18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Michau69 2012-01-28, 14:12
Gitara nike
Zgłoś
Avatar
Killen44 2012-01-28, 14:17
Śliczny Iceman..
Zgłoś
Avatar
qhasz 2012-01-28, 14:22
jak mozna sluchaj tego chujostwa ?!?!?! ja pierdole, jebać wszystkich JP pedałów !!!!
Zgłoś
Avatar
B................r 2012-01-28, 14:29 7
@Miles87 posłuchaj najpierw prawdziwego ambitnego rapu, dopiero później się wypowiadaj. w każdym gatunku muzycznym są gówniani reprezentanci a to, że niestety w Polsce to właśnie gówno się najlepiej wypromowało jest faktem. Rap to nie tylko JP, dziwki i blanty ale jak ktoś nie chce to nie poszuka i nadal będzie wszędzie pierdolił, że rap to gówno.

Wielki browar dla autora za wysiłek i odwalenie dobrej roboty!
Zgłoś
Avatar
farenc 2012-01-28, 14:31 2
Borsuk1987 napisał/a:

Prze ku**a wy**biste.! Propsy razy 100000 a przy + i - normalnie poezja



C*** f**g** d***h ***uh 20859! fdg^^774#@. ,,|,,( ^.^ ) ,,|,,

Mysle, ze sie dogadalismy...
Zgłoś
Avatar
needweed 2012-01-28, 14:31 4
@qhasz
jeśli to nie prowokacja, to ja ci współczuję... w tekstach wielu piosenek znajdziesz lepsze mądrości życiowe niż w twoich podręcznikach. Bądź ograniczony dalej.
Zgłoś
Avatar
Człowiek Drzewo 2012-01-28, 14:31
zajebista robota: ). Swoja droga przy WWO - moge wszystko miales najlzej bo w orginale tez wystepuje elektryk : P. Wielkie piwo i czekam na wiecej
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2012-01-28, 14:32 14
qhasz napisał/a:

jak mozna sluchaj tego chujostwa ?!?!?! ja pierdole, jebać wszystkich JP pedałów !!!!



o... kolejny którego nie przyjęła żadna z subkultur ... więc został bitą dziwką STFU i wypierdalaj melomanie.
Zgłoś
Avatar
Adam94 2012-01-28, 14:36
el polako zagrane słabo, najlepiej hg droga

a utwór firma-wyjebane to nie kawałek polskiego hh tylko jakieś gówno dla gimbusów
Zgłoś
Avatar
jeciu 2012-01-28, 14:42 1
Plus i minus najlepsze !
Zgłoś
Avatar
paul150 2012-01-28, 14:46
Nawet gitara nie uratowała tego gówna.
Zgłoś
Avatar
Miles87 2012-01-28, 14:50
ambitny rap? Kogo masz na myśli łone? Co może mi przekazać mądrego koleś który nie ma matury.... Zresztą jakbym chciał coś ambitnego to poczytam sobie książkę a nie włączę hh niestety większość dzisiaj myśli odwrotnie. A co do słuchania czegoś ambitnego wolę audiobooki. HH się nasłuchałem tyle że aż ciężko sobie to wyobrazić bo życie w akademiku często zmusza do takich rzeczy, więc nie krytykuję czegoś czego nie znam. Prawdopodobnie jestem zbyt ambitny żeby mój rozwój zatrzymał się na etapie HH.

Dzięki
Zgłoś
Avatar
Infanymous 2012-01-28, 14:55 3
@qhasz
@Miles87

Tak kurwa, chociażby Eldo - Nie pytaj o nią, taki przykład występujący w tym kawałku, to jest JP, dziwki, koks, jaranie i ruchanie. Jebnijcie się w łeb, nawzajem najlepiej.
Ciekawe jest to, że najczęściej płaczą słuchacze innej muzyki niż rap. Jakoś nie lubię metalu, ale nie krzyczę na każdym kroku żeby wypierdalać z tym gównem bo ja tego nie lubie oneoneone. Kompleksy?
Zgłoś
Avatar
kietong 2012-01-28, 15:00 17
@Miles87
O ja pierdolę, co ty masz we łbie, filozof kurwa się znalazł, wielce kurwa pan ambitny. Już cię kurwa widzę na tej uczelni, chuju w kraciastej koszuli, pseudoindywidualistycznym płaszczu i butach jak kurwa elf. Chciałbym cię zobaczyć, jak słuchasz tych wielce ambitnych audiobooków, ty kurwa pedale przemądrzały, nagrałbym cię jak od ambicji dostajesz orgazmów i wrzucił tu kurwa, byłbyś hitem. Tak zarozumiałego szmaciarza na tym forum jeszcze nie widziałem, mam nadzieję, że cię napierdalają w tym akademiku, chociaż znając życie masz tam swoją świtę inteligencików i razem się wozicie prowadząc wielce górnolotne dysputy. Pierdol się, mędo.
Zgłoś
Avatar
Lachon 2012-01-28, 15:00
Jest mój ulubiony raper - Eldo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie