18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
Avatar
35i 2020-11-08, 6:48 1
Halman napisał/a:

dlaczego nikt ich nie kocha poza innymi motocyklistami...


Za to, jak się już nawzajem kochają, to na zabój.
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-11-08, 7:58 58
Bez sensu ten opis. Przecież z filmu wynika, że kierowca wyprzedzającej ciężarówki zasłużył na butelkę na ryj a nawet murzyńskiego chuja w dupę. No i jeszcze szacun dla kierowcy skutera za celny strzał
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-11-08, 9:05 1
Barnellini napisał/a:

Bez sensu ten opis



Bez sensu to jest dwóch pedałów oczekujących dziecka... przede wszystkim to jakaś dalekowschodnia egzotyka i nie wiemy jaki to kraj i jak mają doprecyzowane przepisy o wyprzedzaniu i wymijaniu. A nawet jeśli to rzucanie butelką w celu wywołania urazu u kierowcy ciężarówki może doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji na drodze i jak dla mnie nie jest chwalebne ze strony "zmotocyklowanego" i to właśnie miałem na myśli.
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-11-08, 10:27 3
Halman napisał/a:

Bez sensu to jest dwóch pedałów oczekujących dziecka... przede wszystkim to jakaś dalekowschodnia egzotyka i nie wiemy jaki to kraj i jak mają doprecyzowane przepisy o wyprzedzaniu i wymijaniu. A nawet jeśli to rzucanie butelką w celu wywołania urazu u kierowcy ciężarówki może doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji na drodze i jak dla mnie nie jest chwalebne ze strony "zmotocyklowanego" i to właśnie miałem na myśli.



Raczej nie mają "doprecyzowane" w ustawie, że można jechać na czołowe jak ma się większy pojazd. Dalekowschodnia egzotyka powoduje, że taki jest zwyczaj ale również jej można przypisać butelkę która wpadła przez okno do kabiny

Pozdro
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-11-08, 11:02 6
Halman napisał/a:

Bez sensu to jest dwóch pedałów oczekujących dziecka... przede wszystkim to jakaś dalekowschodnia egzotyka i nie wiemy jaki to kraj i jak mają doprecyzowane przepisy o wyprzedzaniu i wymijaniu. A nawet jeśli to rzucanie butelką w celu wywołania urazu u kierowcy ciężarówki może doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji na drodze i jak dla mnie nie jest chwalebne ze strony "zmotocyklowanego" i to właśnie miałem na myśli.


Stary nie pierdol i nie wylewaj żali przez to ze sam się dziecka nie doczekasz. Kierowca to chuj a motocyklista to tez chuja ale mniejszy.
Zgłoś
Avatar
Romekburczymucha 2020-11-08, 14:02 9
Ktoś tu panicznie boi się motocykli, a na rowerku jeździsz już bez bocznych kółek?
Zgłoś
Avatar
chico35 2020-11-08, 17:36 2
halman ty jesteś niedorozwinięty jakiś?
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-11-08, 17:59
chico35 napisał/a:

halman ty jesteś niedorozwinięty jakiś?


a ty?
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-11-08, 18:11 1
chico35 napisał/a:

halman ty jesteś niedorozwinięty jakiś?



Tak- on jest wstrzymany umysłowo, co zresztą potwierdził odpowiadając pytaniem na pytanie:

Halman napisał/a:

a ty?



Zgłoś
Avatar
Halman 2020-11-08, 18:14
Salieri16000 napisał/a:

Tak- on jest wstrzymany umysłowo, co zresztą potwierdził odpowiadając pytaniem na pytanie:


słuchaj; zaproponowałem ci coś, ale może ci umknęło więc przypominam; sadistic.pl/dobrze-ze-sie-tylko-przeslizgnal-vt528258.htm5830257 wchodzisz w to?
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-11-08, 18:21 1
Halman napisał/a:

słuchaj; zaproponowałem ci coś, ale może ci umknęło więc przypominam; wchodzisz w to?



Przyznam szczerze, że nie widziałem wcześniej tego posta z linku i napiszę ci, że koło chuja mi lata, czy będziesz komentować moje posty czy nie. Jak widzisz nie cisnę z komentarzami pod każdym twoim filmikiem. Nie chce mi się już zwracać ci uwagi na błędy jakie popełniasz pisząc opisy, że już o ich bezsensie nie wspomnę- dlatego komentuję twoje wrzutki sporadycznie.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-11-08, 18:26 1
Salieri16000 napisał/a:

Przyznam szczerze, że nie widziałem wcześniej tego posta z linku i napiszę ci, że koło chuja mi lata, czy będziesz komentować moje posty czy nie. Jak widzisz nie cisnę z komentarzami pod każdym twoim filmikiem. Nie chce mi się już zwracać ci uwagi na błędy jakie popełniasz pisząc opisy, że już o ich bezsensie nie wspomnę- dlatego komentuję twoje wrzutki sporadycznie.


nie satysfakcjonuje mnie taka wymijająca odpowiedź; albo zawieszenie broni albo jedziemy po sobie, twój wybór.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-11-08, 22:00
Halman napisał/a:

nie satysfakcjonuje mnie taka wymijająca odpowiedź; albo zawieszenie broni albo jedziemy po sobie, twój wybór.


Halina może wolał byś zawieszenie fiuta?
Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2020-11-09, 0:22
Salieri16000 napisał/a:

Przyznam szczerze, że nie widziałem wcześniej tego posta z linku i napiszę ci, że koło chuja mi lata, czy będziesz komentować moje posty czy nie. Jak widzisz nie cisnę z komentarzami pod każdym twoim filmikiem. Nie chce mi się już zwracać ci uwagi na błędy jakie popełniasz pisząc opisy, że już o ich bezsensie nie wspomnę- dlatego komentuję twoje wrzutki sporadycznie.


Halman napisał/a:

nie satysfakcjonuje mnie taka wymijająca odpowiedź; albo zawieszenie broni albo jedziemy po sobie, twój wybór.


Jakie zawieszenie?
Przecież wtedy będzie tutaj wiało nudą
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie