18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
ahhh Ci influencerzy....
Don_Max • 2024-03-10, 2:14
Na filmie można zaobserwować tytaniczna prace, jaka muszą robić kurwy z only fansa za pięćset baniek miesięcznie.



Swoja droga ciekawe ilu desperatów z sadola płaci tym kurwom
Zgłoś
Avatar
Piotr641 2024-03-10, 5:32 11
E tam odrazu kurwom.. Jak ja bym sie urodzil i bym sobie byl taka mega dupeczka to bym sie kurwil ile popadnie, korzyajac z zycia ktore sie ma jedno i ktore szybko leci.
I bym mial wywalone na to co jakies sadole cxy inn wykopki z magazynu czy tam korpo sobie mysla o mnie
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2024-03-10, 6:33 2
Masz link do całości - kolega pyta.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-03-10, 7:52 45
Piotr641 napisał/a:

E tam odrazu kurwom.. Jak ja bym sie urodzil i bym sobie byl taka mega dupeczka to bym sie kurwil ile popadnie, korzyajac z zycia ktore sie ma jedno i ktore szybko leci.
I bym mial wywalone na to co jakies sadole cxy inn wykopki z magazynu czy tam korpo sobie mysla o mnie



Widzę, że pan się ładnie przedstawił przed, nam tutaj w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy

Zgłoś
Avatar
Janko 2024-03-10, 8:12
Tylko trochę o cywilizacji te kurwiszcze zapomniało żeby dupskiem i piździskiem świecić po całej ulicy
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2024-03-10, 8:25 22
Piotr641 napisał/a:

E tam odrazu kurwom.. Jak ja bym sie urodzil i bym sobie byl taka mega dupeczka to bym sie kurwil ile popadnie, korzyajac z zycia ktore sie ma jedno i ktore szybko leci.
I bym mial wywalone na to co jakies sadole cxy inn wykopki z magazynu czy tam korpo sobie mysla o mnie



Bo jesteś tylko robalem niczym nieróżniącym się od zwierząt. Człowiek zbudował cywilizację dzięki zasadom, trudowi i wyrzeczeniom. Takie bioroboty jak ty tylko żrą, srają i śpią. Jesteście balastem, który powinniśmy odciąć w pizdu.
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2024-03-10, 8:37 9
Piotr641 napisał/a:

E tam odrazu kurwom.. Jak ja bym sie urodzil i bym sobie byl taka mega dupeczka to bym sie kurwil ile popadnie, korzyajac z zycia ktore sie ma jedno i ktore szybko leci.
I bym mial wywalone na to co jakies sadole cxy inn wykopki z magazynu czy tam korpo sobie mysla o mnie


Piotruś, marzycielu, trzep sobie konia w piwnicy i głupot mi tu nie pierdol o tym jak chciałbyś być influencerką.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2024-03-10, 9:20
Close up’a dawaj nie takie chujostwo
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-03-10, 9:47 1
PękniętySłoik napisał/a:

Bo jesteś tylko robalem niczym nieróżniącym się od zwierząt. Człowiek zbudował cywilizację dzięki zasadom, trudowi i wyrzeczeniom. Takie bioroboty jak ty tylko żrą, srają i śpią. Jesteście balastem, który powinniśmy odciąć w pizdu.



Nie bój nic zaraz się pozbędziemy takich elementów a one będą dawać zwykłym żulą za ćwierć ramki Malboro.....
Zgłoś
Avatar
smc 2024-03-10, 9:52
Kto nie ma kąta na Onlyfans niech nawet nie zawiera głosu...
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2024-03-10, 9:54
"Bo jak dziewczyna ma atuty to musi je wykorzystywać... Co nie?"
Zgłoś
Avatar
vatherland 2024-03-10, 10:27 3
Jak ma się wyrzucić kasę by zobaczyć dupę gołej baby na necie to lepiej tę kasę wziąć i iść na normalne szony. Nie lubisz chodzić na randki i szukać normalnie dziurki to taka bez gry wstępnej i restauracji rozłoży nogi za tą kasę co byś takiej pipie na onlyfans dał za popatrzenie. Przez ekran nie poruchasz, niestety wiele młodych zidiociało i robią ich w bambuko aż miło
Zgłoś
Avatar
kermicik 2024-03-10, 11:12
Na fapello za free z OF, bo pewnie chciałbyś mieć siano żeby im zapłacić :p
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2024-03-10, 11:21 1
smc napisał/a:

Kto nie ma kąta na Onlyfans niech nawet nie zawiera głosu...



kąty to Ty masz do sprzątania w domku nieuku <3
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-03-10, 11:33 1
smc napisał/a:

Kto nie ma kąta na Onlyfans niech nawet nie zawiera głosu...



Yyy... czego?
Zgłoś