18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (14) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:43
Avatar
ePeeL 2016-01-05, 17:45 1
Zostawiam piwko za pana w 6:00 co zajebał motocykliście. Nie dość, że kutas na motocyklu niecierpliwy to jeszcze wyprzedza tam gdzie nie można.
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2016-01-05, 17:57 2
Te z zimy to skutki jazdy na letnich oponkach przesmiagalem tak jeden sezon, w sumie powyzej 50kmh juz auto tracilo wgl jaka kolwiek przyeczpnosc.. a na zimowkach latam grubo po 70-100kmh i nic
Zgłoś
Avatar
Bandi99 2016-01-05, 18:25 4
Z tym autobusem to kierowca przesadził, a kierujący motocyklem nikomu nie powie ze nie ma szczescia
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2016-01-05, 18:29 5
@MaczoJuh to samo miałem pisać, nie wyobrażam sobie żeby na zimówkach zarzuciło mnie jadąc prosto, tak jak kilku agentów na tym filmiku. Te wypadki są spowodowane nie warunkami, a kompletną głupotą, bo trzeba być debilem żeby na taki śnieg wyjechać na letnich, jeszcze takim np punciakiem, z oponkami cienkimi jak w rowerze
Zgłoś
Avatar
qismo1 2016-01-05, 18:43 11
Igorek95 napisał/a:

@MaczoJuh to samo miałem pisać, nie wyobrażam sobie żeby na zimówkach zarzuciło mnie jadąc prosto, tak jak kilku agentów na tym filmiku. Te wypadki są spowodowane nie warunkami, a kompletną głupotą, bo trzeba być debilem żeby na taki śnieg wyjechać na letnich, jeszcze takim np punciakiem, z oponkami cienkimi jak w rowerze



No to widać mało jeździcie... Jeżeli opona nagle najeżdża na powierzchnie o całkiem innej przyczepności to nawet nie wiecie kiedy zarzuci autem.
Sytuacja z 0:33. Jedziesz po asfalcie, co prawda mokrym czy zaśnieżonym, ale w każdym razie "czarny asfalt", a nagle najeżdżasz na taką "plamę" śniegu czy tego błota śnieżnego. I jeżeli z na lewym kole będzie większa przyczepność niż na prawym to auto zacznie spierdalać na boki. A czy się umie auto wyprowadzić to już kwestia umiejętności. Bo ktoś z tej sytuacji z 0:33 nie wyszedł cało tym puntem, corsą czy co to jest, a kierowca auta z kamerką wyprowadził auto.

Opony zimowe dają dużo, ale
MaczoJuh napisał/a:

a na zimowkach latam grubo po 70-100kmh i nic

to chyba nie wiem po jakiej drodze, bo mam wrażenie, że tata nie pozwala siedzieć z przodu, a co dopiero za kółkiem.
Zgłoś
Avatar
motorcycleman 2016-01-05, 18:45 7
@Igorek95 akurat cienkie oponki to na śniegu zaleta
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2016-01-05, 18:47
@qismo jeśli ktoś nie ogarnia i jedzie z pedałem gazu wciśniętym mocniej, niż w danym momencie może, to faktycznie jedno koło traci przyczepność i dupa, opony nie pomogą. To co napisałem wyżej, było pisane z perspektywy ludzi z wyobraźnią
@motorcycleman oj mam inne zdanie w tym temacie
Zgłoś
Avatar
kocyk8000 2016-01-05, 18:51 1
co do tych zimowych opon, to sam kupilem rok temu nowe zimowe michelin na lato nie zmienialem bo mi nie szkoda. Mocno sie nie zuzyly a latem to i po 190km/h sie na nich latalo i zajebiscie sie drogi trzymaly. Zaraz poleca chejty ze tak wolno, szybciej nie jezdzilem bo mi mojego 1.9cdti szkoda katowac na wysokich obrotach
Zgłoś
Avatar
Donmenello 2016-01-05, 19:23
4:40
Gość z seata powinien się pozbyć prawa jazdy + potężny wpierdol za ucieczkę z miejsca zdarzenia, które niewątpliwie spowodował.
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2016-01-05, 19:42
Chyba jakaś epidemia ślepoty panuje. Patrzeć kurwa co się dzieje wokół nas na drodze, a nie patrzeć na wprost i chuj z tym, co obok, albo za nami...
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2016-01-05, 19:50 5
@qismo1
Co ty gadasz ? Igorek ma tutaj racje... nie wpierdalasz pedalu gazu na maxa, jak sie da hamujesz biegami, nie pedalem.
Tak masz racje, najezdzajac na inna powierzchnie tracimy przyczepnosc, ale trzeba byc mega pizda, zeby w takiej sytuacji agresywnie kontrowac kierownica czy dawac ostro w pizde ... Jak sie zdalo prawko i przyszla pierwsza zima, to sie przelatalo troche 'bokiem' i serio to duzo daje... irytujacy jest fakt, ze lekki snieg paralizuje tak duza ilosc kierowcow... na prostej w miare ogarnietej drodze (czasem lepiej jak sie swiezy snieg 'bardziej sie klei') smialo mozna te 80kmh jechac, nie 40...
Zgłoś
Avatar
Spikeel 2016-01-05, 19:53 5
6:43 Komentarz z radio akurat
Zgłoś
Avatar
Dziad_Inżynier 2016-01-05, 20:11
ePeeL napisał/a:

Zostawiam piwko za pana w 6:00 co zajebał motocykliście. Nie dość, że kutas na motocyklu niecierpliwy to jeszcze wyprzedza tam gdzie nie można.


Ale wiesz, że taka jazda jak jego nie jest łamaniem przepisów? Fakt, jakby zwolnił widząc przerwę ("Hmmm a może kurwa tam jest skrzyżowanie? Nie no chuj, jadę"), to by kózka nie płakała, ale wina jest kierowcy samochodu.

Co do reszty - jak ładnie widać nieogarnięcie i bezmyślność ludzi, jakby kurwa lusterka mieli na ozdobę. Co do pana w 1:40, to mam wrażenie, że celowo stuknął tą beemke, ale bardzo dobrze, niech sie chujaszek nauczy korzystać z ronda.
Zgłoś
Avatar
KlapkiKubota 2016-01-05, 20:20
Co ten biały Man zrobił temu ciągnikowi?
Zgłoś