18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
Avatar
Machol 2017-11-19, 18:18 12
@AleDlaczego tak się przypierdalasz?
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-11-19, 18:25 1
Machol,

Bo mogę.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-11-19, 18:25 3
FalconNam napisał/a:

Geniusz a nie debilizm, tylko za wcześnie drzwi otwarte


Nie no racja. Lepiej zrobić hasz komorę, zajebać tapicerkę dymem i spalić kilkanaście gramów na to niż wyjarać wspólnie jednego blanta poza samochodem.
Zgłoś
Avatar
szaman1991 2017-11-19, 19:04 2
Ale mam z was skurwysyny beke
Zgłoś
Avatar
Vavato 2017-11-19, 19:09 26
AleDlaczego

Mam magistra z Biomechaniki, pracuję jako projektant przy urządzeniach mechanicznych, hydraulicznych, mam doświadczenie w automotive oraz white goods. Miałem okazję pracować przy projektach dla Skody, BMW, Porsche, Volvo, PSA. Zapewne brałem udział również w projektowaniu autobusu Volvo, którym codziennie dojeżdzasz do mamusi na kotleta, także nie mów mi kurwa, że jestem szympansem bo spaliłem w życiu kilka blantów.

Powinieneś sam spróbować, bo masz wyraźnie spięte zwieracze odbytu. Wiem coś o tym, uczyłem się anatomii i widać ewidentnie, że stolec napiera Ci na pień mózgu.
Zgłoś
Avatar
bastolinii 2017-11-19, 19:20 1
Jebane ćpuny!
Zgłoś
Avatar
ziembix 2017-11-19, 20:02 1
Jakim kurwa cpaniu !?!?!??!? Ziolo pala
Zgłoś
Avatar
WielkiKrasnal 2017-11-19, 20:42
No ćpuny jedne oni po tej trawie tylko sie po mordach leją, krzyczą i syf ogólny robią po miastach to o pseudokiboli chodzi prawda?
Zgłoś
Avatar
FalconNam 2017-11-19, 21:58
Velture, czasami warto zaszaleć, by było co wspominać, monotonia to najgorsze co może w życiu być
Zgłoś
Avatar
-................- 2017-11-20, 0:28 2
Vavato nie ciśnij tak po AleDlaczego. To bezcelowe. Ten misiek podobnie jak kilku innych wyrabia sobie po prostu wartość konta internetowego do sprzedaży za grube pieniądze fabrykom trolli.
Zgłoś
Avatar
Kickbokser 2017-11-20, 11:59
Vavato napisał/a:

AleDlaczego

Mam magistra z Biomechaniki, pracuję jako projektant przy urządzeniach mechanicznych, hydraulicznych, mam doświadczenie w automotive oraz white goods. Miałem okazję pracować przy projektach dla Skody, BMW, Porsche, Volvo, PSA. Zapewne brałem udział również w projektowaniu autobusu Volvo, którym codziennie dojeżdzasz do mamusi na kotleta, także nie mów mi kurwa, że jestem szympansem bo spaliłem w życiu kilka blantów.

Powinieneś sam spróbować, bo masz wyraźnie spięte zwieracze odbytu. Wiem coś o tym, uczyłem się anatomii i widać ewidentnie, że stolec napiera Ci na pień mózgu.


Zgłoś
Avatar
grrronek 2017-11-20, 20:39
Kosmodysk napisał/a:

Tak zadymić i od razu wietrzyć, co za marnowanie.


Tak zwane marnotrawstwo:)
Zgłoś