18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Jager89 2012-12-16, 15:45 11
Kurwa piękne, piwko.
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2012-12-16, 16:03 6
wszystko ladnie, pieknie ale spojrzmy prawdzie w oczy, i tak zdechnie na raka
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2012-12-16, 16:04 2
Rano setka- rak śpi, do obiadu setka- rak śpi, pod wieczór pół litra - rak śpi najebany w 3 dupy. I tak codziennie, jest najebany że muchy nie skrzywdzi. A medycyna wciąż lekarstwa szuka
Zgłoś
Avatar
~Griszon 2012-12-16, 16:14 18
W tym kraju widać przykrą tendencję do zachwycania się nad poczynaniami umierających, bądź tych, którzy z jakichś powodów już nie żyją, a już w szczególności tych, którzy popełnili samobójstwo. Media nagłaśniają co wg nich jest ciekawsze, a niewątpliwie takowe osoby, o których wspomniałem w pierwszym zdaniu nadają się do upchnięcia w program danej stacji. Szkoda tylko, że nikt nie popatrzy jak to wygląda od strony muzycznej, słaby głos, a ze słabej piosenki ciężko jest zrobić coś ciekawego. W 2011 roku Elvis Presley zarobił 55 mln. dolarów, Marylin Monroe 27, John Lennon 12... i długo by jeszcze wymieniać. Na trupach, z tego co widać, nieźle się zarabia. Szkoda tylko, że obecnie żyjący wokaliści(stki), bądź też zespoły, którzy faktycznie zasługują na to aby ich docenić, zostają zepchnięci na bok i zastąpieni taką właśnie pożywką dla popierdoleńców bez gustu.
Żeby była jasność, nie mam nic przeciwko temu, żeby ktoś tworzył jeśli mu to sprawia przyjemność. Denerwuje mnie tylko przesadzony zachwyt nad powszedniejącą już przeciętnością i miernotą.
Zgłoś
Avatar
m................l 2012-12-16, 16:18 9
Nie doceniamy tego, co mamy - życia.

Jak dla mnie rak to najgorsza śmierć - diagnoza brzmi jak wyrok, i pozostaje tylko czekać aż się nie obudzi ze snu. Szacunek dla faceta za to, co zrobił - ja nie wiem czy w ogóle poradziłbym sobie psychicznie z okrutnym losem, a on nagrał piosenkę, tak jak chciał ...
Zgłoś
Avatar
Swka 2012-12-16, 17:37
Cudo...

Przeważnie ludzie co bardzo chcą żyć umierają, a Ci co powinni zginąć żyją... np. cygany, araby i politycy.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-12-16, 18:04 88
Cytat:

A ty co bys zrobil, wiedzac ze umierasz na raka?


na pewno nie marnował czasu i pomógł Polakom z problemem na Wiejskiej
Zgłoś
Avatar
j................s 2012-12-16, 18:25 2
A żyje jeszcze czy już umarł??
Zgłoś
Avatar
Schabik 2012-12-16, 18:34 5
nie przesadzajmy, głos jest całkiem w porządku
Zgłoś
Avatar
PKSdriver 2012-12-16, 18:36
co to robi na sadolu?!
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2012-12-16, 18:42 7
@PKSdriver Jest dostępne do obejrzenia, przygłupie. Pogódź się z tym, że świat nie składa się tylko z wypływających z trupa flaków i bab z kutasami.
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2012-12-16, 18:50 9
Sam byłem świadkiem nowotworowej choroby ojca i widziałem jak w przeciągu 7 miesięcy z postawnego 50cio latka ucieka powoli życie. Nawet wrogowi nie życzę takich męczarni - dobrze, że chociaż zmarł spokojnie we śnie ... ale nadzieję miał do końca.

Młodego chłopa szkoda - tym bardziej, że wie o nieuchronnie zbliżającym się końcu i o tym, że nie ma dla niego już nadziei a leczenie zostanie przerwane ... musi mieć zajebiście silną psychę - większość tutejszych sadolowych kozaków może mu tego tylko zazdrości. No ale cóż - życie - tylko najbardziej wkurwia to, że do tej pory nie zostało wynalezione lekarstwo na raka czy inne "nieuleczalne" gówno. Lekarstwo pewnie jest, tylko przecież wiadomo - bardziej się opłaca leczyć, niż wyleczyć. Tak ten chujowy świat jest zbudowany ...
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2012-12-16, 18:50 2
Możesz być zakurwiście uzdolnionym muzykiem, ale i tak nikt cię nie zauważy o ile nie jesteś małą dziewczynką albo umierającym nastolatkiem i nie zaśpiewasz jakiegoś ckliwego kawałka ...
Zgłoś
Avatar
chmielu666 2012-12-16, 19:04
m3n74l napisał/a:


Jak dla mnie rak to najgorsza śmierć - diagnoza brzmi jak wyrok, i pozostaje tylko czekać aż się nie obudzi ze snu. .


Wolałbym dowiedzieć się ,że mam raka niż np pląsawicę Huntingtona
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie