18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
13 Grudnia
~Faper Noster • 2017-12-10, 10:56
Niedługo rocznica Stanu Wojennego.
Mój wujek z organizacji patriotycznej został ranny podczas akcji pacyfikacyjnej kopalni "Wujek". Górniczy kilof przebił tarczę i uderzył wujka w ramię, powodując niezdolność do służby powyżej siedmiu dni.
Prokurator Piotrowicz już miał drania, który zranił wujka wsadzić do więzienia, ale bandzior zbiegło do Raichu i do dziś szkaluje Polskę.
Zgłoś
Avatar
Halman 2017-12-10, 11:00 10
Dalekowzroczni górnicy walczyli o kapitalizm, kapitalizm wyjebał górników z roboty.
Związany z tym płacz górników mnie nie rusza skoro ktoś dokonał samowyjebania się w dupę.

Ja bym im jeszcze zabrał ostatnie przywileje żeby bardziej bolało...
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-12-10, 11:09 13
HAL9000/2 napisał/a:

Dalekowzroczni górnicy walczyli o kapitalizm, kapitalizm wyjebał górników z roboty.
Obecny płacz górników mnie nie rusza skoro ktoś dokonał samowyjebania się w dupę



Górnicy mieli wyjebane na kapitalizm. Walczyli o ZZ, przywileje, strajkowali przeciw podwyżkom, a 13 grudnia w Wujku przeciwko wprowadzeniu stanu wojennego i w obronie Jana Ludwiczaka.
Zgłoś
Avatar
Halman 2017-12-10, 11:12 8
krzyks napisał/a:



Górnicy mieli wyjebane na kapitalizm. Walczyli o ZZ, przywileje, strajkowali przeciw podwyżkom, a 13 grudnia w Wujku przeciwko wprowadzeniu stanu wojennego i w obronie Jana Ludwiczaka.


Też oglądałem film pt: "Śmierć jak kromka chleba"
Bardziej czarno - białego filmu ani przed ani po już nie widziałem.

tak mieli wyjebane, tak było...
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-12-10, 11:19 14
HAL9000/2 napisał/a:


Też oglądałem film pt: "Śmierć jak kromka chleba"
Bardziej czarno - białego filmu ani przed ani po już nie widziałem.

tak mieli wyjebane, tak było...



Twoim zdaniem walka o związki zawodowe równa się walce o kapitalizm? Przecież jedno zaprzecza drugiemu, a górnicy zawsze walczyli przede wszystkim o przywileje.
Zgłoś
Avatar
jbone 2017-12-10, 11:23 7
twój wujek był zomowcem czyli śmieciem tak jak i ty.
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2017-12-10, 11:35 9
Cześć i Chwała Bohaterom!
Zgłoś
Avatar
doopa 2017-12-10, 11:57 35
chuj nie związki.. we Francji, związkowcy sobie wywalczyli; godzinną przerwę w ciągu dnia, mogą sobie piwko strzelić w robocie bez przypału, 36godzin pracy w tygodniu, w niektórych miastach w czwartek im się kończy tydzień pracy, albo w piątek robią do 11:30. etc.
A u nas te jebane głąby same się w dupę wyruchali i całe pracujące społeczeństwo, co by się sami nachapać, jebana partia polityczna a nie związki, i jeszcze chujom przysługują wszystkie przywileje, co ludzie łeb pod ziemią nadstawiają, a te kurwy nigdy tam nie byli.. np. taka baba z kadr..

lustrować jebanych komuchów
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-12-10, 12:12 1
@up akurat z tego co się orientuje to baby z kadr wielki chuj dostają... To lepszym przykładem są kolejarze na kopalni
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-12-10, 12:25 4
doopa napisał/a:

chuj nie związki.. we Francji, związkowcy sobie wywalczyli; godzinną przerwę w ciągu dnia, mogą sobie piwko strzelić w robocie bez przypału, 36godzin pracy w tygodniu, w niektórych miastach w czwartek im się kończy tydzień pracy, albo w piątek robią do 11:30. etc.
A u nas te jebane głąby same się w dupę wyruchali i całe pracujące społeczeństwo, co by się sami nachapać, jebana partia polityczna a nie związki, i jeszcze chujom przysługują wszystkie przywileje, co ludzie łeb pod ziemią nadstawiają, a te kurwy nigdy tam nie byli.. np. taka baba z kadr..

lustrować jebanych komuchów



Tylko na zachodzie jest jakaś wydajność pracy i nie ma przeludnienia z zatrudnieniu, dzięki czemu można ludziom uczciwie zapłacić i nie trzeba wiecznie dopłacać do interesu, jak u nas. Poza tym, na zachodzie nie mają tylu dodatków jak nieroby u nas.
Zgłoś
Avatar
doopa 2017-12-10, 12:39 4
@up wydajność pracy, ahahaha, chyba nie widziałeś jak oni pracują.. może ze 2 dni w tygodniu uczciwie pracują, reszta to ściemnianie i picie kawki + to jak i ile oni robią
Zgłoś
Avatar
jjjkkkfff 2017-12-10, 12:50 12
@tranzystor
W dupie byłeś gówno widziałeś. Pewnie sam masz zajebistą wydajność w obsługiwaniu klientów pod latarnią...
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-12-10, 12:55 15
tranzystor napisał/a:

Tylko na zachodzie jest jakaś wydajność pracy


Włosi Hiszpanie i Grecy to wręcz tytani pracy
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2017-12-10, 13:52 5
tranzystor napisał/a:



Tylko na zachodzie jest jakaś wydajność pracy.....



Zawsze ale ta zawsze znajdzie się debil twierdzący że na zachodzie to jest wydajność w chuj w komos wyjebana w porównaniu z Polską.

To chcesz powiedzieć że w zakładach VW w Polsce odstawiają lipę a wydajność jest gorsza od tej w niemczech a to ciekawe?
Podobnie np z LG żółtki robią tu bo Polacy się opierdalają w pracy.
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-12-10, 14:48 2
miałem sąsiada zomowca,
do tej pory czy winić go za to że był debilem, ponieważ gdy był młody spadł ze schodów na głowę, później nieprzytomny kilka dni
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie