18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Gnojek przeżył ale musi nauczyć się słuchać poleceń funkcjonariuszy. Link do całości.

Info:
ukryta treść
Fresno, California — On July 30, 2023, at 10:32 a.m., an officer with the Fresno Police Department responded to the 100 block of East Warner Avenue regarding a report of a vehicle that had been abandoned in the roadway. While the officer was in the process of having the vehicle towed, he was approached by a community member who told him that there was a young male on a scooter nearby that had a gun. The officer alerted Fresno Police dispatch of the community member’s report. As the officer drove southbound on North Effie Street, he observed a subject that matched the description of the subject reportedly armed with the gun. The officer notified dispatch, pulled to the side of the road and made contact with the subject. The officer ordered the subject, who was wearing a ski mask, to raise his hands and get down on his knees.

The subject complied, got down on his knees but then began to reach for an object in his waistband. The officer told him to raise his hands, but he continued to reach for the object. The subject pulled a gun from his waistband. Upon seeing this, the officer discharged his service weapon. The officer immediately requested paramedics and began to render first aid while they responded. The subject was transported to the hospital, he is listed in stable condition and is expected to recover from his injury. It was determined later that the subject was a 15-year-old juvenile. At the scene, the officer recovered the juvenile’s unloaded Glock 19 X .177 caliber bb pistol. The weapon is a replica of a Glock semiautomatic handgun with all Glock stampings. The juvenile was cited for PC 417.4 (brandishing an imitation firearm) and released to the custody of his guardian. The investigation into this critical incident is ongoing.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2023-08-18, 21:55 15
Coraz młodsze te małpy z tendencjami samobójczymi.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-08-18, 22:26 11
„15-latek postrzelony”

Nie. Debil-bandyta.
Wiek nie ma znaczenia.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-08-18, 22:57 21
Trzeba być niedojebanym umysłowo żeby mając pistolet na plastikowe kulki sięgać po niego kiedy policjant w ciebie mierzy z prawdziwej broni
Zgłoś
Avatar
zipi 2023-08-19, 5:22 4
nie szkoda mi totatlnie go, typ ma 15 lat jeździ na hulajnodze i ma przy sobie broń ? u nas 15 latkowie grają w jebanego minecrafta a typ sb z bronią popierdala.
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2023-08-19, 7:42
kurwa, jebana policja, tak samo szkoleni jak nasi, spierdolić z takiej odległości ? jak to kurwa przeżył, co on jakiś robocop ?
Zgłoś
Avatar
xjan 2023-08-19, 8:52 1
Jaka broń? Wy czytacie opisy, czy tak radośnie wrzucacie sobie komentarze? Jak byłem młodszy od niego też się bawiliśmy na podwórku takimi pistolecikami na plastikowe kulki i nawet nas policja nigdy nie zatrzymała. Ba nawet nie zwracali na nas uwagi jeżdżąc polonezem.
Zgłoś
Avatar
Gr0mTom 2023-08-19, 8:58 1
xjan napisał/a:

Jaka broń? Wy czytacie opisy, czy tak radośnie wrzucacie sobie komentarze? Jak byłem młodszy od niego też się bawiliśmy na podwórku takimi pistolecikami na plastikowe kulki i nawet nas policja nigdy nie zatrzymała. Ba nawet nie zwracali na nas uwagi jeżdżąc polonezem.



Kiedy ty geniuszu bezmózgi widziałeś żeby ktokolwiek w wieku 15 lat bawił się platkiowymi pistolecikami?
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-08-19, 10:18
xjan napisał/a:

Jaka broń? Wy czytacie opisy, czy tak radośnie wrzucacie sobie komentarze? Jak byłem młodszy od niego też się bawiliśmy na podwórku takimi pistolecikami na plastikowe kulki i nawet nas policja nigdy nie zatrzymała. Ba nawet nie zwracali na nas uwagi jeżdżąc polonezem.



Bo nie było małp.

Ale swoją drogą pies idzie siedzieć. Widać że gowniak odkładał broń, a to Kalifornia.
Zgłoś
Avatar
yesan 2023-08-19, 10:24 1
Kurwa ale duren. Ma przed soba policjanta z bronia przed soba i poczul potrzebe POKAZANIA, ze jego pistolek to wiatrowka?
Slychac jak mowi "it is a BB..." kiedy ja wyciagal.

Mogl dac sie zatrzymac, policjant by zobaczyl, ze to tylko wiatrowka i byloby z glowy. A tak nafaszerowany olowiem.
Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2023-08-19, 11:31 1
Robię sobie taki trening bez strzałowy repliką glocka i wpięcie magazynka i strzał zajmuje mi 2 sekundy natomiast sam strzał około 1 sekundy więc wcale się nie dziwię że oni walą od razu praktycznie jak ktoś rękę w stronę broni kieruje czy tam za nią łapie jak nie zareaguje za sekundę może być za późno
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-08-19, 12:14
Oh nie, odjebali młodego tupaka. Przecież to całkiem normalne, że szczyl na hulajnodze ma za paskiem klamkę na wypadek gdyby miał zrobić zakupy a nie wziął kasy.
Jak młody tupak przeżyje to na dzielni będzie bossem
Zgłoś
Avatar
harrame 2023-08-19, 14:34 1
xjan napisał/a:

Jak byłem młodszy od niego też się bawiliśmy na podwórku takimi pistolecikami na plastikowe kulki i nawet nas policja nigdy nie zatrzymała



Róznica jest taka ze w USA jest wiecej broni niz ludzi, i w kazdym takim przypadku gdzie ktos zglasza ze podejrzany ma przy sobie bron trzeba traktowac jakby mogl jej uzyc przeciwko policjantowi, nie wazne czy ma przy sobie zabawkowy pistolet, policja dmucha na zimne.
Zgłoś
Avatar
DziadMróz 2023-08-19, 16:36
Bambrych napisał/a:

Bo nie było małp.
Ale swoją drogą pies idzie siedzieć. Widać że gowniak odkładał broń, a to Kalifornia.


Czemu według Ciebie pies idzie siedzieć? Policjant mówi żeby trzymał ręce w górze, a ten imbecyl w kominiarce grzebie się po jajach i wyciąga replikę glocka. Może wyciągnie wnioski i za 10 lat nie wyjmie w identycznej sytuacji prawdziwej spluwy. Jakby tam policjanci mieli każdemu wierzyć że pistolet to atrapa, to żaden nie dożył by emerytury.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-08-19, 22:17
Teraz będzie się bał wyciągnąć legitymację szkolną w autobusie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie