18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
krishna 2013-08-26, 1:49 90
Co prawda to prawda, śpiewać to on nie potrafi...
Zgłoś
Avatar
mansonszatan 2013-08-26, 1:50 4
A ja mam na to wszystko wyjebane i chuj.
Zgłoś
Avatar
dex6969 2013-08-26, 1:55 164
#UP

Tutaj Panie i Panowie kolejny przykład żałosnego zachowania. Dopóki Tobie się nie dzieje krzywda to masz "wyjebane i chuj". Tutaj nie chodzi o sama akcje jutuberów lecz o to, że chcą kogoś karać za swoją opinie ( wolność słowa ) Czasami trzeba się dopatrywać znaczenia a nie patrzeć na coś z góry Ty bezmózgi planktonie.
Zgłoś
Avatar
C................r 2013-08-26, 2:05 27
dex6969 napisał/a:

#UP

Tutaj Panie i Panowie kolejny przykład żałosnego zachowania. Dopóki Tobie się nie dzieje krzywda to masz "wyjebane i chuj". Tutaj nie chodzi o sama akcje jutuberów lecz o to, że chcą kogoś karać za swoją opinie ( wolność słowa ) Czasami trzeba się dopatrywać znaczenia a nie patrzeć na coś z góry Ty bezmózgi planktonie.



a teraz spójrz na to z innej strony. tak wiadomo każdy ma prawo do swojego zdania i może mówić co chce, tyle że tego gotującego człowieczka z pedalskim głosikiem ogląda tam kilkaset tysięcy gimbusów, ludzi normalnych itp itd i może wśród nich są ludzie, którzy np nie jedli wyrobów danej firmy. A powszechnie wiadomo że w internetach przeważnie są ludzie podążający jak stado baranów za jakimś tam wybranym przez nich guru i modą - czy to pociski na ciapaczków, czy tam maćki z klanu, więc dlaczego jakaś firma która latami pracowała na swoją renomę ma teraz tracić bo jakiemuś pedałkowi który myśli że upichci jakieś gówno i wrzuci na yt nie zasmakował ich wyrób?
Zgłoś
Avatar
dabster 2013-08-26, 2:07 12
Powiedzcie mi co jest nie tak z firmą Sokołów w tym przypadku, bo nie mam zamiaru oglądać tego błazna ani reszty tzw jutuberów
Zgłoś
Avatar
mansonszatan 2013-08-26, 2:08 6
Wolność słowa wolnością, ale stwierdzenie, że po zjedzeniu danego produktu będzie się świecić w nocy już pod wolność słowa nie podchodzi.

I żeby nie było nie bronię tutaj Sokołowa ani nie mam nic do Kocham Gotować.
Zgłoś
Avatar
Yoszumi 2013-08-26, 2:24 22
dabster napisał/a:

Powiedzcie mi co jest nie tak z firmą Sokołów w tym przypadku, bo nie mam zamiaru oglądać tego błazna ani reszty tzw jutuberów



Ogólnie chodzi o to, że Piotr Ogiński (paei100) kupił tatar firmy Sokołów oraz zrobił tatar ze świeżego mięsa po czym obydwa usmażył. Tatar, który przygotował i usmażył Piotrek zmienił kolor co jest normalne, ale tatar z Sokołowa po usmażeniu pozostał różowy itd. Zrobił zdjęcie obu tatarów i wrzucił zdjęcie na profil Sokołowa na fejsie i podpisał "Zrobiłem test" czy coś w tym stylu. Sokołów oczywiście wkurwiony pozwał Piotrka do sądu i wymaga aby zapłacił 150tyś złoty na fundacje Anny Dymnej bodajże.
To tak w skrócie
Zgłoś
Avatar
T................z 2013-08-26, 2:31 6
Tak kurwa ludzie więcej, skąd ja kurwa wiedziałem, że ktoś to wrzuci. Ludzie no kurwa no... Cokolwiek wyjdzie na YT, od razu będziecie wrzucać?

edit. zresztą jebać
Zgłoś
Avatar
Fole 2013-08-26, 2:33
Piwko za Kamień Pomorski
Zgłoś
Avatar
MówięPrawdę 2013-08-26, 2:44 26
jaka wiocha. Ja pierdole!!! Kogo interesuje konflikt jakiś downów z rzeźnią. Te vlogi i vlogerzy są chujowi, a sprawa interesująca jak fabuła trudnych spraw
Zgłoś
Avatar
606 2013-08-26, 5:12 2
Ile wam skoczyło subskrybentów dzięki poparciu tego domorosłego kiepskiego kucharzyny?
Wszystko dla "fejmu" w sieci i kasy. Ja pierdolę.
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-08-26, 6:54 2
a ja jestem jak najbardziej za tym zeby sokolowa i caly taki kurwa podobny syf wjebac do pieca i spalic.
kupilem ostatnio jakies pierodlone mieso mielone w lidlu w twardym opakowaniu pomielone jak spagetti a po usmazeniu mialem kurwa wode na patelni.
Zgłoś
Avatar
profil22 2013-08-26, 8:10 2
Pamiętam czasy kiedy "Zakłady mięsne w sokołowie" robiły zajebiste wędliny, ale nie były tak sławne i upadły (same?) później przekształcili to w zakłady chemiczne "Sokołów" i sprzedawali z zyskiem w całej polsce i nie tylko i się opłaca i firma działa już nie upada... magia tylko te tatatry też magiczne
Zgłoś
Avatar
MichaU 2013-08-26, 8:16 1
Dajcie mi maść na ból uszu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie