18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Policja z miasta Arvada w USA aresztowała 11-letniego Tima po tym, jak dziecko na prośbę terapeuty zobrazowało swoje uczucia na kartce papieru. Na rysunku widniała postać z pistoletem wycelowanym w inne, cztery postaci wypowiadające słowa "nauczyciel musi zginąć". Rodzice chłopca byli zaskoczeni, gdy tego samego dnia do drzwi ich domu zapukała policja i aresztowała 11-latka, którego wyprowadzono w kajdankach – informuje serwis kdvr.com.

Chłopiec uczęszczał na terapię w związku z zaburzeniami koncentracji. Jednym z jego zadań było przenoszenie swoich negatywnych emocji przy pomocy rysowania. Psycholog zasugerowała Timowi, by w przypadku zdenerwowania po prostu wziął kartkę i narysował to, co odczuwa.

- Mówił nam jaki był przerażony, gdy wyprowadzili go do radiowozu – relacjonują rodzice chłopca, którzy proszą o anonimowość. – Tim został zawieziony na komisariat, gdzie zrobiono mu zdjęcie i pobrano odciski palców – dodali.

Rodzice chłopca wynajęli prawnika, który bada sprawę. Terapeutka Tima stwierdziła, że wyprowadzenie z domu 11-latka w kajdankach przynosi więcej szkody, niż korzyści – czytamy w serwisie.

Link do oryginału:
Kod:
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/11-latek-aresztowany-za-rysunek-u-psychologa,1,4191357,wiadomosc.html
Zgłoś
Avatar
c................s 2011-02-22, 22:39 25
Wiadomo, Ameryka.
Zjeby do potęgi.
Zgłoś
Avatar
Młynarz 2011-02-23, 1:46
Ciekawe, czy jest tam jakieś prawo zabraniające dzieciom rysować, bo za co innego mieliby go aresztować?
Zgłoś
Avatar
N................r 2011-02-23, 22:42 4
Powinien jeszcze karnego kutasa narysować na szybie radiowozu!
Zgłoś
Avatar
szczuplax 2011-02-24, 16:31
heh ja nieraz sobie wyobrazałem w szkol;e że odstrzelam jakiegos nauczyciela teraz w robocie tez tak mam z kierownikiem zmiany ,czysta fantazja , ale czasem pomaga
Zgłoś
Avatar
slide91 2011-02-24, 16:47
dobrze ze mu kajdanki założyli bo pewnie bez to spierdoliłby tym grubasom
Zgłoś
Avatar
W................a 2011-02-24, 18:38
Autor tematu tak bardzo lubi skróty słowne, że musiał je wpisać w tagi?
Zgłoś
Avatar
zły wilk 2011-02-24, 20:23
A gdzie kurwa rysunek ?!
Zgłoś
Avatar
Dalione 2011-02-24, 20:25
I dawać mu teraz podwójne dożywocie !
Zgłoś
Avatar
bambaleon 2011-02-24, 20:33
Ja pierdole, ten swiat dazy do zaglady...
Zgłoś
Avatar
Basika063 2011-02-24, 21:00
Po takim numerze, psycholodzy w USA powinni już myśleć o przekwalifikowaniu się.
Zgłoś
Avatar
Edek Łomiarz 2011-02-24, 21:32
Rokin napisał/a:

http://rly.pl/images/112/2182full.jpg
macie obrazek


Ja pierdziele, za co oni go aresztowali?
Za to że suszarką do włosów chciał wysuszyć im obspermione ubrania po tym, jak nauczyciel muzyki obciągnął całej ich czwórce?
Zgłoś
Avatar
Acho 2011-02-24, 23:50
Tajemnica lekarska, kurwa...
Zgłoś
Avatar
glizdka 2011-02-25, 8:34
w kajdankach - żeby czasem czegoś jeszcze nie narysował zboczeniec pierdolony...
Zgłoś