18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (14) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:43
Avatar
bober93 2015-10-13, 18:04 16
Pierwsza akcja:
"Twoja wina czy nasza?"

Kolor włosów chyba wszystkim wiadomy.
Zgłoś
Avatar
krzyks 2015-10-13, 18:24 8
"Twoja wina, czy nasza" - uratowałeś mi wieczór, a tak serio, to kierowca niemota - kurwa, chyba chciał w nich wjechać...... zero reakcji, baba się wcześniej darła, niż on zareagował.... czyli jedno głupio gada, drugie głupio jeździ. "Stój, co Ty robisz" ... to już szeptem, hehehe.... i fakt - kurwa po chuj się ruszał? 1:45 Wrocław Leśnica, wyjazd z Dolnobrzeskiej w Średzką do centrum... reszta bez komentarza, ot - codzienność.
.
.
Za akcje u nas piwko, ruskie klimaty są już po prostu nudne....
Zgłoś
Avatar
TamGdzies 2015-10-13, 18:39 1
1:54 ...pewnie na żółtym napieprzał

2:28... samochód z przodu hamuje, a ten gaz wciska..

2:40 miga czerwone przed torami... można jechać? bo sam nie wiem, co to oznacza..?(ten sygnał) ? poważnie...

5:33 ..gość chujowo zjechał... ale kierowca tira mógł zacząć hamować kilka sekund wcześniej i trąbić.. a nie 5m przed..

..no, może busa..

6:35 ..tiry to wszędzie się pchają..
Zgłoś
Avatar
grubystefan 2015-10-13, 18:41 1
Gdzie nam do ruskich Spodziewałem się większych atrakcji!
Zgłoś
Avatar
TamGdzies 2015-10-13, 18:42 1
6:50... masz motocykl to się ciesz... ale nie narażaj innych..
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2015-10-13, 19:06
Przeżył ktoś?
Zgłoś
Avatar
4x4offroad 2015-10-13, 20:00 3
@ TamGdzieś
ty tak serio? cofnij sobie do 6:50 przeanalizuj sytuacje.
Zgłoś
Avatar
szogunek 2015-10-13, 20:00
motocyklista z 6:40 pewno kombinezon juz mial pelen, a w 7:40 piekne piruety robil, zastanawiam sie tylko, co oni kurwa mysleli? ze gdzie sa na dzikim zachodzie, czy w dzikiej rosji?
Zgłoś
Avatar
asco 2015-10-13, 20:30 1
krzyks napisał/a:

"Twoja wina, czy nasza" - uratowałeś mi wieczór, a tak serio, to kierowca niemota - kurwa, chyba chciał w nich wjechać...... zero reakcji, baba się wcześniej darła, niż on zareagował.... czyli jedno głupio gada, drugie głupio jeździ. "Stój, co Ty robisz" ... to już szeptem, hehehe.... i fakt - kurwa po chuj się ruszał? 1:45 Wrocław Leśnica, wyjazd z Dolnobrzeskiej w Średzką do centrum... reszta bez komentarza, ot - codzienność.
.
.
Za akcje u nas piwko, ruskie klimaty są już po prostu nudne....



Obstawiam, że po prostu chciał naderwać zderzak. Dodatkowa kasa w kieszeni zawsze spoko
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2015-10-13, 20:31
Oooooo, moje okolice - Rzeszów, Przeworsk Pozdrowienia dla kierowców z Podkarpacia
P.S. do kierowcy z Leżajska - Jak mi jeszcze raz wymusisz (tak jak dzisiaj pod Orlenem w Głuchowie na E4), to Ci Panie Szanowny Przypierdolę... w auto i w mordę
Dobranoc, SZEROKOŚCI
Zgłoś
Avatar
Yeebunny 2015-10-13, 20:53
o w 1.41 Białystok
Zgłoś
Avatar
CichaWoda 2015-10-13, 20:55
motocyklista pewnie długo się zastanawiał jakim cudem żyje
Zgłoś
Avatar
Catar 2015-10-13, 20:56 2
'Włączamy niskie Ceeenyyy'
Zgłoś
Avatar
Edek Łomiarz 2015-10-13, 21:04
Pierwsza akcja to Elbląg i jedno z 2 skrzyżowań, które zostały przebudowane ze względu na rozbudowę widocznego na filmie centrum handlowego. I wiecie co? Mądre głowy w urzędzie wymyśliły że zrobią oba skrzyżowania łudząco podobne do ronda, ale z zasadami zwykłego skrzyżowania, czyli odwrotnymi do sugerowanego kształtem i ruchem okrężnym ronda. I jaki jest tego skutek? Walą się tam non stop. Jak ktoś ma trochę kasy, to polecam otworzyć obok zakład blacharski - klientów ma gwarantowanych.
Zgłoś