18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
3 wyjscia według ciapatego
beret93 • 2013-06-02, 21:30
Widać, że ci kozojebcy nawet sie nie kryja z tym co robia, ale nasi politycy jak i wiekszosc oglupionych obywateli tego nie widzi.
+ Niestety nie żyjemy w kraju Islamskim i tak KURWA ma zostać


YT
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-06-02, 21:37 2
Dobry żartowniś z niego
Zgłoś
Avatar
Inoquez 2013-06-02, 21:46 12
pasowałoby chujom pokazać wyjście butem w brodate ryło
Zgłoś
Avatar
JakiesGowno 2013-06-02, 21:51 30
z tymi kurwa brodatymi kozimi synami trzeba krótko i na temat wyjebać w ryj za takie gadanie i wypierdolić za granice polski. daje piwo żeby to znalazło sie jak najszybciej na głównej bo niektórzy na prwade nie widzą co sie dzieje.
Zgłoś
Avatar
GhostScarface 2013-06-02, 21:56 27
wybieram 3 wyjscie i wpierdalam sie na pełnej kurwie kopytami w tego ryżego śmierdzącego knura !!!
Zgłoś
Avatar
master0romus 2013-06-02, 21:57 98
Nie wiem jak to określić inaczej więc powiem wprost.. Wkurwił mnie dosadnie.. wpierdalają się tacy w nieswoje tereny, dostają domy i odpowiednie warunki, gdy są w potrzebie państwo w jakiś tam sposób ich wspiera , Warunki do życia mają dostateczne i właściwie nietykalność przez szerzącą się pierdoloną propagandę antyrasistowską. I taka kurwa wpierdala się z brudnymi butami na naszą ziemie za którą nasi dziadkowie oddawali życia szerząc hasło " Bóg , Honor, Ojczyzna" i jeszcze kurwa stawia warunki jawnie grożąc ?!! Powinniśmy skurwiela powiesić w najbardziej publicznym miejscu dla przykładu ... Wypierdalaj do swojego kraju. Tam będziesz mógł się jarać swoim bożkiem i ruchać każdą kozę na jaką się natkniesz... HUJ CI W DUPE KACAPIE !!
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-06-02, 21:58 15
ja tu widze jedno wyjscie , BANG BANG BANG KURWA 3 ciapatych mniej
Zgłoś
Avatar
PędzącyOsiołek 2013-06-02, 22:24
Niech wypierdalają do siebie !!! To moje zdanie , choć patrząc na historie , Chrześcijanie mordowali i nawracali ...
Co nie zmienia faktu , niech Wypierdalają !!!
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-06-02, 22:37 10
Polacy powinni dostać pozwolenie na zabijanie wyznawców gównianego islamu...
Zgłoś
Avatar
beret93 2013-06-02, 22:41 11
PędzącyOsiołek napisał/a:

Niech wypierdalają do siebie !!! To moje zdanie , choć patrząc na historie , Chrześcijanie mordowali i nawracali ...
Co nie zmienia faktu , niech Wypierdalają !!!



Prawda jak patrzec na historie. Chrześcijanie palili na stosach, nieśli krwawe krucjaty i skreślali tych, co się trochę wybijali, ale zobacz co sie dzieje obecnie. Nawet ostatnie wydarzenia w UK gdzie ginie żołnierz przez to bydło. A takich przykładów jest na pęczki. Jedynie co możemy zrobić w tej sytuacji to przekazywać informacje i nie dać sie ogłupić "religii pokoju"
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-06-02, 23:00 4
Szmatogłowy zajebał dowciapem, jak łysy grzywką o kant kuli.
Zgłoś
Avatar
skandal89 2013-06-02, 23:13 5
Przy następnych wyborach proponuję głosować na JKM. wtedy brudasy nie będą miały tu czego szukać, chyba, że wpierdolu.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-06-02, 23:14
Az krew sie we mnie zagotowala. oj kurwa, tylko sprobujcie brudasy
Zgłoś
Avatar
P................y 2013-06-02, 23:15 3
Oni trzymają się razem, Angole są podzieleni. Nawet jeśli większość się przebudzi to władza i służby publiczne dalej będą stawać przeciw swoim krnąbrnym obywatelom propagującym mowę nienawiści i przemoc wobec pokojowych muzułmanów.
Zgłoś
Avatar
robert357 2013-06-02, 23:15
Nie wiem jak wy, ale j jestem przygotowany.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie