18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Sytuacja sprzed chwili, której byłem świadkiem. Grupa trzech przemków zaczepia typa na stacji benzynowej. Trochę podpity, z rozwalonym palcem u nogi. Na oko niegroźny. Sposób zaczepki mnie rozjebal.

Typ podszedł do faceta ze stacji i beknął mu w ryj. tak po prostu.
Tamten do niego wyjechal od razu, co on odpierdala i w ogole. Cos sie pospinali i przemek odszedł. Wrócił z dwoma kolegami Przemkami i byli gotowi zajebać goscia.

Na filmiku jest bardzo wyraźnie widac kto jest prowodyrem, a kto probuje unikąc ustawki. Nasz bohater podkreslal, ze nie chce sie bic.
Nie udało mi sie nagrac natomiast od począku tej sytuacji.


Jak dla mnie gosc jest bohaterem. Przykładem, ze mozna łatwo pokarac sebkow co po alkoholu mają godmode on. Tepic frajerstwo w czystej postaci. Niestety poniósł straty-godzinę temu miał założone 7 szwow na stopie-rozerwane, oraz drugi palec rozjebany.

Typ najebal 3 sebkom w sandałach. Z 7 szwami na palcu. Respect, Sir.

Zgłoś
Avatar
nano50 2018-06-21, 14:49
Fiksat napisał/a:

c7cr

po pierwsze, każdy kto cokolwiek w życiu potrafi, choć ja nie uważam się za człowieka jakiegoś wysportowanego, powie Ci, że bójki jak ognia trzeba unikać.

Nawet jak coś umiesz, to jakaś pizda ze 2 razy mniejsza od Ciebie wyjmie nóż i nawet nie zauważysz jak będziesz z nim walczył w kurwa parterze, bo zajdzie Cie z boku (gdy walczysz z dwoma, trzema).

tutaj mamy otwarty teren, więc sytuacja jest trochę inna. W każdym razie zakładając, ze jestes najwiekszym nawet kozakiem i tak podwójnie sie narazasz. Pierwszy lepszy bokser wyprowadzajac sierpowego z biodra (tu wyzej masz same babskie ciosy, bez techniki, pracy nóg, bioder, bez ładu i składu, pracują same łokcie i stawy barkowe), wazac zalozmy te 85 kg jest w stanie trwale uszkodzic takiego patusa i, gdy to jest kurwa nagrane na kamerach ze stacji, zwyczajnie za niego odpowiadac...

Wpierdalam screena wyrwanego z kontekstu? Gdybys cokolwiek o boksie wiedzial, rozumialbys ze to najlepszy screen z tej walki pokazujący pizdowatosc tego zajscia

Po prostu przyznaj sie ze nie masz o biciu pojecia. Wrzuciłem screena z najbardziej pizdowatego ciosu z całego zajscia, gdzie typ walczy z pozycji odwrotnej (potem wraca do normalnej) zadaje w chuj damski cios, bez pracy biodra. Dalej, skacze nie z nogi na noge tylko kurwa fruwa jak jebany motyl.

Kolejna rzecz, ma kurwa sandały, jest wstawiony, walczy z jakimis innymi niedojebami....

Ja Ci powiem tak: on tej "sztuki walki" uczły się kurwa z takich filmików jakim Ty nas tutaj uraczyłeś. To jest kompletna żenada się tym jarać...

Co do obsrania się i spierdalania - tak to jest jedyne normalne wyjście z sytuacji, zwłaszcza wtedy gdy cokolwiek potrafisz. I tutaj właśnie jest ta pokora o której jeszcze coś tam wspominasz. Umiesz coś, odwracasz się i odchodzisz. W ogóle jestem zdania że jak coś umiesz to z reguły samym wyglądem odstraszasz, a tutaj mamy leszczyków po 70-75 kg wagi, jeszcze kurwa w sandałach...

Co do nicka - każdy kto jara sie CR7 jest dla mnie niedojebany umysłowo - tyle



Przypierdalasz się. Od razu byś chciał tam widzieć profesjonalistę itp. Gość kiedyś coś trenował i ładnie poskładał sebików. Założę się, że wpierdoliłby spokojnie 90 % z mężczyzn w kraju. Zwłaszcza, że walczył 1v3. Tak że konkretnie się przypierdalasz.
Zgłoś
Avatar
jackalski 2018-06-21, 15:48 4
Tyle w temacie…

Zgłoś
Avatar
motci 2018-06-21, 16:10 2
@fiksat czekamy na filmik, w którym profesjonalnie rozkladasz 3 slabszych od siebie sebixów.

Na siłe probujesz udowodnic, że jestes jakims kurwa senseiem w sztukach walki. Ogarnij misiu, że ewidentnie gość nie chciał się bić i uzywał pewnie ułamka siły którą ma. Może nie jest zawodowcem, może jego 'kiedyś ćwiczyłem' sprowadza się do tego, że przyszedł na pierwszy trening i mu sie odechciało. Ale jak widać, wystarczyło, żeby obronić się przed 3-4 najebanymi pedałami. A co do krytyki jego skakania, biorąc po uwagę rozjebaną, szytą nogę to nawet nie skomentuje. Nie możesz być tak kurwa glupi zeby nie polączyć tych dwóch faktów. No ale moge się mylić...
Zgłoś
Avatar
c7cr 2018-06-21, 16:31
jackalski napisał/a:

Tyle w temacie…

Obrazek



Pominales fakt ze gosc byl juz po dwóch lujach i ledwo stał

Swoją drogą podziwiam debilizm, dostał raz, chwile potem drugi, a na końcu, czego niestety nie udało mi się nagrac, mial rozjebany nos. Widocznie obita morda mu nie starczyla
Zgłoś
Avatar
s................s 2018-06-21, 16:43
Cytat:

Cos sie pospinali i przemek odszedł. Wrócił z dwoma kolegami Przemkami i byli gotowi zajebać goscia.



Szkoda że jeszcze po mamusię nie pobiegł. Jak mnie takie pozbawione honoru pizdy żenują...
Zgłoś
Avatar
suchysongoful 2018-06-21, 17:56
Nie zesraj się z tej podniety
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2018-06-21, 18:49
no to komisyjnie Przemki wpierdol, w dyby i do celi.
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2018-06-21, 20:39
oglądałem kilka razy i nie widzę ,żeby ktoś tu komuś najebał no i chyba żaden nie ma pojęcia o biciu ani sebki ani Pan "bokser"
Zgłoś
Avatar
lutator997 2018-06-21, 23:51
Bielsko-Biała <3
Zgłoś
Avatar
jasefff 2018-06-22, 11:54
jackalski napisał/a:

Tyle w temacie…

Obrazek



Sam trochę trenowałem boks (2lata) i to jak ten typ ma ułożoną stopę nogi zakrocznej sugeruję, że chyba odpuścił po kilku treningach, na których uczy się chodzić (no chyba, że to na prawej miał te szwy i nie mógł inaczej jej kłaść). Do tego dołożyłbym ręce, jeżeli typ "trenował" tak jak sugeruje autor to powinien mieć zakodowane, że ręce trzyma się w górze.
Możecie mówić, że najebany itd ale to co wyniesiesz z salki zostaje. Pozycję przyjmujesz już automatycznie...
Zgłoś
Avatar
Momk 2018-06-22, 19:46
Stary pierdolisz takie bzdury że aż się zalogowałem
Ty chyba sam byłeś na 3 treningach, a na 4 trener tłumaczył że też można jebnąć prostego z odwrotnej pozycji, tak naprawdę pozycja nie ma znaczenia bo liczy się efekt. Ale łatwo się hejtuje siedząc cały dzień przed kompem i marszcząc freda , swoją drogą na ulicy są zupełnie inne emocje, i nikt nie porusza się jak na treningu. Także wyjdź na dwór i zobacz trochę prawdziwego świata.

Fiksat napisał/a:

Stary, za materiał własny, należy się pochwała, ale ten opis... Mam nadzieję, że to jakiś wyszukany sarkazm którego ja nie rozumiem, weź mnie oświeć, Ty uważasz że pizda zadająca lewy prosty z pozycji odwrotnej ma coś wspólnego z bokserem?

Obrazek

Do tego ten Twój nick... c7cr - czy Ty kurwa jesteś fanem piłki nożnej, wrzucasz tu jakąś pedałówę z pobliskiej stacji i uważasz, że jakaś cipa z filmiku jest kozakiem?

Weź mnie kurwa oświeć, kto tu komu wpierdolił i gdzie jest ten bokser bo ja nie wiem już czy świat mi tak bardzo odjechał, że za czymś nie nadążam czy się po prostu przypierdalam...

Serio weź mi wytłumacz kogo z tych cip ja mam podziwiać?

Zgłoś
Avatar
lucilla 2018-06-23, 0:00
Może i coś trenował, ale na pewno nie boks. Ciosy powinny wychodzić z nogi, poprzez biodro i bark. Typ skacze jak pojebany zamiast balansować na nogach. Zero pracy nóg. Może jakiś osiedlowy kickboxing ale nie boks. Pozdro 600 na rejonie.
Zgłoś