic 2013-03-06, 13:32 9
jebacwas napisał/a:



Tutaj raczej nie można mówić o perfekcji bo pracę może wykonywać każdy każdy głupi, czysta mechanika i wyćwiczenie. Ktoś wrzucał kompilacje takich filmików, gdzie było właśnie to o czym mówisz - ziomek robił zajebistą pizze w minutę, albo pakowanie tych paczek z wełną czy chuj wie z czym (ten co ciężarówką bez wychodzenia je obrócił a potem załadował)



Jaaaasne kurwa, żadna sztuka tylko jakimś cudem w życiu nie spotkałem żadnego podobnego fachury w tym kraju. Kebaba najczęściej Polacy poprawnie upiec nie umieją (zjarany itp) a Ty tu takie złote myśli prawisz. Znajdz w tym kraju fachowca od czegokolwiek to będzie dobrze. Żadna sztuka ale żaden nie umie. W wyobrazni to mnie także nic nie imponuje bo "umiałbym tak samo". Taaa...na chuju bombaju.
Zgłoś
Avatar
dolores90 2013-03-06, 13:34 1
żywy spam
Zgłoś
Avatar
Nexeve 2013-03-06, 13:44
Jej pewnie płacą od ulotki dlatego tak zapie#%
Zgłoś
Avatar
g................z 2013-03-06, 13:44
legalnie zaśmiecają. kiedyś też tak zapierdalałem, ale chujowo płacili i było ryzyko pobicia przez użytkowników skrzynek.
Zgłoś
Avatar
jebacwas 2013-03-06, 13:45 3
tysonic napisał/a:



Jaaaasne kurwa, żadna sztuka tylko jakimś cudem w życiu nie spotkałem żadnego podobnego fachury w tym kraju. Kebaba najczęściej Polacy poprawnie upiec nie umieją (zjarany itp) a Ty tu takie złote myśli prawisz. Znajdz w tym kraju fachowca od czegokolwiek to będzie dobrze. Żadna sztuka ale żaden nie umie. W wyobrazni to mnie także nic nie imponuje bo "umiałbym tak samo". Taaa...na chuju bombaju.



Skończ pierdolić, bo nie mieszkam w bloku a będąc w klatce nie raz widziałem jak wchodzą łepki, z torby na ramieniu wyciągają stertę ulotek, przystawiają je do skrzynki i robią dokładnie to co ta baba tylko nie jakąś pierodloną szpachelką a łapą - posuwistym ruchem wpycha ulotka po ulotce do skrzynki. A co do kebaba, jeśli nie pasuje Ci przysmażone/spalone mięso (nie spotkałem się z tym, raz wjebałem zimnego) to rusz dupsko z panną do restauracji, tam wpierdol dobre mięcho z baraniny albo Shoarme. Nie masz co wiele oczekiwać po budzie jakiegoś cygana w której sprzedaje Ci porcję za 7 złotych.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie