18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
Avatar
McQurwa 2020-10-16, 9:22 10
Wot sabaka
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-10-16, 9:26 22
Ładnie ułożony pies, po komendzie do razu się grzecznie położył
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2020-10-16, 9:27 9
up
i pomachał ogonkiem.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-10-16, 9:33 1
Pewnie go wkurwiał. Mówił mu ze jest mały i wali mu z ryja
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2020-10-16, 9:48 82
Kumpla stary kiedyś przywiózł sobie takiego psiaka na ranczo od ruskich. Owczarek Kaukaski goliat,czy jakoś tam.
Do około 6 miesięcy trzymali w domu w bloku.Tak gdzieś do 40 kilogramów.
Widywałem zasrańca codziennie,zajebisty pies,mądry,posłuszny. Dobrze ułożony.
Potem poszedł na ranczo.Spotkałem go dopiero po jakimś roku jak pojechałem z tym kumplem pomagać przy drzewie,na to ranczo.
Całe kurwa szczęście że mnie poznał.Bo jak wynurzył się zza winkla i zaczął biec w moją stronę,to gacie były już w pełnej gotowości na przyjęcie gruzu.
Mam 188 cm wzrostu,ale jak skoczył mi na ramiona przednimi łapami i chlasną jęzorem po gębie,poczułem jakieś 100 kg wagi to sie obaliłem w błocko i mnie oblizał jak jakiegoś pączka z jebanego lukru.
Piękna psina.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2020-10-16, 10:38
Dla gimnusów by wiedzieli

kiedyś z charcegowiną było jedno państwo, bieda i nędzę
kiedyś też była Czechosłowacja teraz Czechy Słowacja
Zgłoś
Avatar
x................x 2020-10-16, 10:52 3
I myk na smalec

Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-10-16, 11:05 1
zwierzak30 napisał/a:

Kumpla stary kiedyś przywiózł sobie takiego psiaka na ranczo od ruskich. Owczarek Kaukaski goliat,czy jakoś tam.
Do około 6 miesięcy trzymali w domu w bloku.Tak gdzieś do 40 kilogramów.
Widywałem zasrańca codziennie,zajebisty pies,mądry,posłuszny. Dobrze ułożony.
Potem poszedł na ranczo.Spotkałem go dopiero po jakimś roku jak pojechałem z tym kumplem pomagać przy drzewie,na to ranczo.
Całe kurwa szczęście że mnie poznał.Bo jak wynurzył się zza winkla i zaczął biec w moją stronę,to gacie były już w pełnej gotowości na przyjęcie gruzu.
Mam 188 cm wzrostu,ale jak skoczył mi na ramiona przednimi łapami i chlasną jęzorem po gębie,poczułem jakieś 100 kg wagi to sie obaliłem w błocko i mnie oblizał jak jakiegoś pączka z jebanego lukru.
Piękna psina.


Piekna historia naprawdę! Daj adres bloga z resztą.
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2020-10-16, 11:06 4
Złamał główną zasadę, więc do odstrzału.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2020-10-16, 11:12 5
zwierzak30 napisał/a:

Kumpla stary kiedyś przywiózł sobie takiego psiaka na ranczo od ruskich. Owczarek Kaukaski goliat,czy jakoś tam.
Do około 6 miesięcy trzymali w domu w bloku.Tak gdzieś do 40 kilogramów.
Widywałem zasrańca codziennie,zajebisty pies,mądry,posłuszny. Dobrze ułożony.
Potem poszedł na ranczo.Spotkałem go dopiero po jakimś roku jak pojechałem z tym kumplem pomagać przy drzewie,na to ranczo.
Całe kurwa szczęście że mnie poznał.Bo jak wynurzył się zza winkla i zaczął biec w moją stronę,to gacie były już w pełnej gotowości na przyjęcie gruzu.
Mam 188 cm wzrostu,ale jak skoczył mi na ramiona przednimi łapami i chlasną jęzorem po gębie,poczułem jakieś 100 kg wagi to sie obaliłem w błocko i mnie oblizał jak jakiegoś pączka z jebanego lukru.
Piękna psina.



Ałabaje też do 100 kilo rosną.

Zgłoś
Avatar
Rębak 2020-10-16, 12:02 1
Pomachał ogonkiem czyli takie "przeszły mnie dreszcze, proszę o jeszcze"
Zgłoś
Avatar
JoachimKnychała 2020-10-16, 12:38 15
Sąsiad miał taką kurwe u siebie. Straszny pies, w dodatku suka. Mieli też jamnika, takiego na maksa spierdolonego. Gryzł mnie ten chuj po kostkach jak jechałem na rowerze, ale jeden but i ten podłużny chujek uciekał aż miło. W końcu pewnego dnia, jamniczek wszedł do budy owczarka. Jak go złapała za gardło, to nie puściła skurwysyna aż nie zdechł. Mój ojciec jebał jej sztachetą po grzbiecie, ale nie puściła za nic. No i chuj. Jednego i drugiego już nie ma. Teraz mają jakiegoś pojeba z długimi uszami co boi się piłki xd
Zgłoś
Avatar
mav 2020-10-16, 13:25
Ale podobało mu się bo cały czas merda ogonkiem
Zgłoś
Avatar
pawianek85 2020-10-16, 13:33
jakiś fajny karabinek .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie