18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
sidik 2023-09-16, 13:34
Akcja ratunkowa bardziej dramatyczna niż sam dramat
Zgłoś
Avatar
NeinNeinNeiN 2023-09-16, 14:13 2
Odjebcie się od pieska. Wyczuł ciapatego i poszedł za instynktem. Dobry piesek.
Zgłoś
Avatar
woolaloo 2023-09-16, 14:26 4
ale kurwa niedojdy szmatogłowe
Zgłoś
Avatar
nieubezpieczony 2023-09-16, 14:45
Ciekawe, czy działa sposób z Trainspotting, czyli kawałek mocnego patyka pod obrożę i kręcimy aż do złamania karku.
Zgłoś
Avatar
Kurakk 2023-09-16, 15:03 4
młody więcej ciosów na łeb przyjął od ciapka xD
Zgłoś
PolskaSkarpetka napisał/a:

I chuj niech zakazują. Nie ma żadnej potrzeby aby ludzie musieli trzymać psy rasy agresywnej. Tym bardziej w mieście.



Nie rasy agresywnej tylko pierdolniętej typu pitbull, amstaff itd. Niby do ras agresywnych zalicza się kaukaz, a jakoś nie słychać by atakowały ludzi bez powodu
Zgłoś
Avatar
Michal_AG 2023-09-16, 16:01 2
Zamiast pobiec po młotek, siekierę, nóż, tasak itp. to oni biegają po jakieś plastikowe gówna
Zgłoś
Avatar
guliusz 2023-09-16, 16:08 1
Tylko palec w dupe by pomógł
Zgłoś
Avatar
patmon 2023-09-16, 16:44
Michal_AG napisał/a:

Zamiast pobiec po młotek, siekierę, nóż, tasak itp. to oni biegają po jakieś plastikowe gówna



Trzymaj chłopaku, stawiam Ci pierwsze zimne piwko, bo też pomyślałem, że te kobity skaczą dookoła kundla zamiast pobiec do chałupy po nóż, siekierę, maczetę czy kurwa zwykły młotek i zajebać raz, a dobrze kosę pod żebra wrednego sierściucha



HabaźPOLAND napisał/a:

Śmieszne. Wystarczy kciuk w oczko. Jeżeli nie pomoże to w drugie



I to mi się podoba



Kciuki w ślepia takiego wrednego kundla, a nie jak ktoś kiedyś pisał, że palec w odbyt

Zgłoś
Avatar
gumowy04 2023-09-16, 17:36 1
Imralav napisał/a:

Z tego co się orientuję to to słabo działa. Lepiej jest złapać psa od tyłu i dusić go, żeby stracił przytomność. Bicie takiego psa wzmaga agresję.
Niech mnie ktoś poprawi, kto się zna, bo może bzdury gadam.



4 psy miałem w życiu, a 2 to były duże kundle. Tylko jedno działało zawsze, że spierdalały z podkulonym ogonem, jak chwyciłeś za wory i mocno ściskając skręciłeś troche Suki nie miałem to nie wiem.
Zgłoś
Avatar
rafaloss 2023-09-16, 17:46 2
No nie mogę, co jeden fajter to lepszy Jeszcze ten śniady rycerz Albionu w klapkach. Zbierał się z pół godziny a wyskoczył z jakimś "szaszłykiem" do masowania grzbietu

Jakby miał normalne buty i jakieś narzędzia w aucie, to kop w jaja, poprawka kluczem francuskim/nasadowym w nochala i pitburek by zaskowyczał. Poza tym pies miał obrożę, za którą można chwycić od tyłu, żeby go odciągnąć i ewentualnie wcisnąć mu klapka w pysk, żeby utrudnić gryzienie. A może padłby od samego zapachu

Tu jest strona tej korpotaxi 247247:
247.uk.com/home
Zgłoś
Avatar
Aligejtor 2023-09-16, 18:42
21 wiek, tysiące lat przetrwania gatunku ludzkiego, walka z innymi drapieżnikami a tutaj takie coś, ja pierdole... Naprawdę nikt nie potrafi wejść do domu, wziąć nóż i pokazać psu jego miejsce w łańcuchu pokarmowym?
Zgłoś
Avatar
gajsu 2023-09-16, 20:42 3
Złapać za tylne łapy, i napierdalać nim o ziemie jak workiem aby łbem w beton walił. Kilka takich jebnięć i nie ma go.
Zgłoś
Avatar
420710247365 2023-09-16, 23:42 1
Wyglada rzeczywiście jak Walsall. Zgadza się wszystko: chujowa dziadowska architektura, niezborność ruchów tych upośledzonych ludzi i ich wieśniackie pakistańskie odzienie. Tak tam właśnie jest w tej wiosce zamieszkanej przez angielsko azjatyckich niedorozwoi z chowu wsobnego.
Zgłoś
Avatar
Angevil 2023-09-17, 0:02 3
Pamiętam jak kiedyś jechałem autem i coś stuknęło.
Bardzo się wystraszyłem że to może był pożyteczny jeż.
Na szczęście to był tylko czyjś pies.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie