18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Zontas 2020-11-29, 11:16
Tak na marginesie, to nie Kia Sportage tylko Carens.
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2020-11-29, 11:16 4
Ty się kurwa nie przejmuj tym, że ktoś ci chciał dopierdolić, tylko tym, że wozisz swoja lochę na śmieciowe żarcie do McD i hodujesz tucznika.
Zgłoś
Avatar
Tulkas 2020-11-29, 11:26
Kriski napisał/a:

@plastikc @pralpunkt,
Albo jesteście debilami albo udajecie, tak czy inaczej nie świadczy to o was dobrze.
Reszta "komentatorów" pewnie ma czarny pas w bierki i napierdoliła by agresorowi, sorry napierdziała.



przecież to Toxic Fucker, a on już nie żyje
Zgłoś
Avatar
tarpan 2020-11-29, 11:40 1
Przecież miałeś go już na widelcu. Trzeba było pierdolnąć pajaca. Wyjebałby ze 3 salta w powietrzu to by spokorniał.
Zgłoś
Avatar
Aleo 2020-11-29, 12:32
Było go bezkarnie najebać chuja jebanego
Zgłoś
Avatar
przemod5 2020-11-29, 12:45 1
mlekozklasa napisał/a:

Kierowca z KaNSas. Popytajcie jego kumpli z KaLIfornii. Na pewno się znają!



To nie Kalofornia tylko KLIwland
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2020-11-29, 12:58 1
Podziwiam ludzi, tak nieszanujących własnego czasu, żeby takie cyrki odstawiać jak jeżdżenie za kimś i jakieś dziwne akcje. Nawet jak nagrywający coś odwalił, to od tego jest policja. A jak maczo wpada w histerię i chce pół miasta rozjebać bo ktoś mu coś pokazał, paluszek, język czy chuj wie co, to nieopanowana pizda z niego, a nie żaden twardziel.
Zgłoś
Avatar
z................e 2020-11-29, 13:24
po chuju kia sportage
Zgłoś
Avatar
A................r 2020-11-29, 13:24
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Mam nadzieję, że kiedyś trafisz na mnie cwaniaczku
Ale oczywiście gazu pieprzowego na stanie nie miał.... ja pierdolę, jak mozna się tłuc autem po Polszy bez gazu w aucie??



ja miałem gaz ale zrobiłem sobie z niego anal pluga i już nie mam
Zgłoś
Avatar
Suspens 2020-11-29, 13:28 3
Czemu audio urywa się w momencie widoku na zle zaparkowane auto, potem przyspieszenie i audio wraca dopiero jak locha i agresor wrzeszcza? Cos chyba Panie autor przed nami ukrywasz...
Zgłoś
Avatar
jazeck 2020-11-29, 14:11
Nagranie masz, tablice masz, do ubezpieczyciela. Na policję, tam też po numerze rej. znajdą go.
Oj.... to N.Sącz... "stan umysłu".
Zgłoś
Avatar
Marco_Zg 2020-11-29, 14:29
Gościu urodzony z przypadku..Nie ten co opisuje. znaczy się. Na brak mózgu nie ma tabletki.

Jakieś funkcje motoryczne na poziomie pantofelka ma. Czyli odpowiedzialne za sranie, szczanie etc.
Zgłoś
Avatar
radek225 2020-11-29, 14:40 4
Suspens napisał/a:

Czemu audio urywa się w momencie widoku na zle zaparkowane auto, potem przyspieszenie i audio wraca dopiero jak locha i agresor wrzeszcza? Cos chyba Panie autor przed nami ukrywasz...



Rebeliant napisał/a:

Jebane ścierwo, ale ni chuja nie uwierzę, że pizdolina zza kierownicy nie krzyknęła coś przez okno, raczej wulgarnego i się potem zdziwiła, że nie jest w internecie.



Koleś stał gorzej niż debil. Nawet jeśli coś krzyknął, to jakim pojebem trzeba być, by zajeżdżać drogę, rozpierdalać lusterko, i jeszcze 1,5km gonić? Niektórym wystarczy krzyknąć "Jak stoisz idioto", i już by gonili cię nawet 200km, by cię nożem zaciukać. Nie umiesz panować nad swoją agresją, to przesiądź się na rower albo komunikację zbiorową.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-11-29, 14:43 2
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Mam nadzieję, że kiedyś trafisz na mnie cwaniaczku



Spierdalałbyś na swojej żółtej, zardzewiałej pizdorynce gdzie pieprz rośnie
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2020-11-29, 15:06
jak to kto? przeca to nju soncz to może być to tylko prawicowy, narodowy, katolicki wyborca PIS'u !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie