18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Cholerka. Jako że lubię łączyć fakty, połączyłem kolejne i szczerze jestem w szoku do jakich wniosków dochodzę...
Wchodzę dziś na wykop a tam:
3obieg.pl/londyn-koniec-wolnosci
Inwigilacja w 100% każdego Londyńczyka pod pretekstem terroryzmu, kontroli multikulti.
Dlaczego ludzie się godzą? Po atakach terrorystycznych, atakach na obywateli chcą bezpieczeństwa.
Teraz do sedna...
Unia chciała wprowadzenia ACTA które umożliwiałby między innymi szczegółową kontrolę KAŻDEGO obywatela - zero prywatności. Ludzie się zbuntowali dość znacznie i na szczęście opanowano sprawę.
Dlaczego mam wrażenie że uchodźcy którzy są przyjmowani, robią głównie bajzel w państwie i przeróżne ataki "buntu". Czy aby nie o to chodzi? Gdy będzie zagrożenie bezpieczeństwa obywatela (namnoży się ich tu wielu jak w Anglii), takie zmiany prawa jakie odbyły się w Wielkiej Brytanii nie będą źle postrzegane a raczej bardzo pozytywnie - Państwo będzie się nami opiekować poprzez inwigilację... Nie chcąc terroryzmu, sami się na to zgodzimy gdy będziemy obawiać się o własne życie w biały dzień, jak to już w historii było.
Zgłoś
Avatar
tetrahydrooo 2015-10-25, 23:07
w tym drugim filmiku, chyba chce powiedzieć, relax it's a prank kawalarz jebany
Zgłoś
Avatar
Stnq 2015-10-26, 0:29
@eunstachy - ja nie robię nic złego a i tak mam w cholerę przeciwko inwigilacji - bo jak mi się zachce zrobić coś złego, to będę miał trudniej
Zgłoś
Avatar
kilaz91 2015-10-26, 10:34
@saves, @pietras_ja - bystrzachy z Was skoro od razu wszystko wiecie Dzielę się tym na co sam wpadłem, tworząc sensowną dyskusję odbiegającą od standardowych "bab z kutasem" czy kopiuj/wklej z joemonster, kwejk czy wykop
@saves - masz rację, historia nie raz to pokazała że trzeba zrobić zagrożenie by móc później wziąć obywateli w swoje skrzydła aczkolwiek ja stworzyłem dowiązanie do aktualnych faktów. Zresztą, popatrzcie na swoje posty - ja tam nie widzę nic Waszego poza jakimiś dennymi kawałami więc zanim zaczniesz komuś coś wytykać, popatrz wcześniej na siebie
Zgłoś
Avatar
jankiel 2015-10-26, 11:22
Ja zwróciłem uwagę na jeszcze jeden szczegół, zauważyliście że zachowanie kanclerz jest generalnie destrukcyjne dla jej państwa i unii? Ja osobiście zastanawiam się jaki z tym związek ma fakt podsłuchiwania Merkel przez USA i to że ta sprawa tak jak nagle wybuchła tak samo nagle ucichła.
Zgłoś
Avatar
NN93 2015-10-26, 15:54 2
No dokładnie!! coś tu się nie zgadza nie? czemu europa wiąże sobie pentelke wokół szyi?
Otóż prosze poczytać o rodzinach Rothschildów i Rockefellerów, o kontroli praktycznie wszystkich banków centralnych z wyjątkiem dosłownie paru, o wprowadzeniu NWO nowego porządku świata. Tych, których nazywacie rządzącymi oni nazywają marionetkami. Chodzi o stworzenie bloków państw a następnie połączenie ich w jedna całość. Ponadto Rothschildowie finansują islamistów chcą zeby tu przyjezdzali żeby osłabić europe, zeby nikt nie czuł szczegolnych wiezi, przynaleznosci. doslownie multikulti ., długo by opowiadać ale naprawde polecam bocianom którzy myślą że są pępkiem świata, że telewizja mówi prawde, że Bill Gates jest najbogatszym człowiekiem na swiecie .. W rzeczywistości rządzi się zza kurtyny
Zgłoś