18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
Avatar
gryguak 2023-09-17, 1:33
Imralav napisał/a:

Z tego co się orientuję to to słabo działa. Lepiej jest złapać psa od tyłu i dusić go, żeby stracił przytomność. Bicie takiego psa wzmaga agresję.
Niech mnie ktoś poprawi, kto się zna, bo może bzdury gadam.



Nie trzeba psa dusić. W 90% przypadków, wystarczy wywalić młynka za tylne nogi. Gubi orientację, puszcza, i ogólnie jest skołowany. Jeśli jest potrzeba (i mozliwość) można nim o glebę zajebać, wtedy na pewno będzie spacyfikowany. Testowane, wielokrotnie, pracowałem w schronisku dla zwierząt i nie raz trzeba było psy rozdzielać. Samo wywalenie za tylne nogi i obrót do góry nogami w 90 i wyżej % załatwiał sprawę. Ale były przypadki, wcale nie bullowate (z tych to w sumie żadnego asa nie trafilem) gdzie trzeba było jeszcze o posadzkę zajebać - wtedy odcina oddech i pies tak czy siak pozamiatany, a w sumie niewiele uszkodzony
Zgłoś
Avatar
Emilian89 2023-09-17, 6:12
silwerbalk napisał/a:

Kurwa ja rozumiem jakby to był jakieś bydle z wagą 60-90 kg .... ale taki pimpek .... zajebał by mu buta to zaraz kundel by spierdalał



Mam amstaffa 33kg samych mięśni;) wierz mi lub nie ale ten pies potrafi szarpnąć.
Zgłoś
Avatar
PutinToSmiec 2023-09-17, 9:32
Wlaśnie zbanowali w tym tyg posiadanie tych psów w UK . Chyba tylko ze specjalną licencją bedziebmozna je posiadać .
Zgłoś
Avatar
kaziudiax 2023-09-17, 13:19
Szkoda psiaka, pewnie się zaraził jakimś gównem.
Nauczył bękarta że nie wolno grać na ulicy w piłkę bo jeszcze komuś maskę rozwali.
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-09-17, 18:42
gumowy04 napisał/a:

4 psy miałem w życiu, a 2 to były duże kundle. Tylko jedno działało zawsze, że spierdalały z podkulonym ogonem, jak chwyciłeś za wory i mocno ściskając skręciłeś troche Suki nie miałem to nie wiem.



Pedał zoofil. Gratuluję odwagi ujawnienia się.
Zgłoś
Avatar
golind 2023-09-17, 21:27
PutinToSmiec napisał/a:

Wlaśnie zbanowali w tym tyg posiadanie tych psów w UK . Chyba tylko ze specjalną licencją bedziebmozna je posiadać .



Oi,ya wanka do ya huv a loisens for that doog?
Zgłoś
Avatar
Ljmisiek 2023-09-17, 21:30
gumowy04 napisał/a:

4 psy miałem w życiu, a 2 to były duże kundle. Tylko jedno działało zawsze, że spierdalały z podkulonym ogonem, jak chwyciłeś za wory i mocno ściskając skręciłeś troche Suki nie miałem to nie wiem.



Najlepszy komentarz
Zgłoś