18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:08
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
Avatar
viwaldo 2024-10-11, 22:10
małpa-bez-banana napisał/a:

Tak to jest z tymi elektrykami, 20 letnie volvo albo inne audi by się wyklepało to kolejne 20 lat by jeździło. Natomiast elektryczny pizdowóz po roku od produkcji pójdzie na złom a akumulator i elektronika do elektrośmieci. Ot taka ekologia



Takie bzdury gadasz, że aż boli.
Zgłoś
Avatar
Traba 2024-10-11, 23:36
I kto za to zapłaci? Bo przecież nie oc tego kolesia co się wywalił
Zgłoś
Avatar
EdekGarage 2024-10-12, 0:03
"Kierowca drugiego auta: Kierowca nadjeżdżającego samochodu mógł nie być odpowiedzialny za wypadek, o ile nie przekroczył prędkości, nie był pod wpływem alkoholu"
Od kiedy alkohol przesadza o winie ? Trzezwy bez winy wlasnej a Nietrzeźwy winny zdarzenia ? Sztuczna inteligencja chyba wirusa złapała
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-10-12, 0:32
Ppoolicjjaaa napisał/a:

mimo tego że baba za kierownicą to ładnie ogarnęła ! sadol na swojej hulajnodze tego by ogarnął !
piszą takie sadolowe pipki takie bzdury nie znając życia xD a znajdzie się banda debili co mu zacznie przyklaskiwać xD



Napisała to grubaśnica z kilumiesięcznym stażem. XDD

______________

"Ziemia jest zimna, ziemia jest słodka. Więc kop w niej dół, żydku kop." - Jonathan Littel "Łaskawe"
Zgłoś
Avatar
Ppoolicjjaaa 2024-10-12, 15:57
dwakilo napisał/a:

Napisała to grubaśnica z kilumiesięcznym stażem. XDD



chyba cię matka nie kocha xD siedze na sadolu od samego początku ze main konto adminki mi zablokowały bo się spłakały xD
Zgłoś
Avatar
Muder 2024-10-12, 16:19
goslaw3 napisał/a:

zawsze mnie ciekawilo kogo jest wina w takiej sytuacji? kto zaplaci za naprawy obu aut? jakis fachowiec jest?



Na 99% wina będzie Tesli, bo zmieniła pas, a pas można zmienić tylko z zachowaniem szczególnej ostrożności.
Właściciel Tesli będzie mógł się domagać odszkodowania od tego debila, ale to już na drodze sądowej.

______________

#1. hejter dubstepu na forum.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-10-13, 0:17
Ppoolicjjaaa napisał/a:

chyba cię matka nie kocha xD siedze na sadolu od samego początku ze main konto adminki mi zablokowały bo się spłakały xD



Dlaczego o matce wspominasz? Widzę, że z polskim są problemy. Co to znaczy: "ze main konto"? Znaki diakrytyczne się kłaniają. Jest różnica w robieniu laski i robieniu łaski.

______________

"Ziemia jest zimna, ziemia jest słodka. Więc kop w niej dół, żydku kop." - Jonathan Littel "Łaskawe"
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2024-10-13, 19:31
goslaw3 napisał/a:

zawsze mnie ciekawilo kogo jest wina w takiej sytuacji? kto zaplaci za naprawy obu aut? jakis fachowiec jest?



No kurwa, widać że masz priorytety w życiu, ja pierdolę! Chłop skasował auto żeby nie zabić człowieka, a ciebie interesuje kto za auta naprawi. To jest tylko pierdolona rzecz, nic więcej!
Zgłoś
Avatar
goslaw3 2024-10-13, 19:35
ellsworth napisał/a:

No kurwa, widać że masz priorytety w życiu, ja pierdolę! Chłop skasował auto żeby nie zabić człowieka, a ciebie interesuje kto za auta naprawi. To jest tylko pierdolona rzecz, nic więcej!



widzisz jestem na tym portalu bo ogladanie idiotow to dla mnie jak ogladanie malp w cyrku, mam do tego duzy dystans. I oczywiscie chcialbym zyc w swiecie bez idiotow ale niewymyslili jeszcze portali , ufo tez nieprzylecialo z propozycja "kto leci z nami.....?"
Zgłoś