18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
k................x 2017-06-28, 21:09 68
na tym forum to co drugi tyle na klate bierze
Zgłoś
Avatar
szelkin 2017-06-28, 21:17 5
kevlarx napisał/a:

na tym forum to co drugi tyle na klate bierze

na dodatek bez koszuli, bez rozgrzewki i żaden soku nie bije.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-06-28, 21:29 15
Już lecę oglądać kanał jakiegoś popierdolonego koksa, który z podnoszenia sztangi zrobił filozofię życiową.
Zgłoś
Avatar
Semastive 2017-06-28, 21:33 5
Nie mam nic do wyciskania na płaskiej, ale może mi ktoś wyjaśnić sens bicia rekordów ze wspomagaczami tak jak ta koszulka?
Zgłoś
Avatar
M................e 2017-06-28, 21:42 4
Ja pierdolę ale technika. Co z tego, że podnosi 280 czy nawet chuj 400kg skoro mostek - kurwa most robi jak jakiś atletyczny debil a ciężar rozkłada się na nogi
Do tego te wszystkie opaski i wspomagające gówna. To się już kwalifikuje pod pewną chorobę.
Zgłoś
Avatar
P................M 2017-06-28, 21:47 4
Na chuj robić takie coś??? Nie lepiej napić się browarka, wyruchać laskę? Zezwierzęcenie tego anabolicznego gówna sięga zenitu
Zgłoś
Avatar
szelkin 2017-06-28, 21:51 8
Semastive napisał/a:

Nie mam nic do wyciskania na płaskiej, ale może mi ktoś wyjaśnić sens bicia rekordów ze wspomagaczami tak jak ta koszulka?



bez koszuli spokojnie trzaska 220~ o ile pamiętam. W tych wspomagaczach chodzi mu głównie o to, aby być pierwszym w europie i drugim na świecie, który tego dokona o ile z kolejnością mnie pamięć nie myli

Co do reszty komentarzy, to on nie jest anabolicznym zwierzakiem, jest zajebiście pozytywnym gościem i po prostu robi to co lubi.

Co do komentarza z wyginaniem się na ławce, to ten komentarz po prostu oleję, bo szkoda klawiatury.
Zgłoś
Avatar
krubs1 2017-06-28, 21:59 10
szelkin napisał/a:



chodzi mu głównie o to, aby być pierwszym w europie i drugim na świecie, który tego dokona o ile z kolejnością mnie pamięć nie myli



No tak... chyba jednak pierwszy na świecie, a drugi w europie.
Zgłoś
Avatar
szelkin 2017-06-28, 22:05 2
krubs1 napisał/a:



No tak... chyba jednak pierwszy na świecie, a drugi w europie.



doczytałem, pierwszy w Polsce, bodajże drugi w Europie, a na świecie który, to już nie mam pojęcia. Mój błąd
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2017-06-28, 22:22 4
ale po chuj wyciskać więcej niż się da radę
Zgłoś
Avatar
adamZjeb 2017-06-28, 22:29 6
Ja tam wolę powyciskać sobie wągry bez koszulki.
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2017-06-28, 22:32 2
maupajoke. to jak z biegami. biega sie na 100 200 400 i tak dalej. tutaj jest wyciskanie sztangi bez zadnych wspomagaczy i z koszulka. technike te sie roznia bo w koszulce inaczej dzwignie trzeba robic jakos tak nie jestem ekspertem ale jest to zupelnie cos nowego i trzeba w chuj czasu poswiecic zeby wychodzilo.
Zgłoś
Avatar
krecikprecik 2017-06-28, 23:37 21
Oh kochani, włóżcie nawet te koszulki i wynieście 2 paki ze stojaków -.-

Trzeba mieć jaja żeby wchodzić pod takie ciężary, z tego co pamiętam to pogruchotane żebra i pęknięty mostek... Żeby pękła taka kość jak mostek u sportowca, to trzeba chyba ciężarowym pierdolnąć...

Mało ludzi wyciska w koszulce bo po prostu do tego trzeba mieć gabaryty, koszulka sama w sobie jest strasznie niewygodna, sprzęt jest drogi, po paru użyciach nie nadaje się do niczego, a i nie ma się totalnie żadnej kontroli bo zakres ruchów jest strasznie ograniczony, trzeba mocno liczyć na asekurację gdy taka sztanga zacznie zjeżdżać, jest przykład Darka Mirowskiego (swoją drogą w trójboju silniejszy od Pudziana, polecam sprawdzić) który w koszulce zerwał triceps, bo gdy sztanga zaczęła mu lecieć do tyłu, on mógł tylko patrzeć, a asekuranci walili chyba konia.

Siedzę w tym sporcie, nie mam oczywiście wyników kwalifikujących się pod jakieś rekordy, ale jest to ciężki kawałek chleba, na następny dzień po treningu człowiek czuje się jakby go ciężarówka pierdolła. Uwierzcie mi że żaden trójboista nie będzie wam wmawiał motywacyjnych pierdół którymi wszystkie fejsbuki i reszta jest przesiąknięta, nie, to są ludzie którzy się zerwą a podniosą, z bardzo hardkorowym nastawieniem mentalnym, ale zarazem w porządku ludzie którzy pomogą gdy tylko się zapyta. Po trzecie trzeba być oddanym temu co się robi, bo do tego sportu się dopłaca, a nie wynosi kokosy.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-06-29, 0:26 8
Chuja dla mnie to jest warte jak gość na sterydach jedzie.
No super. Wyciska pierdyliard. I co z tego skoro bez koksu chuja by zrobił?

I nie pierdol mi chłopie, że bez dopalania leci bo widać od razu, że napierdala od dawna.

Wystarczy spojrzeć na uczciwych kulturystów jak oni walczą po przekroczeniu pewnego progu masy o każdy jebany kilogram a niektórzy potrafią walczyć o 1-2kg rocznie zapierdalając jak 10 koksiarzy i nie udaje im się przybrać więcej niż 1kg bo zwyczajnie ludzki organizm nie został stworzony do takiej masy. Po prostu naturalnie nie wytwarza tylu hormonów aby dojebać się do 150kg mięsa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie