18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Sytuacja sprzed chwili, której byłem świadkiem. Grupa trzech przemków zaczepia typa na stacji benzynowej. Trochę podpity, z rozwalonym palcem u nogi. Na oko niegroźny. Sposób zaczepki mnie rozjebal.

Typ podszedł do faceta ze stacji i beknął mu w ryj. tak po prostu.
Tamten do niego wyjechal od razu, co on odpierdala i w ogole. Cos sie pospinali i przemek odszedł. Wrócił z dwoma kolegami Przemkami i byli gotowi zajebać goscia.

Na filmiku jest bardzo wyraźnie widac kto jest prowodyrem, a kto probuje unikąc ustawki. Nasz bohater podkreslal, ze nie chce sie bic.
Nie udało mi sie nagrac natomiast od począku tej sytuacji.


Jak dla mnie gosc jest bohaterem. Przykładem, ze mozna łatwo pokarac sebkow co po alkoholu mają godmode on. Tepic frajerstwo w czystej postaci. Niestety poniósł straty-godzinę temu miał założone 7 szwow na stopie-rozerwane, oraz drugi palec rozjebany.

Typ najebal 3 sebkom w sandałach. Z 7 szwami na palcu. Respect, Sir.

Zgłoś
Avatar
remi1982 2018-06-21, 1:22 1
W takiej sytuacji wystarczy jebnąć największemu sebkowi a reszta spierdoli. Zam z autopsji.
Zgłoś
Avatar
bartekmmm 2018-06-21, 1:28 10
remi1982 napisał/a:

W takiej sytuacji wystarczy jebnąć największemu sebkowi a reszta spierdoli. Zam z autopsji.


Jesteś spasionym Sebiksem?
Zgłoś
Avatar
Fiksat 2018-06-21, 1:40 67
Stary, za materiał własny, należy się pochwała, ale ten opis... Mam nadzieję, że to jakiś wyszukany sarkazm którego ja nie rozumiem, weź mnie oświeć, Ty uważasz że pizda zadająca lewy prosty z pozycji odwrotnej ma coś wspólnego z bokserem?



Do tego ten Twój nick... c7cr - czy Ty kurwa jesteś fanem piłki nożnej, wrzucasz tu jakąś pedałówę z pobliskiej stacji i uważasz, że jakaś cipa z filmiku jest kozakiem?

Weź mnie kurwa oświeć, kto tu komu wpierdolił i gdzie jest ten bokser bo ja nie wiem już czy świat mi tak bardzo odjechał, że za czymś nie nadążam czy się po prostu przypierdalam...

Serio weź mi wytłumacz kogo z tych cip ja mam podziwiać?
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-06-21, 7:33 11
Nowa definicja "srogiego wpierdolu".
Zgłoś
Avatar
masonski-cyklista 2018-06-21, 7:45 3
bokser hłe hłe, dobre.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-06-21, 7:53 1
dobry, własny materiał z naszego podwórka, piwko
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-06-21, 8:03 4
Ten "cios" w 0:17... chyba z parady gówności go wyniósł...

No ale chuj tam. Dam piwo bo materiał własny pomimo, że jest chujowy.
Zgłoś
Avatar
ozon2000 2018-06-21, 9:47 17
Kumam spinę o opis, bo jak przeczytałem, że "bokser" i że "srogi wpierdol" to nastawiałem się na naprawdę mocne pancze.
Na przyszłość, waż słowa, gdy tworzysz napięcie. Nie mów, że masz za sobą niesamowite jebanko, kiedy Solaris zwaliła Ci konia itd...

Mimo wszystko za materiał własny piwko i oby więcej takich tutaj
Zgłoś
Avatar
petru23 2018-06-21, 9:52 4
Od razu najebał. Klapsa dał jednemu i drugiemu a trzeciego ustawił do pionu
I nie bokser a raczej koleś który umie się bić. Tamci to machali łapkami jakby muchy odganiali.
Zgłoś
Avatar
s................s 2018-06-21, 10:08
cipa a nie bokser no chyba że go uczył gołota
Zgłoś
Avatar
C................s 2018-06-21, 10:10
@ up Ale od gołoty to ty się odczep.
Zgłoś
Avatar
przeme13 2018-06-21, 10:26 1
Od razu Przemki... Przemki to sloko chłopaki...
Zgłoś
Avatar
Nibzor 2018-06-21, 10:26
CO on kurwa? chodzi w pozycji czy kurwa żabki skacze? chujowy coś ten bokser jak nie umie się poruszać ani ściągnąć sebixa na strzał
Zgłoś
Avatar
Alonso 2018-06-21, 10:34 1
Nietrzeźwi podludzie zaopatrujący się w alkohol na stacji benzynowej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie