18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
mikisoft 2017-05-25, 15:11 1
Niewdzięczna stara cipa.
Zgłoś
Avatar
helleluyah 2017-05-25, 15:14 67
Nigdy, ale to nigdy nie daje się tej jebanej cyganerii czegokolwiek. No chyba, że kopa na ryj.
Zgłoś
Avatar
c................i 2017-05-25, 15:21
Dla mnie to fejk.
Zgłoś
Avatar
kamil-c 2017-05-25, 15:34 1
@helleluyah przecież to Chiny jełopie, poza tym nawet nie wiadomo co tam się odpierdoliło...
Zgłoś
Avatar
parolpl 2017-05-25, 15:40
To nie cyganka, chyba, że chinole maja wypranych.
Zgłoś
Avatar
helleluyah 2017-05-25, 16:06 9
Cytat:

@helleluyah przecież to Chiny jełopie, poza tym nawet nie wiadomo co tam się odpie**oliło...


Używając sformułowania "cyganeria" miałem na myśli szwendających się ludzi, którzy nie koniecznie chcą zarabiać pieniądze w sposób inny niż żebranie. Kiedyś na takich ludzi mówiło się właśnie cyganeria. Jełopie.
Zgłoś
Avatar
Spidzio199 2017-05-25, 17:11 2
Ciekawe.... na pierwszym zdjęciu już to żarcie miała
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2017-05-25, 18:16
A ty byś jadł pokarm z nieznanego źródła? Trzeba mieć odrobinę honoru.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2017-05-25, 21:29 5
Nigdy się nie daje tego typu klęczącym żebrakom, ani cyganom, bo na 99% to ich praca, i część kasy komuś oddają. Już lepiej dać jakiemuś żulowi lub (jak sie nazywa żul z laosu?) menelaosowi, co szczerze mówi że na jabola mu brakuje, bo wiesz że i tak chuja z chłopa już będzie, a poza tym, gość jest szczery.
Zgłoś
Avatar
OzzyTWrb 2017-05-25, 21:38 2
Cytat:

@helleluyah Używając sformułowania "cyganeria" miałem na myśli szwendających się ludzi, którzy nie koniecznie chcą zarabiać pieniądze w sposób inny niż żebranie. Kiedyś na takich ludzi mówiło się właśnie cyganeria. Jełopie.



Pierwszy raz w życiu słyszę żeby cyganów, romów czy tam innych chujów nazywać cyganerią. Tak z historii cyganeria to była grupa społeczna artystów tzw. bohema. Fakt że to byli poeci czy tam artysci którzy nie palili się do roboty. Ale żeby tak nazywać cyganów artystami, to się lekko zdziwiłem.
Zgłoś
Avatar
helleluyah 2017-05-25, 22:13
OzzyTWrb napisał/a:



Pierwszy raz w życiu słyszę żeby cyganów, romów czy tam innych chujów nazywać cyganerią. Tak z historii cyganeria to była grupa społeczna artystów tzw. bohema. Fakt że to byli poeci czy tam artysci którzy nie palili się do roboty. Ale żeby tak nazywać cyganów artystami, to się lekko zdziwiłem.



Taka gra słów, nie każdy musi rozumieć. Co do grupy społecznej jednak masz rację. Wyraziłem się jak wyraziłem, myślę, że sam kontekst został zachowany odpowiednio. Jeśli się mylę, to tuba na pysk.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2017-05-25, 22:45
nie raz widziałem takie akcje dlatego nigdy nic nie daję.
Zgłoś
Avatar
natking 2017-05-25, 23:02
Cynageria: "luźne ugrupowanie artystów odznaczających się swobodnym i ekscentrycznym stylem życia, stanowiącym protest przeciwko ogólnie przyjętym konwenansom społecznym; bohema"

Uszanowanie
Jan Miodek
Zgłoś
Avatar
XM195 2017-05-25, 23:14
Może jest na diecie bezglutenowej i nie może jeść?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie