18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
nowynick 2016-04-11, 9:39 50
chętnie opłynę Ziemię dookoła, zdobęde jakiś parutysięcznik czy zrobie coś zajebistego żeby pokazać, że Polak potrafi zamiast zapierdalać całymi dniami na etacie.

Ktoś chętny za mnie zapłacić?
Zgłoś
Avatar
HaRdKoRoVy 2016-04-11, 10:06 15
tylko że ten Pan już ma na swoim koncie ogromne osiągnięcia a taki noname z neta jak ty to tylko pierdolić potrafi a jeśli to nie jest tylko gadanie i osiągnąłeś już coś więcej od przeciętnej osoby to śmiało ogłaszaj się na polakpotrafi pl i działaj dalej, powodzenia poza tym kwota jest już zebrana, wstawiłem to tutaj aby ta akcja nabrała rozgłosu bo jak mniemam wyprawa będzie niezmiernie ciekawa i wszystko zostanie udokumentowane a zdaję sobie sprawę z tego że znajdą się osoby zainteresowane tym tematem
Zgłoś
Avatar
mateusos 2016-04-11, 11:08 3
Ale kurwa co on chce? Kajak juz ma. Niech z Baltyku plynie.
Zgłoś
Avatar
mozz87 2016-04-11, 14:32
Nie zebym mu zyczyl zle, ale niech sie ten stary chuj wreszcie utopi i przestanie wkurwiac....
Zgłoś
Avatar
decode21 2016-04-11, 14:57 2
Niech mu się kamerka zgubi pierwszego dnia w głębiach oceanu, żeby nie wkurwiał debilnymi filmikami. W chuj ciekawe, ocean dookoła i tak pół roku. To machanie rękami to od wioseł ma?
Zgłoś
Avatar
Koysky 2016-04-11, 19:54 4
Strasznie pozytywny człowiek, w tym roku bawiłem się z nim w sylwestra w Ustroniu
Zgłoś
Avatar
rurkowiec 2016-04-11, 19:58 19
Jak można hejtować ludzi jego pokroju nie mogę tego pojąć
Zgłoś
Avatar
decode21 2016-04-11, 20:10 14
Koysky napisał/a:

Strasznie pozytywny człowiek, w tym roku bawiłem się z nim w sylwestra w Ustroniu



Dziewczynę byś sobie znalazł a nie ze starym capem się gzisz.
Zgłoś
Avatar
Adejdas1 2016-04-11, 20:19 7
rurkowiec napisał/a:

Jak można hejtować ludzi jego pokroju nie mogę tego pojąć



nie wiesz jak można ? Polak potrafi ; )
Zgłoś
Avatar
bluzuk 2016-04-11, 20:20 2
Słowo "Polak" pisze się wielką literą, kurwa!
Zgłoś
Avatar
Pancerny90 2016-04-11, 21:01
Piwko i kasa leci. I płyń Doba, kórwa płyń!
Zgłoś
Avatar
Przykuuk 2016-04-11, 21:14 2
Pojebani jesteście wszyscy, gość robi coś w życiu sensownego, zamiast opierdalania się przed kompami jak wy ale dalej go ciśniecie, żal mi was Suma 50000 zł to nie byle kwota dla zwykłego zjadacza chleba, szuka pomocy - ktoś pomoże ktoś nie, więc na chuj się spinacie!

Gratki dla gościa a wy wyjdźcie w końcu ze swoich egoistycznych pojemników utrzymujących was przy życiu !
Zgłoś
Avatar
MorowyKomandos 2016-04-11, 21:16 1
Bawią mnie ci internetowi bojownicy, których najdalsza wyprawa była do spożywczego gdy mamusia zapomniała kupić rano parówek, które tak uwielbiają sobie wsadzać w dupska Pieniądze ode mnie dla dziadziusia lecą, pozytywny gość.
Zgłoś
Avatar
Matush5 2016-04-11, 21:37 9
Pierdolicie, że gości jest jebnięty, niech się utopi, że nie wesprzecie go w marzeniu a przy okazji reprezentacji naszego kraju bo zapewne będzie o tym mowa na świecie, nie będzie to oczywiście fenomen ale zawsze nasz człowiek.

A teraz powiedzcie tak szczerze. Podarować dla takiej osoby powiedzmy 2 zł - to debilizm bo on nic dla nas nie zrobi ani nie wnosi. A kurwa donatowanie jakiegoś izaka czy jakiegoś isamuxpompa po 20,50 czy 100 $ za to, że gra w grę w którą sami możecie zagrać i drze przy tym pysk jest fajne ? Więc za co dajecie mu hajs ? Podsumujcie sobie, ile taki Youtuber zarabia set dolarów za swój odcinek.

Czy nie lepiej rzucić 2 zł dla tego starszego gościa niż 50 zł dla pedała grającego w gry ?
Zgłoś