18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Amiga Rulez!
K................a • 2012-11-07, 22:12
Pewnie niektórzy z Was pamiętają tamte magiczne czasy...

Zgłoś
Avatar
Green ninja 2012-11-07, 22:15 22
Benedykt Dziubałkowski - ale go rodzicie skrzywdzili ( zresztą sam siebie też skrzywdził o jakieś 30kg )
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-11-07, 22:17 4
Nie bądź taki. Grubcio jest sympatyczny.
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-11-07, 22:18
Co ten chłop dzwoni CB radiem ??

No kurwa pierdolą bajki, też się wychowałem trochę na amidze, ale głównie ciągnie do tamtych czasów a nie tamtych gier, przypomina im się jak chodzili z kolegami itp itd
Zgłoś
Avatar
bmocek 2012-11-07, 22:19 2
Tobiaszowi główka lata jak pieskowi z tylnej półki Fiata 125P
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-11-07, 22:25
Sympatyczni, zakręceni goście. Mam jeszcze moją Amigę 1200 i jak mam trochę więcej czasu to sobie odpalam. Uwielbiam te gry, klimat i muzykę.
Zgłoś
Avatar
sebrycz 2012-11-07, 22:27
przez takich lamusów je...nołem amige do piwnicy!!!
Zgłoś
Avatar
siedlik 2012-11-07, 22:33
Czy Benedykt to jest Bongman ?
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-11-07, 22:34
Dlaczego?
Zgłoś
Avatar
jacek44 2012-11-07, 22:38 14
Za Amigę zawsze piwo!
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2012-11-07, 22:45 6
wy jebane złamane kutasy. ja potrafię amigą programować bitmaszyny tudzież syntezatory. bo w tym kierunku nawet atari ma większy potencjał niż obecne pisi. i nie potrzeba programów które potrzebują po 700mb przestrzeni na dysku, tylko umiejętności ich wykorzystywania. amiga rządzi w tym kierunku po dziś dzień! gdyż każdy człowiek posiadający wyobraźnię zrobi z tego "komputerka" monstrum do generowania brzmień jakich świat nie widział... tzn. słyszał. pozdro dla kumatych i chuj! jedna dyskietka i 360kb zawartego na niej softu i jesteś bogiem meeen! hahahaha!

sebrycz napisał/a:

przez takich lamusów je...nołem amige do piwnicy!!!

sprzedaj mi ją. a najlepiej oddaj.
Zgłoś
Avatar
Brind'amour 2012-11-07, 22:49 2
Sensible Soccer !
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-11-07, 23:10
Maderfakermen napisał/a:

wy jebane złamane kutasy. ja potrafię amigą programować bitmaszyny tudzież syntezatory. bo w tym kierunku nawet atari ma większy potencjał niż obecne pisi. i nie potrzeba programów które potrzebują po 700mb przestrzeni na dysku, tylko umiejętności ich wykorzystywania. amiga rządzi w tym kierunku po dziś dzień! gdyż każdy człowiek posiadający wyobraźnię zrobi z tego "komputerka" monstrum do generowania brzmień jakich świat nie widział... tzn. słyszał. pozdro dla kumatych i chuj! jedna dyskietka i 360kb zawartego na niej softu i jesteś bogiem meeen! hahahaha!.



Zgadzam się. Amiga zawsze miała ogromny potencjał. Sam nigdy nie programowałem. Byłem graczem i "kompozytorem" na Protrackerze. Mój wujek był niegdyś amigowym maniakiem i kiedy zobaczyłem ten komputer to zawsze chciałem go mieć. Niestety z racji bycia biedakiem moją Amigę dostałem dopiero w 1998 roku, więc nawet nie zdążyłem się nacieszyć jej złotym wiekiem, czyli pierwszą połową lat 90tych. Potem wszystko poszło w PCty i chuj bombki strzelił w temacie komputerowej frajdy.

PS. Dyskietka sformatowana na Amidze miała standardowo 880kb. Przy użyciu stacji HD można było zapisać 1.7Mb i więcej z odpowiednim oprogramowaniem.

Brind'amour napisał/a:

Sensible Soccer !



Cannon Fodder
Settlers
Speedball Brutal Deluxe
Another World
Flashback
Super Frog
Mortal Kombat 1&2
Worms

i oczywiście Alien Breed
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2012-11-07, 23:11 1
Koniec Świata napisał/a:



Zgadzam się. Amiga zawsze miała ogromny potencjał. Sam nigdy nie programowałem. Byłem graczem i "kompozytorem" na Protrackerze. Mój wujek był niegdyś amigowym maniakiem i kiedy zobaczyłem ten komputer to zawsze chciałem go mieć. Niestety z racji bycia biedakiem moją Amigę dostałem dopiero w 1998 roku, więc nawet nie zdążyłem się nacieszyć jej złotym wiekiem, czyli pierwszą połową lat 90tych. Potem wszystko poszło w PCty i chuj bombki strzelił w temacie komputerowej frajdy.

PS. Dyskietka sformatowana na Amidze miała standardowo 880kb. Przy użyciu stacji HD można było zapisać 1.7Mb i więcej z odpowiednim oprogramowaniem.



exactly! 360kb ma soft do sterowania sprzętem (do dziś) a pojemności dyskietek zostawmy ciekawskim

ps, pewnie mógłbym być Twoim wujkiem
Zgłoś
Avatar
R................s 2012-11-07, 23:11
ja bym to nazwał zlot prawiczków fapowców
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie