18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
B................r 2013-05-19, 19:29 76
co za idiota z kamerą somebody help, kurwa neich sam pomoże a nie się gapi i kameruje... idiota
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-05-19, 19:33 8
Banananator napisał/a:

co za idiota z kamerą somebody help, kurwa neich sam pomoże a nie się gapi i kameruje... idiota



a ty byś wyszedl i pomogł? kolejny odważny w necie
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2013-05-19, 19:35 22
"ale przecież on nigdy nie gryzł !"
Zgłoś
Avatar
PaniczDrozder 2013-05-19, 19:51 2
już lepiej żeby pies zdechł, niż trafił do czarnucha
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-05-19, 19:58 101
te bydleta powinny byc automatyczne odjebane razem z pierdolnietym wlascicielem.
czekam teraz na posty milosnikow tego kurestwa opowiuadajacych jakie to ich pieski sa ulozone ze dzieci moga sie przytulac a pozatym to najczesciej wilczury gryza ludzi
Zgłoś
Avatar
B................r 2013-05-19, 20:17 15
qhash

tak bym wyszedł. rozumiem że ty też jesteś taką pałą która by powiedziała "pomóżcie jej"
Zgłoś
Avatar
kamilkawka 2013-05-19, 20:31 7
@up pierdolicie hipolicie zemna na czele kazdy by posrany siedzial w aucie
Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-05-19, 20:32 17
Cytat:

a ty byś wyszedl i pomogł? kolejny odważny w necie


Ja rozumiem ,że jesteś opóźniony w rozwoju więc ci wytłumacze jak debilowi:
Jest gośc z kamerą i nagrywa to jednocześnie pierdoląc aby ktoś jej pomógł. Więc albo niech ryja zamknie i jak prawdziwa pizdeczka nagrywa w ciszy albo niech sam jej pomoże a nie wzywa innych bo sam woli nagrywać.

Już rozumiesz czy mam to dużymi literami napisać?
Zgłoś
Avatar
kufel01 2013-05-19, 20:41 2
Psa się bije mocno(serio mocno) w nos albo od razu palce w oczy najlepiej pieskowi wydłubać wtedy popuści bo będzie ślepy! tak nas uczyli .
Zgłoś
Avatar
remi1982 2013-05-19, 21:29 7
mare30ks napisał/a:

te bydleta powinny byc automatyczne odjebane razem z pierdolnietym wlascicielem.
czekam teraz na posty milosnikow tego kurestwa opowiuadajacych jakie to ich pieski sa ulozone ze dzieci moga sie przytulac a pozatym to najczesciej wilczury gryza ludzi



Niestety, większość właścicieli tych psów to tępe łyse dresy bez wyobraźni. Każdy pies może nas zaatakować, dużo zależy od właściciela. Idziesz gdzieś z takim psem bez kagańca i smyczy, to tak jakbyś szedł z odbezpieczoną bronią i celował w ludzi. Jeśli ktoś ma pitbulla i kocha on dziecko właściciela, to nie oznacza to automatycznie, że kocha wszystkie dzieci. Zajebałbym mrożonym pomidorem skurwieli którzy łażą ( z obojętnie jakim psem) bez smyczy i kagańca.
Zgłoś
Avatar
Czary 2013-05-19, 21:36 17
"Masz pitbull'a który wygląda jak jamnik"

Zgłoś
Avatar
qhash 2013-05-19, 21:37 2
Velture napisał/a:


Ja rozumiem ,że jesteś opóźniony w rozwoju więc ci wytłumacze jak debilowi:
Jest gośc z kamerą i nagrywa to jednocześnie pierdoląc aby ktoś jej pomógł. Więc albo niech ryja zamknie i jak prawdziwa pizdeczka nagrywa w ciszy albo niech sam jej pomoże a nie wzywa innych bo sam woli nagrywać.

Już rozumiesz czy mam to dużymi literami napisać?



stul dziób pedrylu i wracaj pod kamień, z pod którego wylazłeś obszczymurze
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-05-19, 22:37
same pizdy dookoła.
a policjanci powinni też zastrzelić właściciela.
Zgłoś
Avatar
kooloo 2013-05-19, 22:46
Mie przeraża babcia albo matka wyprowadzająca psa jakiegoś frajera , pies nie wychowany ciagie jak chce kobiecine i jak mu coś odwali to powiezie babe jednoczesnie rzucajac sie na jakieś dziecko
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie