18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
17 latka
o................9 • 2012-11-08, 16:58
też bym tak chciał , ale mi się nie chce
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-11-08, 21:48
Pater patriae napisał/a:

jakichś nadzwyczajnych osiągnięć nie ma, owszem jak na kobietę podniesie dużo (chociaż na drążek, to aż żal patrzeć), ale żeby robić z tego filmik, to już przesada..
Piwo za 3:55-4:08


Ty kurwa chyba nie wiesz jakie GÓWNO własnie napisałeś.
Zgłoś
Avatar
Danlew 2012-11-08, 21:54
Spoko spoko pójdzie do pracy, będzie zapierdzielać od 8 do 12 godzin dziennie, będzie się sama otrzymywać, nie będzie czasu na siłownie to odechce się jej tak zapierdzielać na siłowni forma spadnie itd. Póki rodzice utrzymują jest fajnie szkoła to tam ch na nią zawsze znajdzie się czas.

Chociaż po 10 godz w pracy również chodzę na siłownie, biegam ale nie tak jak kiedyś bo bym w ogóle nie spał.
Zgłoś
Avatar
Scyther 2012-11-08, 21:57
To jest prawdziwa siła, a nie jakieś bezsensowne pompowanie na złomowni...
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-11-08, 22:04
Danlew napisał/a:

Spoko spoko pójdzie do pracy, będzie zapierdzielać od 8 do 12 godzin dziennie, będzie się sama otrzymywać, nie będzie czasu na siłownie to odechce się jej tak zapierdzielać na siłowni forma spadnie itd. Póki rodzice utrzymują jest fajnie szkoła to tam ch na nią zawsze znajdzie się czas.

Chociaż po 10 godz w pracy również chodzę na siłownie, biegam ale nie tak jak kiedyś bo bym w ogóle nie spał.



No niestety tak to jest...
Grunt to się dobrze odżywiać i wysypiać, pozdrawiam

Scyther napisał/a:

To jest prawdziwa siła, a nie jakieś bezsensowne pompowanie na złomowni...



Boże, następny ekspert
Zgłoś
Avatar
prowler 2012-11-08, 22:17 1
wygląda słodko, szarpałbym bez wytchnienia
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-11-08, 22:22 2
prowler napisał/a:

wygląda słodko, szarpałbym bez wytchnienia



33.latek 17.latkę...
Won stąd
Zgłoś
Avatar
H................4 2012-11-08, 22:23
Nie rozumiem jej trenera. Zajebiście ją przygotowuje, ale kurwa no bez przesady:
-małpi chwyt
-front przysiady i pozycja kolan (w taki sposob sobie rozpierdoli)
-no i to pierdolenie jebanej gumy. Jak mnie to wkurwia u Hamerykanow!

A tak ogółem to zajebiscie, że wśród poglądów, że kobieta z fajka jest sexy a W-F chujowy to fajnie znalezc takie perełki.
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2012-11-08, 22:24
Jak lubi to spoko, myślę jednak, że przypakowała z potrzeby życiowej... nikt jej nie chce otwierać słoików w kuchni.
Zgłoś
Avatar
dziarski 2012-11-08, 22:29
łołołoł aż 5 podciągnięć
Zgłoś
Avatar
Lonik 2012-11-08, 22:30
Przynajmniej sama będzie nosić zakupy
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2012-11-08, 22:31
mi sie w hu takie panny podobaja

jak na dupe i wage to jej zajebiscie idzie

ktos kto cwiczy tylko dlatego zeby ledwo podniesc 100kg i przy tym posrac sie ze 3 razy to dla mnie jest troche pojebany.sam cwicze dosc sporo i w sumie w dupie mam osiagi ,wiadomo ze kazdy chce podnosic coraz wiecej,czesto zmineniam cwiczenia i jak nie daje pozniej przy seryjkach rady to zmiejszam ciezar a jak idzie git to zwiekszam ,cwicze dla siebie nie dla pierdolenia ile to wyciskam

Na szczescie jest coraz mniej cyrkowcow i fajterow mma na silce,znudzilo sie i no i Pudzian juz nie robi takiego krzyku wiec po huj skoro przestalo byc to modne
Zgłoś
Avatar
pandka 2012-11-08, 23:10
Co kto lubi, mnie takie babki nie kręcą. Kobitka to ma być drobna, a nie napompowana, że aż się przytulić odechciewa.

Szkoda tylko, że jakieś bambusy w tle zbezcześciły tak cudowny podkład Red Hotów
Zgłoś
Avatar
Ranqer 2012-11-08, 23:20
E tam, gdybym miał dostęp do takiego sprzętu, też bym tak potrafił :p
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2012-11-08, 23:23 1
Obrzydliwa...

Bałbym się w to coś pałę wsadzić...
Zgłoś
Avatar
sMieciu 2012-11-09, 0:41
drodzy znawcy sadistica chodzący na siłownię - powiedzcie ile razy podnieśliście wagę swojego ciała na klatkę oraz ile razy wyniesiecie w martwym ciągu dwukrotną masę swojego ciała?
Ta dziewuszka z krągłą pupką i chudymi rączkami potrafi więcej niż 90% tego co widzę na siłowni.

Dziękuję, dobranoc...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie