18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Afera w Teatrze Narodowym
Halman • 2013-11-15, 9:26


Z widowni słychać było krzyki: Wstyd! Hańba! Dość! To jest Teatr Narodowy! Z kolei reżyser wykrzykiwał w stronę widzów: Wynoście się stąd!

Poszło o markowany akt seksualny na scenie z udziałem Globisza i Segdy. Przedstawienie zostało przerwane.


Nie pobzykał sobie przez spodnie.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-11-15, 9:32 11
Tak samo zaczynali Naziści . Najpierw zawłaszczanie kultury w imię swoich wartości. Później przyjdzie czas na czystki etniczne/ideologiczne. Zaczyna się era Polskiego faszyzmu.
Zgłoś
Avatar
Lemurzasty 2013-11-15, 9:44 224
@McMenel Nie wiedziałem, że w squacie macie internet. Przestańcie się tam narkotyzować, bo wszędzie faszystów widzicie.
Zgłoś
Avatar
djpolb 2013-11-15, 9:54 22
Zgłoś
Avatar
takija 2013-11-15, 9:58 6
Zamiast jebnąć sobie po mesku to drą sie jak pizdy na ulicy.
Zgłoś
Avatar
drukarka666 2013-11-15, 10:03 11
Tu hańba, bo chciał reżyser chciał coś przedstawić
Tam hańba, bo umarł. youtube.com/watch?v=0HxzqnOLii8
Jeszcze indziej hańba youtube.com/watch?v=UV3F3CrC7p0

Czy w naszym kraju jest jakaś grupa, która na wzór Koheleta chce stworzyć jakąś marną księgę?
Zgłoś
Avatar
seboisa 2013-11-15, 10:16 43
Jebane owce, jakiś baran zaczął wydawać z siebie bliżej nieokreślone wypociny. A reszta stada jak ci idioci meee. Wiem, że istnieją ludzie dla których teatr to świętość i oczekują klasyków w ich klasycznej reżyserii. Ale to jest przesada idę na coś co jest do dupy, po cichutku wychodzę w trakcie antraktu i każdemu odradza wybór. A nie jak jebany niedorozwój dre jape. Nie chce się czepiać ale po głosie był to osoby w wieku uprawnionym do emerytury. Co już zapomnieli jak byli młodzi? Dzieci to im w kapustach rosły? NOŻ KURWAAAA.....
Zgłoś
Avatar
c................s 2013-11-15, 10:16 6
Ja pierdolę, z komórką do teatru i filmować. Ja pierdolę.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-11-15, 10:17 5
W Romie na "Hair" w środku przedstawienia dziewczyny zrzucały z siebie wszystko (nie licząc nieletnich te wystawiały tylko cycuszki). Ostatnia piosenka tuż przed przerwą. Kto był ten widział. A było na co popatrzeć!
Zgłoś
Avatar
garota 2013-11-15, 10:20 12
A jak araby bojkotują nieprzychylne im wydarzenia to płaczecie jak smutne pizdy. A jak nasi to robią to jest dobrze. Szkoda że mnie tam nie było, byłbym jedynym który by wstał i krzyknął "nie podoba się wam to wypierdalać do domu radia słuchać". Wyobrażam sobie co by się po tym zaczęło tam dziać.
Zgłoś
Avatar
ran.dom.setup 2013-11-15, 10:41
hanba? nie wazne jak dobry wystep. szacunek trzeba miec... hejterstwo sie juz nawet do teatru przenioslo :d na litosc boska wyganiajcie starych z pokoju jak wlaczacie sadistica. za duzo sie ucza gimbazyjnego jezyka lol
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-11-15, 11:45 16
Lemurzasty napisał/a:

@McMenel Nie wiedziałem, że w squacie macie internet. Przestańcie się tam narkotyzować, bo wszędzie faszystów widzicie.


Tia A czymże jest faszyzm jeżeli nie narzucaniem woli danej grupy na poglądy innych. Jak kurwa coś się nie podoba to kurwa nie oglądaj. Rozpierdala mnie ta faszystowska logika że my mamy taką moralność i ona jest nadrzędna więc wszyscy powinni ją przyjąć. A takiego chuja. Nie podoba się to nie bierz udziału. To iż ty masz takie poglądu jakie masz nie oznacza iż możesz narzucać je innym. I kurwa nie jestem lewakiem. Jestem człowiekiem który myśli logicznie i żyje wg zasady "żyj jak chcesz i pozwól żyć jak chcą innym". Mi nie podoba się w chuj rzeczy jak sztuka nowoczesna , disco polo , większość popularnej muzyki ale kurwa nie idę na koncert jakiejś Shazzy i nie przerywam go w imię mojej estetyki i moralności. Nie jestem faszystą.
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-11-15, 11:57 5
Po tym można poznać chujowego reżysera.

Jak się nie ma co pokazać, to się pokazuje seks, bo tym się każde bydło zachwyci.
Zgłoś
Avatar
Websterthe1 2013-11-15, 12:05 12
Wycieczka radia maryja do teatru Bulwersują sie bo sami by poruchali ale nie mogą.
Zgłoś
Avatar
Crossblade 2013-11-15, 15:10 16
markowanie męskiego aktu w teatrze to nic innego jak pedalstwo...czyli dla mnie wstyd i hańba w miejsc gdzie dba się o kulturę...nie rozumiem wszystkich wpisów powyżej...czy na sadisticu też zaczynają już rządzić cioty ? Łykacie kulturę z zachodu jak młode palikany. Przed chwilą widziałem tutaj filmik jak jakieś gnojki wycierały sobie buty szalikiem z naszym godłem narodowym...na takie coś jest 1) parafraf 2) ostry wpierdol
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie