18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:54
Avatar
goslaw3 2024-10-10, 20:25 51
zawsze mnie ciekawilo kogo jest wina w takiej sytuacji? kto zaplaci za naprawy obu aut? jakis fachowiec jest?
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-10-10, 20:26 23
Ciekawe czy to Tesla wybrała opcję "omijamy pieszego ładujemy na czołowe" czy jednak kierownik.
Zgłoś
Avatar
gucio_gu 2024-10-10, 20:27 3
Za brak łańcuchów przy słupkach winne miasto
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-10-10, 20:31 31
Will70 napisał/a:

Ciekawe czy to Tesla wybrała opcję "omijamy pieszego ładujemy na czołowe" czy jednak kierownik.



Też mnie to interesuje Jakby nie patrzeć prawdopodobnie uratował człowieka, jednocześnie ubezpieczyciel pewnie orzeknie szkodę całkowitą i po samochodziku

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
MansoN 2024-10-10, 21:00 10
To dziadyga jebany łamaga pierdolony zamiast siedzieć w domu starców i popijać herbatkę to gdzieś lezie. Ledwo to żyje, ale dwie fury rozjebał… ciekawe jak z pasażerami tych aut.
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2024-10-10, 21:04
Will70 napisał/a:

Ciekawe czy to Tesla wybrała opcję "omijamy pieszego ładujemy na czołowe" czy jednak kierownik.



Prędkość też nie była duża. Trzeba by zapytać Elona
Zgłoś
Avatar
banerr 2024-10-10, 21:10 4
Po chuj go omijał. Mógł bezkarnie go rozjechać.
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-10-10, 21:30
ciekawe ile gówna z tych gołębi poleciało
Zgłoś
Avatar
antidotum4 2024-10-10, 21:31 3
goslaw3 napisał/a:

zawsze mnie ciekawilo kogo jest wina w takiej sytuacji? kto zaplaci za naprawy obu aut? jakis fachowiec jest?



Brak winy obu kierowców, wygląda jak NW. Chyba coś w rodzaju UFG powinien się włączyć.
Zgłoś
Avatar
małpa-bez-banana 2024-10-10, 22:02 20
Siriuz napisał/a:

Też mnie to interesuje Jakby nie patrzeć prawdopodobnie uratował człowieka, jednocześnie ubezpieczyciel pewnie orzeknie szkodę całkowitą i po samochodziku



Tak to jest z tymi elektrykami, 20 letnie volvo albo inne audi by się wyklepało to kolejne 20 lat by jeździło. Natomiast elektryczny pizdowóz po roku od produkcji pójdzie na złom a akumulator i elektronika do elektrośmieci. Ot taka ekologia
Zgłoś
Avatar
radzyniak 2024-10-10, 22:20 24
Wina jest po stronie dziadka. Każdy z tych kierowców musi mu wytoczyć proces cywilny, gdyż tu nie da się ściągnąć z OC. Jeśli Panowie mają AC (a myślę, że teslowicz ma na 100% , to ubezpieczyciel zajmie się wszystkim a potem występuje z regresem do Dziadka. No nie chciałbym być na miejscu tego starszego pana.
Zgłoś
Avatar
Dzesikatokurefka 2024-10-10, 22:28 1
radzyniak napisał/a:

Wina jest po stronie dziadka. Każdy z tych kierowców musi mu wytoczyć proces cywilny, gdyż tu nie da się ściągnąć z OC. Jeśli Panowie mają AC (a myślę, że teslowicz ma na 100% , to ubezpieczyciel zajmie się wszystkim a potem występuje z regresem do Dziadka. No nie chciałbym być na miejscu tego starszego pana.



A może któryś sadol mu nogę podstawił, i teraz na dziadka zgania 😁
Zgłoś
Avatar
elim 2024-10-10, 22:35 2
Will70 napisał/a:

Ciekawe czy to Tesla wybrała opcję "omijamy pieszego ładujemy na czołowe" czy jednak kierownik.



To by była ta sytuacja o której kiedyś się zastanawiano jak w takiej sytuacji powinien się zachować autopilot w takiej sytuacji gdzie ma wybór potrącić pieszego czy przywalić w inne auto narażając tym samym kierowcę na obrażenia, teraz wiadomo że wybrano opcję ratowania pieszego.
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2024-10-10, 22:35 1
I o dziwo ani jednego podejrzanego etnicznie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie